Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mega Pakiety Minut lub SMS-ów w TakTaku

Mega Pakiety Minut lub SMS-ów w TakTaku

sirmark 23 Maja 2006 18:47

0 0

Od 24. maja użytkownicy Tak Tak będą mogli zamówić dowolna ilość Mega Pakietów Minut lub SMS-ów.

Pakiet kosztuje 50 zł brutto. W ramach tego pakietu można będzie wykonać 250 minut połączeń do Ery, Heyah i krajowych sieci stacjonarnych wymiennych na 1000 SMS-ów do Ery i Heyah. Oznacza to ze minuta połączenia w pakiecie kosztować będzie 0,20 zł, a SMS 0,05 zł. Naliczanie opłat będzie się odbywać zgodnie z usługą naliczania w posiadanej taryfie.




Pakiet aktywować będzie można tylko za pomocą ekspresowego kodu: *122*3#
Gwarantowany czas aktywacji pakietu to 72 godziny od złożenia dyspozycji. Dyspozycja będzie potwierdzona SMS-em.
Sprawdzenie ilości minut i SMS-ów możliwe jest po wybraniu Ekspresowego kodu *102# lub pod numerem 9898.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 264
  • 0

    245. ~nigel  2006-05-27 21:02:17  host: 224-dom-3.acn.waw.pl

    244: Happy to nie to samo co Happy Taniej. Musisz aktywowac HT odpowiednio po 4 i 8 miesiącach.

  • 0

    246. ~memphisto  2006-05-27 21:03:26  host: 92.54.jawnet.pl

    albo pod numerem 9797 :-)

  • 0

    247. ~mar  2006-05-27 21:42:26  host: eds139.internetdsl.tpnet.pl

    Acha to takie buty...:).Ja sobie jutro sprawdze, bo juz teraz nie mam sil..
    Pozdro...

  • 0

    248. ~Fazi  2006-05-27 23:03:44  host: rejon100.ztpnet.pl

    235.~inspektor: Wydaje mi się, że warto przejść do TT mimo że masz ponad 90% kontaktów w Orange. Może tylko trzymają was te kontakty? Z kartą pre-paid jest duży plus, że w każdej chwili można zmienić operatora. Jeżeli coś ci nie pasuje w TT to wracasz spowrotem do Orange. Spróbuj.

  • 0

    249. ~Paweł  2006-05-28 08:50:20  host: bpb4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jedynym minusem, a moze nie minusem, ale slaba strona Tak Taka jest premia przy wyzszych doladowaniach. Porownajmy doladowanie w wysokosci 100zl: Bedac w Heyah Klubie dostaniemy 10zl od 11 palczastego (tutaj zawsze dostaniemy 10% swojego doladowania). W Simplusie przy doladowaniu 100zl dostaniemy gratis az 15zl za ktore mozemy miec 60 minut lub 1500 SMSow wewnatrz sieci. Orange premiuje nas dodatkowymi 10zl za ktore mamy 33,33 minuty lub 1000 SMSów wewnatrz sieci. Sami Swoi chyba nie przyznaja bonusow. A w Era TT dostaniemy skromne 15 minut lub 60 SMSów. Jedyna rzecz do poprawki w Tak Taku to nie przyzawanie Era jednostek za doladowanie, a pakiet kwotowy. Bo w sumie ile wart jest ten pakiet dodatkowy? Skoro mamy Mega Pakiet to 15*0,20zł=3zł. Troche blado to wyglada skoro Simplus daje az 15 zl gratis a Tak Tak tylko 3.
    Do reszty nie mam zastrzezen.

  • 0

    250. ~shagg  2006-05-28 09:23:52  host: aajy29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale w tak taku czasy doładowań sie sumują. poza tym żadna kasa w pakietach nigdy nie przepada. coś za coś. a dla oszczędnych zawsze jest allegro na ktorym setke kupisz nawet za 85-91zł a 150 za 130-140. ale allegro jest dla ludzi o mocniejszych nerwach ;-)

  • 0

    251. ~  2006-05-28 12:14:20  host: 80.48.175.10

    itaktak.pl ma chyba jakąś przerwę techniczną, bi nie mozna się zalogować.

  • 0

    252. ~memphisto  2006-05-28 12:17:09  host: 92.54.jawnet.pl

    Ja zawsze robiłem doładownia poprzez allegro, ale niestety ostatnio 2 razy sie przejechałem i teraz juz doładowuje tylko poprzez mBank. Może ktoś poleci solidnych sprzedawców kodów na allegro?

  • 0

    253. ~nigel  2006-05-28 12:20:30  host: 224-dom-3.acn.waw.pl

    249: Fakt, ale gdyby nie pakiety ten bonus warty by był ok. 10 zł, kiedyś tak było. Oferta się zmieniła, ale chyba zaspali nad warunkami doładowań :) Z drugiej strony, może chcielibyśmy za dużo. Doładowania powiększone o 100 % i jeszcze jakieś większe bonusy...

  • 0

    254. ~  2006-05-28 12:38:29  host: net1.esko.pl

    Mam pytanie: hoduję taktaka na happy taniej - numer będzie mi potrzebny dopiero w listopadzie. Jak długo mogę zwlekać z doładowaniem, aby nie wyłączyli mi numeru? Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?

  • 0

    255. ~piokuk  2006-05-28 13:21:04  host: 82.160.57.42

    memphisto - polecam Kamilkaa840 czy jakos tak.

  • 0

    256. ~macrin  2006-05-28 13:22:56  host: eds142.internetdsl.tpnet.pl

    ***254 Takie pytanie tez zadalem w Erze.W Tak Tak-u nie jest powiedziane nigdzie po jakim czasie numer staje nieaktywny (kiedy go calkowicie wylacza), po zakonczeniu polaczen przychodzacych..W Erze powiedzieli, nawet uprzejmy sprzedawca zadzwonil do biura obslugi i tam tez nikt mu tego nie pwiedzial bo nigdzie nie jest wlasnie to zapisane.Mowil jedynie ze od razu nie wylaczaja numeru.Zdarzaly sie osoby ktore po okresie nawet 6 miesiecy (po zakonczeniu polaczen przychodzacych) doladowali konto i numer stal dalej aktywny.Mowil ze na pewno nie od razu wylaczaja, jest kilka zapewne miesiecy..Doradzil mi aby doladowac sobie na przyklad 3*po 50zl i problem z glowy:).Sumowanie waznosci konta.Pieniadze zainwestowane nieprzepadaja tak wiec jest to najlepsze wyjscie z tej sytuacji...:).Wolna reka w dzialaniu..:).Pozdro.

  • 0

    257. ~marcin  2006-05-28 16:02:57  host: eds142.internetdsl.tpnet.pl

    albo tez mozna doladowywac sobie co dwa miesiace kwota 20 zl:).Wyjdzie bardziej ekonomicznie...

  • 0

    258.  2006-05-29 01:15:34

    Co do wyłączania tak taka to, tak jak wszystkie sieci, do około roku nie wyłączają. Np. mam jedną taką kartę, na której termin na odbieranie jest przekroczony o 8 miesięcy i się spokojnie loguje. Ale era lubi straszyć. Np. wysyłają ok 2 tygodni po upłynięciu tego miesiąca co tylko można odbierać esemesa, że prosimy o doładowanie np do 15-go w przeciwnym wypadku twój numer zostanie zdeaktywowany. Tak miałem z jedną kartą, która przypadkowo leżakowała w telefonie :) Więc jak Ci zależy na numerze musisz mieć albo stalowe nerwy ;) albo jednak doładować za te 20zł na dwa miesiące. Orange wyłącza równiutko z terminem, który podaje pani pod *111, chyba że im się coś w systemie skopie, a Plus to nawet czasem odrobinkę dłużej niż rok hoduje martwe dusze. Sprawdziłem swój magazynek i mam simplusa, który był zablokowany na wychodzące 7.03.05r. Ale to chyba dlatego, że nie odłączają automatycznie tylko zbiorowo nieużytkowane karty. Od czasu do czasu robią porządki :)

  • 0

    259.  2006-05-29 11:31:38

    ja najdłużej mialem taktaka niekarmionego 1,5 roku,więc masz sporo czasu - ale polecalbym ci doladować raz za 20 i raz za 50 to wyjdzie jakieś okolo 5 miesięcy bez stresu:)

  • 0

    260. ~GROSZEK  2006-05-29 15:11:15  host: eds139.internetdsl.tpnet.pl

    OJ MARCINKU MARCINKU DAJ SOBIE SPOKUJ!!HYHYHY

  • 0

    261. ~Disney  2006-05-29 17:31:56  host: drq31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    super oferta

  • 0

    262. ~marcin  2006-05-29 21:29:57  host: eds139.internetdsl.tpnet.pl

    ***260 a z czym mam dac sobie spokoj? (spokoj przez "ó" z kreska sie pisze!!)

  • 0

    263. ~niunia  2007-10-23 14:50:06  host: core.faith.pl

    jak mozna zaqładowac drugiej osobie konto w sieci era??

  • 0

    264. ~macin 31  2008-01-28 20:59:23  host: apn-77-115-3-170.gprs.plus.pl

    ERA JEST SUPER MA DURZO MORZLIWOŚCI

Dodaj swoją opinię