Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Mega Pakiet" w TakTaku przedłużony

"Mega Pakiet" w TakTaku przedłużony

WitekT 29 Listopada 2006 16:13

0 0
Mega Pakiet Minut lub SMS-ów w Era TakTak został przedłużony do 28. lutego 2007 roku.

Warunki pakietu nie uległy zmianie, czyli dalej można zamówić Mega Pakiet dopiero w momencie, kiedy na koncie znajduje się mniej niż 50 EraJednostek.

Więcej o Mega Pakiecie Minut lub SMS-ów pisaliśmy w tej wiadomości.

Podstawowy Pakiet Minut i SMS-ów (7,32 zł za 25 EraJednostek) można zamówić do 15. marca 2007 roku, o czym pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~Spec  2006-11-29 18:39:04  host: acrd149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    System Error i IP się zmieniło. Muszę chyba się zarejestrować tylko lenistwo się kłania . Co do jednej kamery to fakt że nie jest to wygodne dlatego od razu zwróciło to moja uwagę choć cena za Sagema jest dobra to gdzieś czytałem że w promocji za 888zł można kupić bez aktywacji Sony-Ericsson K600i, to wydaje się dobra cena i dwie kamery są chyba? już teraz nie jestem pewien .

  • 0

    15. ~Szalony  2006-11-29 18:54:15  host: inet20907-2.eranet.pl

    Polecam nokie 6680 nowe bez smoka za 1100zł w noki'Super telefon a jego główną zaletą jest możliwość zgrania netmonitora .

  • 0

    16. ~Ticom  2006-11-29 20:49:46  host: 195.117.179.2

    Można śmiało zamówić dwa pakiety. Trzeba wysłac kod raz za razem - natychmiast. Trzeci nie wchodzi. Pozdrawiam.

  • 0

    17. ~noname  2006-11-29 22:08:03  host: ego169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co było do przewidzenia jak już wcześniej pisałem. Oczywiste jest, że Era będzie chciała odzyskać część Podwójnego Doładowania na rzecz swojej sieci w postaci pakietu za 50 zł. Oczywiście nie traktujcie tego jako zarzut bo jest to bezdyskusyjnie suuuper!!! Oby też tak było po rebrandingu :)

  • 0

    18. ~jojo  2006-11-29 22:18:30  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    A jednak przedłużenie "Mega Pakietu". Owszem cieszę się. Jednak miałem nadzieję na jakieś "odświeżenie" oferty. Myślałem, że jednak wprowadzą nowy pakiet (może obniżą cenę minuty do Ery i na stacjonarki). A tu... nic. Trochę szkoda. Jednak ostatnia reklama simpka mówi prawdę: w te święta nie będzie tańszych połaczeń w sieci niż 5 groszowe w Simplusie. Ale zawsze jest jeszce świąteczne podwójne doładowanie w TT. Mam tylko nadzieję, że w marcu obniżą ceny... :-)

  • 0

    19.  2006-11-29 22:47:59

    Bardzo dobra oferta i świetnie że ją przedłużyli. Idealnie by było aby połaczyć warunki tego megapakietu z ceną minutki w Simplusie z oferty Niemozliwe a jednak. To jednak niemozliwe.

  • 0

    20. ~Stb  2006-11-29 22:59:38  host: 213.158.194.228

    Tez jestem zadowolony z taktaka

  • 0

    21. ~drNo  2006-11-29 23:25:51  host: h82-143-133-202-static.e-wro.net.pl

    Tylko TT. Mam go od 05.1999

  • 0

    22.  2006-11-29 23:39:05

    TT RoX :D

  • 0

    23. ~ania  2006-11-30 10:22:21  host: xd196.internetdsl.tpnet.pl

    Od jutra przechodzę z abo na TT i same prezenty na dzień dobry: podwójne doładowanie i megapakiet :) Super!

  • 0

    24.  2006-11-30 10:53:38

    warto być w TakTaku.Podwójne doładowanie, którego nie ma u innych prepaidów, przedłużona ta dobra promocja z megapkietami.Dba się o klienta w przeciwieństwie do Popa.

  • 0

    25.  2006-11-30 11:42:59

    no dbają dbaja. Chyba zawsze TT był najlepszy.Taryfy ma dobre.

  • 0

    26. ~jojo  2006-11-30 12:32:56  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Niewiem jak u Was, ale chyba u wszystkich. Na Administracji Konta (9797) jet informacja, że do jutra, do godziny 12 jest jakiś "remont" serwisu. Więc nie będzie można aktywować pakietów ani zmieniać usług. Brawo dla Ery, że wyciągneła wnioski z błędów Plusa w Simplusie i teraz sama ostrzega klientów przez jaki okres i do kiedy serwis będzie zablokowany. :-)

  • 0

    27.  2006-11-30 12:46:45

    Mega Pakiet jest ekstra, wystarcza na bardzo długo i wtedy całe koszta są niższe.Super, że przedłużono, liczyłem na to.

  • 0

    28.  2006-11-30 15:05:55

    chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że TT jest najatrakcyjniejszym prepaidem, od lat bez zarzutów.

  • 0

    29. ~ilona  2006-11-30 16:49:08  host: dqc63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja po roku bycia w Popie za epoki Orange przeszedłem do TT i jestem b.zadowolona.

  • 0

    30.  2006-12-01 09:14:31

    Witku zrób korektę. W regulaminie ważnym od 1.12.2006 jest napisane, że można zamawiać dowolną ilość pakietów tak jak było kiedyś :-)

  • 0

    31.  2006-12-01 17:50:18

    Nie mam pytań. Rano inny regulamin niż po południu. W chwili obecnej oferta przewiduje możliwość zamowienia wielu pakietów, regulamin już nie (choć rano przewidywal i on) Pewnie poprawia i ofertę. Wraca stare czyli mniej niż 50 erajednostek :-(((

  • 0

    32.  2007-01-25 13:19:05

    a ja mam pytanie: jak mam pakiet 600 smsow to smsy najpierw wysylam z pakietu smsow czy z megapakietu??

  • 0

    33. ~hmmm  2007-02-01 16:09:14  host: 212.122.214.218

    majkel smsy najpierw z tego co korzystniejsze - to chyba oczywiste (czyli z pakietu 600 smsów) :) Jesteś chłopie w Era TT - tu nikt z Ciebie forsy nie wyciąga po chamsku. Niech żyje Era Tak-Tak :) Jak najdłużej !! (Przyznam że mam obawy co do tego rebrandingu, mam też nadzieję że P4 podniesie jednak ostro poprzeczkę zwłaszcza teraz gdy ma Germanosa)

Dodaj swoją opinię