Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Mega Doładowanie" w TakTaku

"Mega Doładowanie" w TakTaku

WitekT 30 Marca 2007 18:15

0 0
Od 2. do 30. kwietnia wszyscy użytkownicy TakTaka, którzy doładują konto kwotą minimum 50 zł, dostaną gratis 100 Erajednostek.

100 Erajednostek to odpowiednik 100 minut do wykorzystania na połączenia do sieci Era, Heyah i stacjonarnych, które można wymienić na 400 SMS-ów do Era i Heyah.

Zobacz: szczegóły promocji Mega Doładowanie.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 123
  • 0

    104. ~p.la  2007-04-04 01:48:12  host: dmg34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nic nie dadzą, jak zwykle:( chyba czas się przenieść

  • 0

    105. ~Akurat  2007-04-04 17:25:34  host: dns2.nowystyl.com.pl

    Mam gdzieś podwójne doładowanie, ale szkoda megapakietu z 250 min.. Doładowuje za 20 zeta w połowie kwietnia, czekam na maj i jak dalej taka wielka d.... to spadam do konkurencji. Simplus coś lepiej ostatnio zaczyna kombinować.A TT już raczej nie wygra w rankingu Rzeczpospolitej :)Innym radzę też bez sentymentu podchodzić do tych spraw :)

  • 0

    106. ~HawkEye  2007-04-04 20:22:11  host: ema117.internetdsl.tpnet.pl

    hahahaha widac, ze na matematyce spaliscie :D jak megaPakiet byl tanszy od aktualnej oferty, to ja zakonnica jestem ;) MegaPakiet= 50zl/0,2=250min . MegaDoladowanie = 50zl/0,29=172min i 25sek + 100min = 272minuty i 25se, wiec teraz jest WIECEJ o 22MINUTY!!!! Realna cena minuty zatem wynosi 50/272,41 ~= 0,18zl/min!!! daje do DWA grosze taniej niz kilka dni wczesniej ;)

  • 0

    107. ~Inspiron  2007-04-04 21:17:57  host: host-100-129.gprsbal.plusgsm.pl

    HE: Jakby było drugie tyle gratis przy doładowaniu 50PLN, to za to drugie doładowanie 50PLN kupiłoby się pakiet 250 min i to byłaby najlepsza opcja. 50 PLN w kielni i 250 min. gratis! Tak to jest z tą matmą...

  • 0

    108. ~hmm  2007-04-04 21:28:53  host: 212.122.214.223

    @Akurat akurat Simplus to chyba najgorszy kierunek :) TT raczej znowu wygra. @HawkEye Masz rację wychodzi taniej od MegaPakietu ale miałem wtedy wybór - kapujesz ? A teraz mi się narzuca bonus do sieci. Promocja więc jest gorsza od poprzednich.

  • 0

    109. ~gsm  2007-04-04 21:42:07  host: 212.2.101.31

    ładnie wyliczone. nikt na to nie wpadł.

  • 0

    110. ~rychu  2007-04-04 23:05:53  host: ii114.internetdsl.tpnet.pl

    do 106. Róznica jest zasadnicza.Mega pakiet kupowałem z pieniędzy ,które miałem na koncie a teraz wyciagają mi 50 zł z portfela.

  • 0

    111. ~killkamil  2007-04-05 08:12:51  host: gateway.chelm.gda.pl

    Zdrada! Motyla noga - w ostatnim podwojnym doladowaniu zaladowalem sobie $$$ na rok wprzod z nadzieja, ze w razie potrzeby dokupie sobie tanie minuty w MegaPakiecie i prosze... Wlasnie jak koncza mi sie i planowalem kupic pakiet, to skonczyli z ta promocja o_O. KURCZE PIORO! A co do tych promocji z numerkami - to dla mnie sa malo promocyjne i szczerze ciezko mi sobie wyobrazic ludzi, ktorzy dzwonia do 3 osob, tak ze im sie to oplaca... Moze jakis ograniczony, ale pierwszy raz TT ma u mnie duza kreche z tym Megapakietem.

  • 0

    112. ~ostrożny  2007-04-05 09:16:37  host: ii114.internetdsl.tpnet.pl

    Odnośnie postu 95.Wszystko śmija jak należy.Moje przeoczenie i brak doświadczenia w tego typu usługach.Niepotrzebnie sie" zagotowałem ">Przepraszam i pozdrawiam.

  • 0

    113.  2007-04-06 08:26:45

    Witam ! Jeśli nie podoba się Wam to co wyczynia Era, piszcie do Nich. To Oni są dla Nas !!! Adres Ery : boa@era.pl Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt

  • 0

    114. ~HawkEye  2007-04-06 14:27:59  host: ema117.internetdsl.tpnet.pl

    Alez zgadzam sie z Wami, ze nie jest to zbyt trafiony pomysl, ale tez nie piszcie, ze jest to PODYZKA, bo tylko o to mi chodzilo...- wyliczenia podalem wyzej. Podwojne doladowanie bylo tylko promocja, w dodatku promocja czasowa z ktorej malo kto kozystal, tak jak i wiekszosc z uslug jakie wystepuja w prepaid.Nie kazdy tez kozystal z Podwojnego... Ja zaladowalem "tylko" za 50 zl, bo na wiecej mnie wtedy nie bylo stac-dostalem drugie 50 i bardzo chwali sie Erze, ze zrobila taki gest, ale nie wymagajmy tez zeby PTC dokladalo do nas! Ktos zlapal sie na promocje, to jego fuks-dzieki temu PTC zlowila kolejna osobe do TT.Wprowadzajac zmiany do oferty PTC zapewne stwierdzilo, ze swoja poprzednia promocja wykonala swoj plan w zdobyciu urzytkownikow/utrzymaniu obecnych/podniesienia rangi marki. Teraz wystarczy czekac na odpowiedz oferty PLAY. Mysle, ze prawdziwa wojna zacznie sie w okresie letnio jesiennym.Wiosna malo kiedy byla przelomowa pod tym wzgledem ;) Po za tym, nie jest zle-ja i tak rodzinke przenosze po woli do TT bo pomimo wszystko jest taniej niz nawet w Play :) I wciaz jest o niebo uczciwiej niz u pozostalych (nie przepadaja EJ i zl, sumujace sie okresy waznosci,sumujace sie EJ .. itd)... Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i niezadowolonych ;)

  • 0

    115. ~HawkEye  2007-04-06 14:32:43  host: ema117.internetdsl.tpnet.pl

    Ach-zapomnialbym o jednym ;) Co do maruderow, ze zaladowali na podwojnym nie wiadomo ile i ze dzis chcieli by skozystac z Megapakietu... Rownie dobrze mogli aktywowac MP zaraz po podwojnym doladowaniu! EJ nie przepadaja, a wiadome bylo, ze MP kiedys zniknie. Od podajze 2ch tyg w necie mozna bylo przeczytac pogloski o tym, ze Era sie wycofuje z tej promocji, a od kilku dni bylo wiadome ze bedzie 50zl+100EJ, wiec do kogo teraz pretensje? ;) Kazdy mogl sobie zaladowac 29.03.2007 MegaPakiet i mialby go do czasu az by go wydzwonil ;P Prosze zatem juz nie bluzgac i nie stekac, ze drozej, ze to czy tamto-GAPOWE KOSZTUJE ;)

  • 0

    116. ~siwy  2007-04-06 22:42:44  host: ii114.internetdsl.tpnet.pl

    HawkEye.Pogłoski są TYLKO pogłoskami a że bedzie 50 zł +100 minut wiadomo było w kwietniu jak zniknął megapakiet. A na zapas doładować nie szło bo trzeba było mieć mniej niż 50 erajednostek aby załadować megapakiet.29 03.2007 to mogłeś sie podrapać po...

  • 0

    117. ~zico  2007-04-07 18:34:34  host: 195.116.183.101

    ja wole żeby był mega pakiet a nie taka promocja

  • 0

    118. ~killkamil  2007-04-07 22:35:43  host: gateway.chelm.gda.pl

    do HawkEye: Nie wiem czemu piszesz o "dokladaniu" do klientow? Myslisz, ze Era nie przeliczyla ile ludzi moze doladowac i jak duzo? Chyba ich troche niedoceniasz... A co do MegaPakietu - nie ukrywam, ze liczylem na niego takze przy planowaniu wydatkow na telefon - nie podoba mi sie to, ze zmienili zdanie co do kontynuacji tej promocji - to jest miejsce, gdzie moge sie swoim zdaniem podzielic z innymi. Moze sie myle... A co do Twoich wyliczen - przykro mi, subiektywnie to sie nijak nie sprawdza. W mojej sytuacji doladowanie za kolejne 50 zl to bezsens. Ale koniec tematu, bo to nie jest istotne. Natomiast istotne jest to, ze niestety w TT kalkulujac wydatki i opierajac sie na promocjach trzeba wliczyc to, ze ... promocja sie skonczy i tym samym runie wyliczenie. Ten argument sklania do wyboru Play. Tam przynajmniej wiadomo na czym sie stoi... przynajmniej mam taka nadzieje. Pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat.

  • 0

    119. ~nickk  2007-04-09 13:29:53  host: bgc204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zawsze znajdzie sie jakis oredownik zmian na gorsze i sokolim okiem znajdzie jedyna sytuacje, w ktorej zmiana moze byc korzystna; bezdyskusyjnie MP to byla dobra forma obnizenia cen rozmow. IMO jesli nie zaoferuja czegos lepszego (nie mowie o ochlapie w stylu 100EJ) to straca w oczach klientow. A to w koncu sie na nich odbije. Dzieki przyszlej, zdrowej konkurencji.

  • 0

    120. ~gormar  2007-04-12 14:03:03  host: dsu117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na nowych stronach Ery nie ma żadnych informacji o tej promocji :-(. Czy ona w ogóle obowiązuje?

  • 0

    121. ~gormar  2007-04-12 14:05:03  host: dsu117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ups... przepraszam, ale już znalazłem informację, której szukałem. Ach te nowe strony ;-).

  • 0

    122. ~  2007-04-20 21:36:09  host: chello083144071045.chello.pl

    nie podoba mi sie stawka do Europy, TT ma drogie połączenia międzynarodowe, dzwonie na komórki w Holandii, i chyba przeskocze na Play, co prawda 2 zł/min, to o 30 gr więcej niż w Heyah, ale zrekompensuje sobie stawką połaczeń do wszystkich sieci. Dlaczego w Heyah jest 1,70 a w TT 2,65? Kufa !

  • 0

    123. ~lutek  2007-06-08 10:44:54  host: xdsl-3088.lubin.dialog.net.pl

    Mam na razie dwie karty sim w simplusie (gdzie jestem dłuzszy czas)i teraz w tak taku,bo mam nówke nokie6070 bo jest simlok.Ale go usune bo jak widze simplus ma tansze rozmowy i więcej swojaków za które nie trza płacić.

Dodaj swoją opinię