Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Mega Doładowanie" w TakTaku

"Mega Doładowanie" w TakTaku

WitekT 2 Czerwca 2008 08:31

0 0

Od 2. do 30. czerwca Era promuje dodatkowymi minutami i SMS-ami doładowania prepaidów kwotą powyżej 50 zł.

W promocji, z której można skorzystać tylko jeden raz, promuje doładowanie powyżej 50 zł pakietem dodatkowych 100 minut do Ery i stacjonarnych wymiennymi na 400 SMS-ów do Ery. Promocyjny pakiet minut ważny jest przez 30 dni od chwili uruchomienia na koncie.

Klient ma możliwość sprawdzenia ilości posiadanych na koncie jednostek oraz terminu ich ważności poprzez wpisanie kodu ekspresowego *103*3#.




Oferta promocyjna dotyczy wszystkich TakTaka i TakTak Fona.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22. ~derdak  2008-06-02 11:24:02  host: dot243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    minimalna wymagana kwota doładowania to 50 pln - cytat z oficjalnej strony Ery - " Wystarczy, że do końca czerwca doładujesz jednorazowo konto za minimum 50 zł, a dostaniesz dodatkowo 100 minut do sieci Era i stacjonarnych wymiennych na 400 SMS-ów do Era. " może Panowie redaktorzy zmienią mało fortunną treśc swego newsa? pzdr

  • 0

    23. ~der  2008-06-02 11:28:03  host: dot243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i jeszcze jedno - kupując pakiet 30/120 za 6 pln, minuty się sumuja i są ważne do końca pakietu "30/120", czyli w praktyce wystarczy kupic ten pakiet kilka dni przed końcem Megadoładowania i mamy kolejny miesiąc na wykorzystanie zgromadzonych minut

  • 0

    24.  2008-06-02 11:48:54

    Troche nie na temat :) Szkoda ze ostatnio na Telepolis "przecieki" sa jakby na koncu i inne portale sa od Was szybsze :/ Moze napiszcie cos o czwartku ze Plus wprowadza "nowosci" - http://www.niemamusu.pl/ ...

  • 0

    25. ~xyz  2008-06-02 13:03:58  host: 87-205-226-133.adsl.inetia.pl

    Te taryfy Happy to już trochę nie aktualne ceny mają: 0.59gr do wszystkich skoro w mbank mobile można 0.45gr do wszystkich, czy Mobil King 0.50gr. Ja poczekam jak wejdzie Halo Polsat jeśli będą mieli ofertę w granicach 0.45gr za min do wszystkich to przeniosę numer z Tak Taka, bo żadne pakiety minut choć by dawali 500 mnie nie interesują jeśli są ważne tylko przez 30dni.

  • 0

    26. ~xyz  2008-06-02 13:11:55  host: 87-205-226-133.adsl.inetia.pl

    26. Dodam tylko , że jestem w Tak Taku od 2002 roku, i w końcu mam już pewność, że czas na zmiany.

  • 0

    27. ~bla  2008-06-02 13:19:54  host: cxm106.internetdsl.tpnet.pl

    Pobieżnie porównałem regulamin Mega Doładowania aktualny z tym z poprzedniej edycji tego promo z 25.09-31.10 2007r. I niepokojąca zupełnie sprawa – stwierdzić można że warunki dla abonentów się aktualnie.... pogorszyły. Z objętych promocją wyrzucono ,,Abonentów ,,Taryfy Era Fun” w systemie Era Mix”. Poprzednio pakiet bonusowy był bezterminowy - obecnie to 30 dni. Poprzednio pakiet można było wykorzystać również do połączeń do ,,sieci” Heyah, która była wymieniona z nazwy w obecnym reg. mówi się już jedynie o abonentach Era i użytkownikach TT. Poprzedni pakiet dodawany był do konta użytkownika po 72h obecny po 7 dniach (maksymalnie)... no i tak można powymieniać jeszcze parę rzeczy... widać że zmiany w PTC bezwątpienia zachodzą… ale czy kierunek tych zmian jest właściwy? Pogorszyło się w ramach PTC czy globalnie konkurencyjność spadła pomiędzy sieciami w Polsce? A może PTC zbiera kasę na jakąś karę z UKE może?

  • 0

    28.  2008-06-02 15:11:07

    Dlaczego nic nie ma na temat nowej promocji w Play Minuty na deser?

  • 0

    29.  2008-06-02 15:23:11

    W sieci Play będzie dostępny Pakiet „Minuty na deser” 90 minut do wszystkich za 9 zł. Użytkownicy Play na Kartę i Nowy Play na Kartę mogą zakupić Pakiet 90 minut za 9 zł. Pakiet będzie przyznawany przez kolejne 6 miesięcy w 15-to minutowych pakietach. Minuty można wykorzystać na połączenia głosowe do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne w Polsce. Aby przystąpić do promocji należy wpisać w telefonie kod *111*13*1# . Jednorazowa opłata 9 zł jest pobierana automatycznie. Pakiet można aktywować od 02.06.2008 do 30.06.2008. Pakiety 15 minut są przyznawane na początku każdego miesiąca. Aby je otrzymywać należy przez cały czas trwania promocji zachowywać aktywne konto. W przypadku, gdy użytkownik biorący udział w promocji straci możliwość wykonywania połączeń wychodzących, nie otrzyma pakietu 15 minut, a z góry pobrana kwota 9 zł nie zostanie mu zwrócona. Każdorazowo przyznany 15 minutowy pakiet jest ważny 30 dni. Jeden użytkownik może aktywować pakiet tylko jeden raz.

  • 0

    30. ~aldi  2008-06-02 15:38:52  host: nat-tar.aster.pl

    Szalony o co chodzi w tej grze ?? wszytsko to takie zabawne i tajemnicze zarazem...A gdzie zanlazłes to info o niemamusu.pl ?

  • 0

    31. ~hmm  2008-06-02 15:55:20  host: nat-01-036.rtk.net.pl

    a ja z innej beczki. Rozwiązał ktoś może już wszystkie zadania ze strony www.niemamusu.pl i wie już jaka będzie ta nowa oferta na kartę plusa?? podobno w czwartek ma wejść coś nowego. Ma ktos wiadomości na ten temat??

  • 0

    32. ~w.p.  2008-06-02 16:03:26  host: bramka.2p.pl

    Nie no super.... Wczoraj podładowałem 50 zł :/ Dostałem całe 10 minut. Szkoda że się nie załapałem

  • 0

    33.  2008-06-02 16:09:10

    *32 Ja grałem w tą grę co jest na stronce niemamusu.pl ;) i powiem Ci że ta gra nie ma końca;). Poświęciłem z pół godziny i zadania cyklicznie w kółko się powtarzają...

  • 0

    34. ~kwistas  2008-06-02 16:16:53  host: w3cache.wignet.pl

    No mi się podoba że TT wreszcie dał swoim klientom jakieś bonusy, za doładowanie większa kwotą, tyle że na 30 dni 100 min, ale jak się ma sporo osób w Erze to oferta jest super. Jestem ciekaw czy to będzie do Heyah...

  • 0

    35. ~regot  2008-06-02 17:32:21  host: 77-253-149-77.adsl.inetia.pl

    Przydało by się lepiej odświeżyć ofertę mam tu na myśli program lojalnościowy Happy Taniej zrobić np jeszcze jeden próg na 0.49gr za minute do wszystkich.

  • 0

    36.  2008-06-02 17:49:47

    Dać wam coś za darmo a wam jeszcze źle. A co ma powiedzieć w.p. #33 ???

  • 0

    37. ~Alek  2008-06-02 20:27:14  host: zeus.tvtom.pl

    Kolejna dobra promocja. Za 50zł otrzymujemy 84 min + 100 gratis na stacio. i do ery czyli około 27gr za minutę :)

  • 0

    38. ~przemek  2008-06-03 09:59:49  host: 144-194-149-91.cpe.marton.net.pl

    dołacam sie do regota przydał by sie nowy próg w Happy Tanie juz kiedys tez to mówilem chyba prze tematcie dolaqdowania z abonamentu. era tylko inwestuje w swoja siec i nawet juz rezygnuje z pakietami do heya, A ktos sie pytał czy te minuty tez sa do heya i musze zmartwic ze nie sa.

  • 0

    39. ~rejka  2008-06-03 20:48:21  host: chello089076060098.chello.pl

    ta gra z niemamusu.pl całkiem spoko. jak mi szef zrzędzi nad uchem, to sobie ją włączam i już.

  • 0

    40. ~magnat  2008-06-03 21:42:36  host: cix116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o co biega z tym niemamusu.pl co to za gra ? czyzby jakas loteria nowa ?

  • 0

    41. ~  2008-06-08 19:20:17  host: public-gprs18087.centertel.pl

    Chcecie usłyszeć o "fajnej" promocji doładowań TT? mBank i era pokłóciły się (pewnie o kasę) i nie ma doładowań ze strony bankowej. Hmm, a nie mozna było wysłac do klientów maila/smsa, że Państwo "zwaśnieni", a my "doładować numeru telefonu niegodni" ??!! Nie mam czasu przesiadywać na stronach PTC czy też mBanku w oczekiwaniu na "niespodzianki". Dziś "zaliczyłem" nieudaną próbie doładowania numeru Tak Tak ze strony mBanku (opcja zasilenia numeru TakTak była!!! Błędnym działaniem strony bankowej w dalszych oknach procesu doładowania obarczyłem (niesłusznie) moją OPERĘ, dałem więc spokój i doładowałem z aplikacji w telefonie mBankiEra. Po otrzymaniu pełnego optymizmu komunikatu, że operacja została przeprowadzona poprawnie, kasa z konta bankowego zeszła i udała sie w... "niebyt".

Dodaj swoją opinię