Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MediaTel za kilka miesięcy może być MVNO

MediaTel za kilka miesięcy może być MVNO

WitekT 11 Kwietnia 2006 12:36

0 0
MediaTel sądzi, że negocjacje z Polkomtelem na temat MVNO mogą potrwać jeszcze kilka miesięcy.Rozmowy z Polkomtelem się toczą (...) Zakończyliśmy bardzo pozytywnie rok 2005, a rok 2006 moim zdaniem zapowiada się dobrze, bo parę biznesów nam wyszło, być może wyjdą rozmowy z Plusem, ale to jest kwestia twardych negocjacji i to potrwa jeszcze parę miesięcy, bo jest wola, ale ważne są szczegóły - powiedział prezes MediaTela Wojciech Gawęda.

Po czterech kwartałach 2005 roku MediaTel zanotował 183 tys. zł zysku netto przy przychodach ze sprzedaży na poziomie 24,3 mln zł. W 2006 roku, według zapewnień prezesa Gawędy, zysk będzie wyższy niż ubiegłoroczny.

Prezes powiedział również, że wiąż jest gotowy do wznowienia rozmów w sprawie MVNO również z PTC.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~pedros77  2006-04-11 13:26:45  host: aqa154.internetdsl.tpnet.pl

  183tys. zysku netto przy przychodach 24,3mln zł to dobrze? Może jestem w tych sprawach "lajkonikiem", ale spora jest różnica w rzędzie wartości, chyba, że faktycznie duże koszty zjadły te przychody...

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2. ~  2006-04-11 18:54:29  host: net1.esko.pl

  Tylko żeby Plus nie wpuscił ich w kanał (czytaj: Platformę - bynajmniej nie Obywatelską)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-210-75.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet