Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MediaTel rozwiązał przedwstępną umowę zakupu Długich Rozmów

MediaTel rozwiązał przedwstępną umowę zakupu Długich Rozmów

sirmark 19 Listopada 2007 16:26

0 0

MediaTel poinformował, że podpisał z Nordkapp Financials Limited oraz z Rasting Limited, porozumienie o rozwiązaniu przedwstępnej umowy zakupu Długich Rozmów Holding.

Zarząd MediaTel podkreśla, że fakt wycofania się z umowy z Długimi Rozmowami nie wpływa w żaden sposób na realizację planów związanych z akwizycją Grupy Elterix" - dodano. W październiku MediaTel informował o podpisaniu przedwstępnej umowy kupna udziałów w Długie Rozmowy Holding, który w dniu zawarcia ostatecznej umowy miał być właścicielem spółek Długie Rozmowy oraz grupy Elterix. Miało to nastąpić do 19 listopada.
W czwartek Polskie Przedsiębiorstwo Wydawnictw Kartograficznych podało, że zawarło warunkową umowę kupna 100 proc., czyli 2,8 mln akcji spółki telekomunikacyjnej Długie Rozmowy (DR) z Nordkapp Equity Partners.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet