Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MediaTel rozmawia z Polkomtelem ws. MVNO

MediaTel rozmawia z Polkomtelem ws. MVNO

WitekT 17 Lutego 2006 23:07

0 0
MediaTel poinformował, że podpisał porozumienie z Polkomtelem dotyczące zamiaru podjęcia rozmów i negocjacji w sprawie świadczenia usług telefonii komórkowej jako operator wirtualny.

Porozumienie zobowiązuje obie strony do zachowania ścisłej tajemnicy oraz sposobu postępowania z poufnymi informacjami technicznymi, handlowymi przekazywanymi w celu realizacji współpracy. MediaTel dysponuje odpowiednim systemem obsługi własnych klientów i systemu billingowego i w pełni spełnia, jako MVNO wszystkie wymagania mogące wynikać ze współpracy z Polkomtelem.


Źródło tekstu: MediaTel     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~szczepoch  2006-02-17 23:17:14  host: bbq208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jestem dobrej mysli

  • 0

    2.  2006-02-17 23:42:15

    Skoro "Porozumienie zobowiązuje obie strony do zachowania ścisłej tajemnicy", to po jaką cholerę wydali ten komunikat?

  • 0

    3. ~  2006-02-17 23:45:10  host: doz196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bo musza ;-) Obowiazuje ich prawo...

  • 0

    4.  2006-02-18 09:00:51

    niop mowia ze maja to i to a niema dowodow na pismie czyli pozyjemy zobaczymy...

  • 0

    5. ~  2006-02-18 14:56:14  host: chello084010160108.chello.pl

    gsmonline sie WAS przestraszyl i zmienili layout,Witek do boju teraz bo stac telepolis na to by byc lepszym od GOLa,wzlaszcza ze komentarzy tam coraz mniej a u was coraz wiecej ;-))

  • 0

    6. ~mnemo-nick  2006-02-18 16:45:24  host: host-81-190-234-246.chelm.mm.pl

    gol wg mnie teraz nieczytelny, chcialem zobaczyc czy sa jakies newsy ale nie wiedzialem gdzie ich u nich szukac..

  • 0

    7. ~maxiv  2006-02-18 18:45:17  host: nat-01-036.rtk.net.pl

    niusy na GOL-u sie sypnely po prostu :)

  • 0

    8. ~maxiv  2006-02-18 18:46:47  host: nat-01-036.rtk.net.pl

    Czyżby to co sie dzieje w Pre-paidzie w Plusie było zaraźliwe?? :)

  • 0

    9.  2006-02-18 20:18:21

    gol przepadl z ta strona nieczytelna - ps. Witek oni maja problemy z reklamami? jzu ktorys raz pojawilo mi sie szare pole z np. 300x300 jak by reklam zabraklo (i dobrze) :):):):

  • 0

    10.  2006-02-18 20:19:37

    blom: tak to powiedziałeś, jakby na telepolis non stop reklamy leciały. ;) Wszędzie posucha na rynku i tyle. Nie idze z tego wyżyć... :(

  • 0

    11. ~Szybowiec  2006-02-19 10:40:02  host: 195.136.246.2

    Zgadza się GOL stracił dużo pioprzedni layout był prosty i czytelny ten jest jakiś dziwnyt.

  • 0

    12.  2006-02-19 10:56:25

    nie o gol chodzi wyglada to tak ze masakra jak jakas beta strony a nie portal

  • 0

    13. ~  2006-02-19 11:30:23  host: 213-238-96-171.adsl.inetia.pl

    nie mowiac o tym ze cenzura teraz na golu mnie smieszy!!!likwiduja komentarze ktore ujawniaja prawde i nie sa dla nikogo obrazliwe!

  • 0

    14. ~  2006-02-19 14:10:57  host: warink01.chello.pl

    Bo GOL to klan, dokładnie www.klan.pl ;)

Dodaj swoją opinię