Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mediatel rozmawia z czwórką o połączeniu

Mediatel rozmawia z czwórką o połączeniu

WitekT 13 Kwietnia 2005 10:49

0 0

Co najmniej 250 mln zł powinny wynosić przychody firmy telekomunikacyjnej, aby mogła się utrzymać na rynku. Dlatego Mediatel, który w 2004 r. miał 33,1 mln zł przychodów, rozmawia o połączeniu z czterema firmami.

W każdym przypadku może być przejmującym i przejmowanym. Prezes spółki liczy, że w ciągu kilku tygodni będzie mógł ujawnić nazwę przynajmniej jednej z tych, z którą negocjuje.
Mediatel świadczy na terenie Mazowsza usługi klientom Telekomunikacji Polskiej i praktycznie nie ma swoich abonentów. Firma nie ujawnia, ilu w sumie ma klientów. Twierdzi, że prowadzona właśnie kampania reklamowa - wiosenna edycja - kosztować będzie ponad 1 mln zł - jest skuteczna i liczba klientów rośnie.

Do końca maja zarząd spółki ma czas, by podjąć decyzję o skupieniu na giełdzie do 34 tys. akcji firmy. Jedną akcję może kupować nie drożej niż po 59 zł. W końcu czerwca spółka przedstawi prognozę tegorocznych wyników. Oczekuje, że firma będzie miała zysk.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet