Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MediaTel rozlicza się z TP

MediaTel rozlicza się z TP

WitekT 7 Września 2005 16:32

0 0

2. września MediaTel przedstawił Telekomunikacji Polskiej wzajemne rozliczenia za lipiec oraz rozliczenie za usługi dostępu do Internetu świadczone przez MediaTel na rzecz abonentów TP za okres od 1. stycznia 2003 do 25. września 2003 roku.

W związku z tym, że TP i MediaTel są jednocześnie względem siebie dłużnikami i wierzycielami, MediaTel dokonał potrącenia wierzytelności. Z kwoty 1029631,36 zł, jaką TP powinna zapłacić spółce MediaTel została potrącona suma w wysokości 939276,43 zł. wynikająca z faktur wystawianych przez TP dla MediaTel za usługi zakończenia połączeń w sieci TP. Po dokonaniu potrącenia, do zapłaty przez TP na rzecz MediaTel pozostanie kwota 90354,93 zł. Potrącenia tej kwoty wraz z ustawowymi odsetkami MediaTel zamierza dokonać przy rozliczeniach za sierpień 2005 r.
17. sierpnia 2005 r. MediaTel otrzymał oficjalne pismo z TP informujące o wdrożeniu Decyzji Prezesa URTiP w zakresie rozliczeń i fakturowania usług świadczonych przez MediaTel na rzecz abonentów TP. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: MediaTel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-182-16.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Z jakiej wersji Androida korzystasz na głównym telefonie?

Huawei rozpoczął aktualizowanie P10 i P10 Plus do Androida Oreo

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet