Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MediaTel połączy się z Elterix Holding

MediaTel połączy się z Elterix Holding

sirmark 26 Maja 2008 18:21

0 0

Akcjonariusze MediaTela zdecydowali o połączeniu z Elterix Holding - podała spółka w komunikacie.

Połączenie odbędzie się poprzez emisję 3,9 mln akcji MediaTela na okaziciela, które w stosunku 237:1 zostaną wymienione na udziały Elterix Holding.
Oprócz zdecydowanego wzmocnienia w zakresie usług hurtowych, uzyskujemy dostęp do bardzo ciekawej grupy klientów detalicznych i unikalnego know-how - powiedział Marcin Kubit, prezes MediaTel. Przed nami już tylko kilka czynności prawnych, które faktycznie zakończą proces połączenia. Nie będzie też żadnych problemów z unifikacją grupy i konsumpcją wynikających z połączenia synergii, ponieważ na poziomie operacyjnym blisko współpracujemy już od grudnia 2007 roku - dodał.

Grupę Kapitałową Elterix tworzą trzy spółki: Elterix Holding, Elterix oraz Concept-T, przy czym Elterix Holding jest właścicielem dwóch pozostałych.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~volvo  2008-05-26 19:49:38  host: wap.plusgsm.pl

  jedyni z większych złodziei od FCT. Będą za to więksi złodzieje.:)

 • 0

  2.  2008-05-26 22:22:50

  No to białe kołnierzyki przewalili kasę z konta na konto. Jeśli to ma im poprawić humor to gratulacje a dalej 99% Polaków nie zna tej firmy. Ja też jej nie znam:)

 • 0

  3. ~znawca  2008-05-27 16:52:34  host: atropos.tpi.pl

  I nic dziwnego że nikt nie zna tej firmy, bo to firma krzak, albo firma wydmuszka

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-160-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet