Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mediatel ma czas do 6. grudnia na zbadanie Exatela

Mediatel ma czas do 6. grudnia na zbadanie Exatela

WitekT 30 Listopada 2010 12:12

0 0

Do 6. grudnia PGE dała czas Mediatelowi na przeprowadzenie badania formalnoprawnego Exatela. Mediatel jest drugim podmiotem, obok Polkomtela, który został dopuszczony do kolejnego etapu przetargu - pisze Parkiet.

Mirosław Janisiewicz, prezes Mediatela, odmówił komentarza w tej sprawie. Nie chciał też rozmawiać o szansach, jakie kierowana przez niego firma ma na zakup Exatela. Podkreślił tylko, że operator hurtowy ma zapewnione finansowanie na to przejęcie.
Na temat Exatela nie chciał też rozmawiać Jarosław Bauc, prezes Polkomtela. Z nieoficjalnych informacji wynika jednak, że rada nadzorcza Polkomtela jak na razie nie wyraziła zgody na kupno Exatela. Blokujący głos w tej sprawie należeć miałby do Vodafone.

Netia, która wystartowała po Exatel, ale po pierwszym etapie odpadła, nie rezygnuje. Jest gotowa zapłacić za tego operatora o 100 mln zł więcej niż wcześniej, czyli ponad 800 mln zł. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Parkiet     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~  2010-11-30 12:31:45  host: z18-05.opera-mini.net

  plus nie ma ani wrl bsa i inwestycje w exatel/nom nie interesuja vodafone-tylko mobilne technologie.kolo w zarzadzie jest bodaj od sieci wlasnie.mirekb

 • 0

  3.  2010-11-30 12:44:51

  Mediatel ??? A co z Polkomtelem ;)

 • 0

  4. ~dersh  2010-11-30 12:56:11  host: doy38.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Chyba Polkomtel bardziej interesuje nas, czytelników, w końcu to "nasz" operator, którego chcą właśnie usilnie sprzedać.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-170-149.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet