Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MediaTel chce rozwinąć działalność detaliczną

MediaTel chce rozwinąć działalność detaliczną

sirmark 6 Marca 2008 16:55

0 0

Grupa telekomunikacyjna MediaTel będzie miała gotową strategię ekspansji na rynku detalicznym w okolicach wakacji, poinformował prezes Marcin Kubit. Nie wykluczył, że będzie ona obejmowała kolejne akwizycje.

W ramach grupy MediaTel działalnością na masowym rynku detalicznym będzie zajmował się Elterix Holding. Firma obsługuje obecnie 18 tys. klientów telefonii klasycznej i internetowej. MediaTel i Elterix pod koniec lutego uzgodniły plan połączenia.
Z wypowiedzi prezesa wynika także, że MediaTel może rozpocząć działalność jako MVNO. Rozmawiamy o projekcie MVNO z grupą MNI - powiedział Kubit.
MNI prowadzi działalność jako MVNO, a także jako MVNE (dostawca infrastruktury dla MVNO). W styczniu MediaTel poinformował, że Andrzej Piechocki, główny udziałowiec i prezes rady nadzorczej MNI, posiada 8,16% udziałów w spółce.

Źródło tekstu: ISB     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2008-03-06 17:32:21  host: eai149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witku, czy orientujesz sie czy w ogole Ezo Mobile i Simfonia oferowane przez MNI wystartowaly????? sadzac po stronach internetowych projekty te leza..

  • 0

    2. ~znawca  2008-03-07 09:54:34  host: atropos.tpi.pl

    A za to ja wymyśliłem gotową strategię ekspansji na rynki księżyca i marsa. Otóż chcę rozwinąć skrzydła i polecieć do Księżyca albo i na Marsa

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-183-100.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że smartfony z ekranami zupełnie pozbawionymi ramek to dobry kierunek rozwoju?

Vivo Apex zadebiutuje 12 czerwca

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet