Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Media Markt ponownie zwraca koszt zakupów

Media Markt ponownie zwraca koszt zakupów

orson_dzi 1 Sierpnia 2016 08:53

1 12
Podobnie jak w przypadku piłkarzy na Euro, Media Markt zwróci koszt zakupów w przypadku zdobycia złota Igrzysk Olimpijskich przez polskich siatkarzy.

Promocja dotyczy zakupów o wartości minimum 500 zł, zrobionych od 29 lipca, do 4 sierpnia w dowolnym sklepie lub za pośrednictwem strony internetowej. Następnie do 5 sierpnia należy zarejestrować paragon na stronie www.kibicuj-naszym.mediamarkt.pl . Później zostaje już tylko kibicować polskim siatkarzom na rozpoczynających się Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Zobacz: Regulamin promocji



Źródło tekstu: Media Markt     

w sumie: 14
  • 6

    1.  2016-08-01 08:58:53

    orson co ten news ma wspolnego z telekomunikacja??? bedziecie teraz informowac o wszystkich tego typu promocjach? np media expert mialo(i pewnie znowu bedzie miec) promocje -30% napiszecie o tym? albo RTV euro AGD tez pojawi sie news???

  • 1

    2. ~?  2016-08-01 09:14:05  host: n24-02-03.opera-mini.net

    Lepiej napiszcie,że Plus wzprem Orange,od dziś kończy z subsydiowaniem telefonów w abo.

  • 0

    3. ~?  2016-08-01 09:14:53  host: n24-02-03.opera-mini.net

    wzorem

  • -1

    4.  2016-08-01 09:29:41

    No i dobrze, koniec er telefonow za złotówke, ludzie bedą robic bardziej przemyślane zakupy

  • 0

    5. ~Janekkkk  2016-08-01 09:31:27  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    A gdzie informacja ,"artykuł sponsorowany " :))))), hahahaha ,Polska i złoty medal ,za ostatnie miejsce też dają medale...?

  • 1

    8.  2016-08-01 10:06:35

    W czym jak w czym, ale w siatkówce nie ma żadnej pewności że będzie złoto, czy nawet podium.. ale pozostaje kibicować.

  • 3

    9. ~Dolek  2016-08-01 10:27:41  host: user-94-254-170-157.play-internet.pl

    #8 Gdyby była pewność to MM by nie zrobił takiej promocji :-)

  • 1

    10. ~wCw  2016-08-01 10:28:44  host: 89.174.250.74

    Czy to dobrze czy źle, że kończy się era telefonów za złotówkę to się okaże.
    Natomiast z tego co widziałem w Orange, to przy okazji tej zmiany, koszt abonamentu + telefonu na raty jest obecnie większy niż wcześniej abonament + telefon za złotówkę (przynajmniej w moim przypadku, +15zł obecnie).

  • -1

    11. ~Punk  2016-08-01 11:26:51  host: 5.174.98.100

    Skoro Plus kończy z telefonami za złotówkę to oznacza tylko jedno.
    Przechodzę w następnym roku na pre paid i niech mnie pocałują tam gdzie słońce nie dochodzi.

  • 0

    12.  2016-08-01 13:56:11

    Takie promocje to jak ukryty hazard w sumie.

  • 0

    13.  2016-08-01 15:40:00

    z ostatniej promocji MM która była związana z Euro ostatecznie dali bony na 20% z tego co wydali u nich, a nie musieli niczego dawać bo zwrot był jeśli Polska doszłaby do półfinału, nie wiadomo jak będzie teraz czy znowu coś dadzą nawet jak nasi nie wygrają a powiedzmy dojdą do półfinałów.

  • 1

    14. ~owocowy  2016-08-01 16:22:53  host: n28-04-03.opera-mini.net

    Eee tam! U mnie, w warzywniaku babka obiecała jedno Apple za każdy złoty medal polskich sportowców :D

  • 0

    15. ~  2016-08-02 01:29:13  host: user-164-126-162-82.play-internet.pl

    kiedy promocja na pomidory w biedronce?

  • 0

    16.  2016-08-20 01:00:37

    No i nic nie zwrócą. Za to ręczni przeszli dalej, ot typowe ; )

Dodaj swoją opinię