Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mecz Ligi Mistrzów za darmo dla klientów Play

Mecz Ligi Mistrzów za darmo dla klientów Play

LuiN 9 Marca 2011 15:37

0 0

Dzisiejszego wieczora użytkownicy sieci Play będą mogli za darmo obejrzeć transmisję na żywo z meczu Tottenham Hotspur - AC Milan.



Aby obejrzeć darmową transmisję wystarczy wejść na wap.playmobile.pl/live - transmisja startuje o 21:00. Opłaty za streaming nie będą naliczane. Marcin Gruszka, rzecznik Play podpowiada, że ze względu na przesył dużej ilości danych telefon musi być w dobrym zasięgu.





Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2011-03-09 15:52:29

    Na wap.plus.pl od dawna można oglądać za darmo mecze Ligi Mistrzów, Ligi Europy i PlusLigi i jakoś ani razu Telepolis o tym nie napisało (no chyba że ja nie pamiętam, to przepraszam).

  • -2

    2. ~  2011-03-09 16:04:39  host: dcv102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bezsensowne zapychanie sieci.

  • 1

    3. ~r  2011-03-09 16:06:46  host: public-gprs135509.centertel.pl

    nigdy nie skorzystam z oferty, w której cena podstawowa jest wysoka a po jakichś specjalnych mykach jest tanio, bądź za darmo. Bo a nuż coś źle skonfigurujemy, coś nie zatrybi i już człowiek buli jak za zboże. Już raz mnie plus w ten sposób wycyckał i skończyło się rozwodem z tym operatorem. A z Playa czasem korzystam więc nie chcę się zrażać bo do plusa na pewno nie wrócę. Zbyt marną plus ma ofertę.

  • 1

    4. ~luka  2011-03-09 16:12:06  host: 87-205-172-55.adsl.inetia.pl

    Fajny pomysl :)

  • 1

    6.  2011-03-09 17:27:47

    do 5: DOWCIPem jest ta Twoja predkosc w W3:P niech chociaz 1/5 obiecanej dadza wszedzie:P Poki co obiecuja nie wiadomo ile a sa miejsca gdzie mozna pomazyc o 1mb;/ zenua

  • 0

    7. ~czako  2011-03-09 17:47:03  host: 81.200.159.178.ip4.galileusz.pl

    czy mozna obejrzec ten mecz na se k550i?czy jednak za stary to fon?

  • 1

    10. ~mirekb  2011-03-09 18:26:45  host: v09-16.opera-mini.net

    plus reklamowo zaniedbuje wap plus pl ale jego merytoryka nie zmalała na szczescie..playnet okazal sie byc nadal sredniakiem(nic tam ciekawego,nawet sensownego kontentu) wiec co robi p4?na wzór kolegów z orange videostreaming sie włącza(jak przed uruchomieniem pol Darmowizja)by jednak sprawdzic dzialanie 3g przed wpuszeniem 2Mbs do konca miesiąca w swojej sieci.marzeniem byloby współdzielenie sieci u 900/2100 przez polkomtel i p4 ;-)

  • 1

    11. ~  2011-03-09 18:49:45  host: 33.59.classcom.pl

    a dlaczego transmisja od 21:00, skoro mecz zaczyna się o 20:45 ?

  • 0

    14. ~Łukasz  2011-03-09 19:22:50  host: public-gprs191932.centertel.pl

    Heh, też mi coś. Mecz jest przecież w normalnej otwartej TV, i nie o 21:00, a o 20:45. Poza tym mariusz9a ma rację - co to za news? Plus od dawna robi coś takiego, a nawet więcej.

  • 0

    16. ~ala  2011-03-09 19:33:12  host: public-gprs17888.centertel.pl

    ale przez opera mini nie da rady? tylko mam wejść przez zbudowaną przeglądarkę w telefon? bo mam brandowany z ery w PF. i czy na plusie też czy tylko zasięg własny?

  • 1

    17. ~  2011-03-09 20:13:57  host: ebi61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ten mecz jest na polsacie,ala wejdz na artykul przedwczorajszy o sklepie opery i sciagnij za darmo aplikacje do wideo, przez opere nie bedzie dzialac

  • 0

    18. ~  2011-03-09 21:05:13  host: z13-14.opera-mini.net

    u mnie 404, a u was?

  • 0

    19.  2011-03-09 21:09:08

    juz dziala, ale jakosc pozostawia wiele do zyczenia. Piksele czasem na granicy kwadratow, raz na jakis czas poazuje w stopniu dostatecznym

  • 0

    20.  2011-03-09 21:15:06

    działa na e52, ale jakość faktycznie czasami tragiczna.

  • 0

    21. ~ik`ey  2011-03-09 21:26:40  host: user-188-33-47-139.play-internet.pl

    E72 - pomyka ładnie. Hd to nie jest ale działa.

  • 0

    22. ~maciek  2011-03-09 21:29:53  host: host-62-122-237-7.wieszowanet.pl

    no u mnie na Nokii C5 śmiga ale tylko na 3G Plusa bo w Play nie można się połączyć z serwerem.

  • 0

    23. ~kibic  2011-03-09 21:56:53  host: ppp133029.ostnet.pl

    nie lada niespodzianka , na nokii C6 w play'u nie działa to mi wygląda raczej na spodziankę .Można było sie tego spodziewać :))))

  • 0

    24. ~  2011-03-09 22:23:13  host: dcv102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I sieć zapchana czymś co nie spełnia podstawowych warunków do oglądania.

  • 0

    25. ~  2011-03-09 22:27:17  host: t18-15.opera-mini.net

    U mnie też nie działa

  • 0

    26. ~  2011-03-10 07:27:56  host: p16-04.opera-mini.net

    Co z tego że darmo jak nie da się oglądać. W simplusie jest tak tanio że można oglądać co dusza zapragnie a nie jak nam rzucą ochłap.

Dodaj swoją opinię