Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MDA Vario III aka HTC Kaiser w Erze

MDA Vario III aka HTC Kaiser w Erze

WitekT 19 Października 2007 14:46

0 0

mda vario iiiEra, jako jedna z pierwszych sieci komórkowych w Europie oraz pierwsza w Polsce, wprowadza do swojej oferty pod nazwą MDA Vario III najnowszy model smartfona HTC Kaiser.

W MDA Vario III zastosowano zupełnie nowy procesor o częstotliwości 400 MHz. W stosunku do poprzednich modeli powiększono również pamięć ROM i RAM do, odpowiednio, 256 MB i 128 MB. Nowe MDA pozwala na transmisję danych z wykorzystaniem WiFi oraz technologii EDGE/HSDPA 3,6 Mb/s. Vario III został również wyposażony w odbiornik GPS, który wraz z oprogramowaniem TomTom, umożliwia korzystanie z nawigacji satelitarnej. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach: standardowej, z planem jednego wybranego miasta oraz z pakietem nawigacyjnym, gdzie dostępne są również plany Polski, Czech, Słowacji i Węgier, a także specjalny uchwyt i ładowarka do samochodu.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 63
  • 0

    46. ~Shiryu  2007-10-20 16:05:06  host: shiryu.siec.idealan.pl

    Szkoda, że takich przygłupów, jak ten od komentarza nr 45 nie można jakoś banować... :|

  • 0

    48. ~RMPL  2007-10-20 16:38:32  host: 217.153.207.50

    @planet Mam dwa pytania: - Czy Kaiser ma taka funkcje jak wycisz (chodzi o to ze nie dropujesz rozmowy tylko wyciszasz dzwonek))? - Czy mozna zaplanowac wyslanie SMS o zadanej godzinie (czesto uzywam jak mi sie cos po nocy przypomni a nie chce kogos budzic - zreszta jak bedzie spal to moze przeoczyc SMSa z rana ;-) ?

  • 0

    49. ~RMPL  2007-10-20 16:46:06  host: 217.153.207.50

    @Planet I jeszcze jedno - ostatnim pocketem z jakim mialem okazje pracowac byl imate JasJar (z obracanym ekranem) i jak dla mnie byl to straszny model. Jak oceniasz zmiany na lepsze w Kaiserze w stosunku do JasJara jesli go uzywales ?

  • 0

    50. ~Shiryu  2007-10-20 16:47:22  host: shiryu.siec.idealan.pl

    @48: Powinien mieć, pewnie pod JogDialem (w starszych telefonach HTC było pod przyciskami reg głośności, a nie sądzę, żeby to zmieniali). Co do zaplanowanego wysyłania, to chyba nie ma czegoś takiego...

  • 0

    51.  2007-10-20 18:48:42

    RMPL: tak, ma regulacje glosnosci, z opcja wyciszenia - z wibracja, lub bez niej. Co do funkcji czasowego wyslania SMSa - niestety, nie wiem, nie pomoge. Na prawie 100 % jednak moge zaryzykowac, ze jest jakis soft, ktory moglby to czynic (kolejka, odpowiednie godziny wysylu, schematy, ewentualnie nawet zalezne od innych zdarzen - cos mi sie takiego obilo o uszy. Radzilbym popatrzec w dziale Download PDAClub.pl, moze cos sie tam znajdzie :) JasJara nie uzywalem - opinie slyszalem mieszane, acz nie bede sie wypowiadal - trudno mi oceniac na podstawie pobieznych zdan. Tak jak mowi Shiryu, dziala regulacja glosnosci za pomoca joga, w trakcie rozmowy - samego glosniczka (jesli rozmawiamy w normalnym trybie) badz glosnika (w trybie glosnomowiacym). Nie jestem w stanie na 100 % potwierdzic, czy takze z poziomu glownego menu, jesli nie ma w nim nic do przewijania (np. duzo zadan kalendarza). Na logike powinien wtedy sciszac/zglasniac sie wlasnie dzwonek lub/i takze dzwieki telefonu (poniewaz sa dwa suwaki glosnosci...).

  • 0

    52.  2007-10-20 20:07:43

    Gdyby ktos byl zainteresowany, oto ceny (wszystkie NETTO) w Erze Biznes (Nowe Pakiety Biznes od 70 wzwyz): NPB 70 - 1488 zl ; NPB 120 - 1288 zl ; NPB 230 - 1088 zl ; NPB Prestiż - 688 zl. Dostepny jest takze zestaw z ladowarka i uchwytem samochodowym oraz mapami Polski, Czech, Słowacji i Węgier do TomToma (w zestawie bez map mozemy sciagnac jedynie bezplatna mape jednego miasta w Polsce, takze w TomTomie) - kosztuje on w kazdej opcji 300 zl netto wiecej. Jednakze przy przedluzeniu umowy (aneks 24 miesiace) i przekraczaniu abonamentu, badz wiekszej ilosci SIMow mozemy liczyc na upust 50 % od tych cen. Powiem krotko - Orange bedzie sie musialo postarac bardziej :)

  • 0

    53. ~Cezar  2007-10-22 09:26:56  host: adpc175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Planet: a jaka jest cena bez umowy? Na stronie ery nie widze nigdzie cennika ktory zawierlaby ten telefon.

  • 0

    54.  2007-10-22 12:45:53

    Cena bez umowy - to juz najlepiej w sklepach internetowych (w przeciwienstwie do nieco tanszego Allegro (choc i tam zdarzaja sie okazje) jest gwarancja, pewnosc posiadania nowego sprzetu, mozliwosc plynnego placenia, spokoj z serwisem etc.) - przyhaczyc w jakiejs promocji rat 0 % (tak, zeby zrezygnowac z ubezpieczenia kredytu i nie placic za prowizje, przygotowanie wstepne etc. - zwykle sa to umowy na 10 rat) i kupic. Cena zaczynaja sie aktualnie mniej-wiecej od poziomu 2561 zl (wg Skapiec.pl)... BTW tutaj jest ciekawa promocja poprzednika: morele.net/produkt/97715 :)

  • 0

    55.  2007-10-22 16:35:33

    A dodam, ze ceny sa bezposrednio od doradcy biznesowego w Erze, takze sa pewne.

  • 0

    56.  2007-10-22 16:36:01

    A cennika na stronie jeszcze brak, pewnie nie zdazyli albo zapomnieli zaktualizowac ;)

  • 0

    57. ~Witek  2007-10-22 18:11:43  host: 87-205-48-104.adsl.inetia.pl

    Nowy cennik jest na stronie Ery o północy, ale jak zwykle trzeba się nieźle naszukać. Co ciekawe, oferta ważna jest tylko przez tydzień więc wygląda, że niewielu chyba z niej skorzysta...... tylko dlaczego ...?

  • 0

    58. ~Witek  2007-10-22 18:19:54  host: 87-205-48-104.adsl.inetia.pl

    ... miało być : jest na stronie Ery od północy ...

  • 0

    59.  2007-10-25 12:51:02

    fajny zestawik, "i na miejscu nie jest wstyd sie pokazać" - jak mówi mój bratanek :) w sumie czy ktoś z was rozważał możliwość podrywu kobiety na telefon?? rozumiem bmw, porsche itp.. może MDA Vario III aka HTC Kaiser też taki numer przejdzie

  • 0

    60.  2007-10-25 14:41:42

    Zawsze uwazalem, ze podrywanie kobiet na rzecz (nawet na BMW Zx ;) mija sie z celem (chyba, ze mowimy o konkretnym targecie ;D) - preferowany podryw 'na urok osobisty' i tyle :)

  • 0

    61. ~Marcus  2007-10-31 21:51:51  host: 213-134-181-247.net.autocom.pl

    Mam prośbę o pomoc w wyborze telefonu. Moje priorytety to: 1) Dobry organizer 2) Aparat nie mniej niż 3mpix (aby móc robić zdjęcia dokumentów formatu a4 do rozpoznania OCR) 3) GPS 4) No i oczywiści przyzwoitej jakości telefon. Rozważam 3 opcje: a) HTC Kaiser b) Sony-Ericsson P1 c) Nokia N95. Będę wdzięczny za Wasze opinie :-)

  • 0

    62. ~  2007-12-06 23:54:59  host: 77.88.178.199

    marcus sprawa jest prosta HTC mam go od wczoraj spełnia Twe potrzeby i o wiele wiecej. N95 przereklamowana z GPS chodzi tylko mapa pałatna Noki.Aparat niezły tak jak w HTC. P1 to lipa ma 2 kolegów i właśnie chca zgonic. Pozdrawlaju

  • 0

    63. ~lukas  2007-12-22 22:25:23  host: r3.ists.pl

    wszystko ok tylko czemu tak zaawansowany telefon nie ma radia ? tak podstawowej rzeczy, M650 ma

  • 0

    64. ~lukas  2007-12-22 22:31:51  host: r3.ists.pl

    konczy mi sie umowa i moge wziasc kazdy tel z orange za 1 zl i nie wiem jaki, ten mnie przekonuje bo jest GPS, N95 za Gps ponoc trzeba placic wiec bez sensu, i tak juz rachunki mam takie ze szkoda gadac, M650 ma plusa bo ma radio ten go nie ma i nie mialem go w rece a sadze ze chyba troche cegla moze byc

  • 0

    65. ~kiler  2008-02-12 11:03:29  host: net03.mlyniec.gda.pl

    w orange daja go mi za 1 zl ale przy umowie 2 letniej premium platinium 210zł !!!

  • 0

    66. ~  2010-06-01 12:25:18  host: ti102.internetdsl.tpnet.pl

    mam już od dawna ten tel wszystko było by dobrze jakby nie pochłaniał tyle energii z baterii w trybie telefonu, ale też wyświetlacz nie chce mi się sam gasić po rozmowie czy po dostaniu jakiejś wiadomości i to dodatkowo zjada baterie (jak się nie wie o tym że coś się dostało i ekran jest podświetlony to bateria w mig padnie) myślałem że to wina baterii no i kupiłem nową ale ta nowa jest gorsza niż stara - jak jeden dzień wytrzyma to jest dobrze

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-24-181.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ | 2017-03-28 18:00:04

@7 jestes ***


~ | 2017-03-28 17:59:33

@3 idź i nie wracaj bucu


~ | 2017-03-28 17:59:21

Brawo, leniwiec! Nie ma to jak nanieść poprawki i cichcem skasować komentarz :)


~ | 2017-03-28 17:59:08

Do 197: ma bez hd voice jeśli o to pytasz


~~~~ | 2017-03-28 17:57:33

A ja dalej od pół roku czekam na obiecane LTE1800. :(

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę JA+ na kartę?

Nowa oferta JA+ Na Kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet