Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MDA Compact IV w promocjach Ery Biznes

MDA Compact IV w promocjach Ery Biznes

sirmark 17 Lipca 2008 23:55

0 0

Do cenników biznesowych Ery wprowadzono jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie telefonów dostępnych na rynku - HTC Touch Diamond, znany w grupie T-Mobile jako MDA Compact IV.

MDA Compact IV jest zdecydowanie produktem z górnej półki o czym świadczą parametry takie jak: procesor 528 MHz, 128 MB pamięci RAM, GPS, 2,8-calowy ekran VGA (640 x 480 pikseli) i 4GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. W specyfikacji nie zabrakło WiFi, HSPA (7,2 Mb/s down i 1,9 Mb/s up), Bluetooth i USB. Do tego dochodzi akcelerometr automatycznie zmieniający orientację obrazu. Sprzęt pracuje pod kontrolą Windows Mobile 6.1 i mieści się w dość małej obudowie o wymiarach 102 x 51 x 11,5 mm.




Zobacz: cennik telefonów w ofercie "najtansze telefony"
Zobacz: cennik telefonów w ofercie "najwięcej minut".
Zobacz: cennik telefonów w ofercie "nowy pakiet biznes".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~dechomenon  2008-07-18 00:03:55  host: host207-4.kaskada.net

    można się było tego spodziewać T-mobile, mocno stoi na rynku, dlatego ma hajs aby kupić takie zabawki:) i co ważne ma pierwszeństwo u producenta. Ale jak wiemy, trzeba zmienić tylną obudowe, aby zmieścila się większa bateria...:)

  • 0

    2.  2008-07-18 00:09:40

    no tak...mowia ze takie rzeczy to tylko w erze;) ja i tak wole bardziej wymagajacego kompika ale slyszalam opinie o T-mobile ze dla zainteresowanych to najlpeszy produkt nie ma konkurencji.

  • 0

    3. ~Zainteresowany  2008-07-18 00:56:12  host: aju178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Panowie... piękny sprzęt ale WM :) Dziękuję, skończyłem ;)

  • 0

    4.  2008-07-18 01:00:41

    a co ty chcesz od WM. Co prawda trzeba sie przyzwyczaic. Ale np. ja swoje SPV M650 obsluguje normalnie i szybko jedna reka, tak jak normlany telefon. A to bylo podstawa, aby zrobic z niego glowny telefon.

  • 0

    5. ~  2008-07-18 01:31:46  host: p09-09.opera-mini.net

    To moze ja sie wypowiem. Po pierwsze, do WM mozna sie naprawde przyzwyczaic i jest calkiem przyjemnie. Inna kwestia to sam telefon- bylem zauroczony... szybko wrocilem na ziemie- wykonanie- mozna bylo sie spodziewac czego zdecydowanie lepszego - telefon w calosci wykonany z plastiku pieknie lapiacego odciski jak i rysy. Ekran- tak jak sie spodziewalem (ze wzgledu na technologie wykonania a raczej dzialania) nie jest zbyt dokladny i nie reaguje zawsze prawidlowo. Touch FLO- niby rewolucja 3D a tak naprawde nie mam pojecia dlaczego Qualcom sobie nie radzi i telefon pracuje czasmi jak slimak. Rzecz najgorsza w telefonie- bateria- myslalem, ze wytrzyma jedne dzie, do czego osobiscie jestem przyzwyczajony- ladowanie przez noc... ale niestety bateria jest tragiczna- troche internetu, 3 smsy rozmowa trwajaca 2 minuty i telefon nie wytrzymal nawet 12 godzin. Mile rzeczy- dobrze wygladajacy ekran (niestety za mala powierzchnia by rozdzielczosc 648 x 480 zablysla). Opera- bardzo milo przeglada sie internet w opcji mobile view (dla mnie lepsza niz safari iphonea). Niestety ogolnie telefonu nie polecam.

  • 0

    6. ~  2008-07-18 08:46:20  host: f142-043.opera-mini.net

    szkoda tylko ze era (t-mobile) tak oszpecila diamonda teraz wyglada jak wegiel ;) nie diament. Do tej pory seria MDA byla nieco ladniejsza od htc teraz jest na odwrot. A co do ppc i smartphonow to wszystko zalezy do czego jest uzywany aparat. Jedni wola Nokie inni Se a jeszcze innym aparat ma zastapic komputer (chocby w czesci). Mam wrazenie ze HTC diamentem chcial dac alternatywe dla potencjalnych uzytkownikow iphona, do tej pory wypusczali ppc z klawiatura sprzetowa, a teraz na teki sprzet przyjdzie poczekac na htc touch pro. Watpie zeby era wprowadzila go do swojego cennika. Zeby spopularyzowac takie aparaty z WM, musialyby byc wprowadzone do taryf klientow indywidualnych.

  • 0

    7. ~nak  2008-07-18 10:01:39  host: abdj106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak zawsze wybrzydzacze w końcu zabiorą głos. Nie czarujmy się, nie telefonów idealnych, które nie mają wad. Sądzę, że telefonik będzie cieszył się dużym wzięciem, gdyż ma to co oferuje współczesna technologia, bez wydawania krociowych kwot. Aktualnie na Allegro są po ok. 1700 zł, a już widziałem również za 1450 zł.

  • 0

    8. ~nak  2008-07-18 11:09:44  host: abdj106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak na marginesie. Diament, to też węgiel.

  • 0

    9. ~  2008-07-18 12:27:27  host: f96-018.opera-mini.net

    #6: ostatnio Era/T-Mobile tak zepsulo wizualnie Tytana II w stosunku do oryginalu, ze naprawde ciezko tak mowic... no, chyba ze ma sie spaczony gust, ale o tych sie przeciez nie dyskutuje ;) Tak swoja droga - Touch Pro wespol w zespol z Xperia powinny nie miec powyzszych problemow (i generalnie beda najlepsze na rynku, Touch Pro jest tez mocno robiony pod Androida, wiec bedzie alternatywa dla WM (ktory zreszta jest bardzo dobry IMHO), zreszta na Kaisera tez go mozna wgrac, choc nie dziala najlepiej (jak zwykle polecam xda-dev)), a tez beda w Erze i Orange do konca tego roku.

  • 0

    10.  2008-07-18 13:23:18

    a mnie sie ten "węgiel" podoba .. a to zle ze w erze? o.O

  • 0

    11. ~DejwiD  2008-07-19 01:40:55  host: public-gprs94843.centertel.pl

    wedlug redaktora pdaclub, ktory ma juz na stanie mda- posiada on jednak 192mb ramu.

  • 0

    12. ~ulysses  2008-07-21 14:05:13  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    ile by nie mial meksow wbydowanych to jest git telefon nie ma co, MDA ja go tam nazywam palmtopem:) takie wszystko w jednym w erze i dobrze ze jest, era juz od dawna je oferuja i co i raz jakis dochodzi, takze ja uwazam ze dobrze

  • 0

    13. ~Stalker  2009-01-24 16:57:10  host: 77-253-8-233.adsl.inetia.pl

    Smartfon bardzo fajny, tylko niech mi ktoś powie, jaki DUREŃ Z ERA tak oszpecił Touch Flo? Oryginalny jest elegancki czarny i koresponduje z obudową. Era zrobiła biało-niebieską kolorystykę, które za cholerę nie pasuje do większości tapet. Nie rozumiem, po co ulepszać coś, co jest dobre...

  • 0

    14. ~gibki  2009-08-17 14:19:47  host: inet20909nn-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    to zmień rom na HTC i po problemie

Dodaj swoją opinię