Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości McAfee z neostradą tp

McAfee z neostradą tp

sirmark 6 Czerwca 2008 14:49

0 0

Każdy klient, który kupi teraz neostradę tp lub przedłuży umowę na korzystanie z tej usługi przez cały czas trwania umowy bezpłatnie będzie korzystał z pakietu oprogramowania antywirusowego McAfee.

Z nowej promocji mogą skorzystać klienci, którzy w czasie jej trwania podpiszą umowę czasową (12, 24 lub 36 miesięcy) na korzystanie z neostrady tp w opcjach: 256, 512, 1024, 2048 lub 6144.

Pakiet oprogramowania zabezpieczającego McAfee obejmuje: zaporę sieciową, ochronę antyszpiegowską, zabezpieczenie przed fałszywymi witrynami służącymi do kradzieży tożsamości użytkowników, ochronę przed spamem, niechcianymi i fałszywymi wiadomościami email, zabezpieczenie przeglądarki stron WWW, wykrywanie i eliminację wirusów - w tym programów typu rootkit, a także ukrywanie tożsamości użytkownika w internecie.




Pobranie i instalacja pakietu antywirusowego jest dostępna po 10 dniach od złożenia zamówienia neostrady lub podpisania aneksu. Wszyscy klienci otrzymują instrukcję instalacji oprogramowania McAfee.

W nowej ofercie promocyjnej TP zmienia zasady rozliczeń neostrady oferując stałą cenę abonamentu przez cały okres trwania umowy. Miesięczne opłaty wyglądają następująco:

Opcja neostrady

Wariant promocyjnej umowy

Miesięczna opłata netto [zł]

Kwota VAT [zł]

Miesięczna opłata z VAT [zł]

256

36 miesięcy

30,33

6,67

37,00

24 miesięcy

34,43

7,57

42,00

12 miesięcy

42,62

9,38

52,00

512

36 miesięcy

38,52

8,48

47,00

24 miesięcy

42,62

9,38

52,00

12 miesięcy

50,82

11,18

62,00

1024

36 miesięcy

46,72

10,28

57,00

24 miesięcy

50,82

11,18

62,00

12 miesięcy

59,02

12,98

72,00

2048

36 miesięcy

71,31

15,69

87,00

24 miesięcy

75,41

16,59

92,00

12 miesięcy

83,61

18,39

102,00

6144

36 miesięcy

95,90

21,10

117,00

24 miesięcy

108,20

23,80

132,00

12 miesięcy

124,59

27,41

152,00

Źródło tekstu: TP     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~hmm  2008-06-06 15:15:42  host: 213.25.189.50

    a to dla porownania cennik orange freedom ( tez stacjonarny ): 512kb - 39zl przy 36ms, 44zl przy 24ms i 49przy12ms..., 1mb - 49zl przy 36ms, 59zl przy 24ms i 79 przy 12ms..., 2mb - 79zl przy 36ms, 89zl przy 24ms i 109zl przy 12ms..., 6mb - 109zl przy 36ms, 119zl przy 24ms i 129zl przy 12ms. Ponadto klient otrzymuje dodatkowe zlotowki do wykorzystania na swoj tel. kom. Widac roznice? z taka oferta to TP moglo wystartowal ale kilka lat wstecz... :S

  • 0

    4.  2008-06-06 15:15:46

    W porównaniu z promocją "pozornie niska cena" w wersji obowiązujące od 1.01.2008 (wcześniejsza wersja była w niektórych przpadkach tańsza) potaniała jedynie opcja 2048k - od 6.23zł do 27.90zł i opcja 1024/12 o 7.07zł. Opcje 1024/36 i 6144/36 podrożały o 5.43zł. Reszta opcji z tendencją wzrostową - czyli od potanienia o 40gr do podwyżki o 3.77zł. Oczywiście przy promocji "pozornie niska cena " uwzględniłem fakt że przez pierwsze ileś tam miesięcy cena była niższa, więc wyciągnąłem średnią.

  • 0

    5.  2008-06-06 15:21:52

    2 lata temu miałem 33/66 czyli 49,5zł miesięcznie przy umowie 2 letniej. Teraz jest 52zł... [']

  • 0

    6. ~ooo  2008-06-06 15:29:47  host: acxc239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~hmm - a ja bralem 2,5roku temu i przez rok mialem za 1zl na miesiac neo 2048 a po roku koszt 158zl za miesiac, teraz podpisuje aneks na 12mcy i bede mial 102zl

  • 0

    7.  2008-06-06 15:30:24

    5: To kara za to że nie wziąłeś umowy na 3 - ta opcja podrożała 'tylko' o 33gr ;). Swoją drogą nieźle to sobie TP wykombinowała - niedługo zaczną się kończyć dwuletnie lojalki z promocji startowej gdzie przez rok było taniej a przez kolejny rok dwa razy drożej i teraz TP proponuje taniej niż klient płacił przez ostatni rok - ale za to drożej niż średnia cena z ostatnich dwóch lat...

  • 0

    8. ~  2008-06-06 16:03:42  host: azr247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Marzą mi się oferty po adsl2+, typu 8, 12, 24mbit w przystępnych cenach :D W uk sytuacja przedstawia się jak u nas, jeden telekom (bt) z kablami na cały kraj i wszyscy jadę po bsa, czy llu. Brakuje nam takiego opka jak np. 'be' który na wyspach stawia własne dslamy w błyskawicznym tempie :D (jedyna nadzieja w tej chwili w netii)

  • 0

    9. ~hmm  2008-06-06 16:06:17  host: 213.25.189.50

    ~7: dokladnie tak jak mowisz, tylko ze suma sumarum teraz wyjdzie drozej niz bylo dlatego chyba bede musial pomyslec nad oferta konkurencji, bo po co przeplacac?:s niby staly klient a wychodzi drozej niz poprzednio heh..

  • 0

    10. ~Gal  2008-06-06 16:06:28  host: 77-253-2-3.adsl.inetia.pl

    Ceny dobre 5 lat temu.

  • 0

    11.  2008-06-06 16:09:58

    Ceny mają wygórowane, bo społeczeństwo nie wie, że istnieje, na przykład ERA ADSL oferująca podłączenie do sieci na prawie wszystkich numerach kierunkowych. Myślę, że jak ludzie zaczną rezygnować z usług TP to obniżą stawki.

  • 0

    12. ~ooo  2008-06-06 16:13:59  host: acxc239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    panowie nie zapominajmy.. zyjemy w polsce a w tym kraju kazdy musi nalapac kasy jak najwiecej poczawszy od podatkow w paliwa tj. Pb czy ON ktore siegaja 50% ceny paliwa to i internet nie bedzie tani.. bo po co jak ktos musi placic zeby kto inny mogl z tp dobrze zarabiac

  • 0

    13. ~dekos  2008-06-06 22:05:50  host: abry114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a takie pytanko mam: licencja na ten zestawik jest na jedno stanowisko robocze czy może całe gospodarstwo domowe?

  • 0

    14.  2008-06-06 22:26:08

    Pewnie całe gospodarstwo domowe z jednym stanowiskiem:)

  • 0

    15.  2008-06-06 22:29:59

    W regulaminie promocji neo jest zapis "udzieleniu przez cały okres obowiązywania umowy o świadczenie usługi neostrada tp, zawartej na warunkach Promocji, licencji na pakiet oprogramowania zabezpieczającego komputer osobisty Abonenta działający pod kontrolą systemu operacyjnego Microsoft Windows™. Dostawcą oprogramowania zabezpieczającego jest McAfee Inc." - czyli jest mowa o komputerze - w liczbie pojedynczej, nie wiem jak to wygląda z warunkami licencji oprogramowania.

  • 0

    16. ~Valigora1  2008-06-07 00:00:12  host: axk53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wczoraj zapoznalem sie z t anowa "promocja" tpsa i nie wachalem sie ani chwili, dzisiaj wypowiedzialem umowe 12 miesieczna ktora konczy mi sie za miesiac (aby uniknac zamiany jej z automatu na czas nieokreslony i oplacie 168 zl za miesiac opcja 1 mb) i od lipca podpisuje umowe z aster opcja twoj swiat (3 mb w dzien i 6 mb w nocy) za 79,80 zl umowa na 2 lata. (do tej pory placilem 78 zl za 1 mb na 12 miesiecy plus obligatoryjny stacjonarcy za 50 zl). Stacjonarny albo zlikwiduje albo zostawie abon socjalny. Najwazniejsze ze w aster city regularni eobnizaja ceny i podwyzszaja transfery w przeciwienistwie do tpsa, ktora utzrymuje od 2 lat ceny i transfery. Zaluje ze nie ma u mnie chello bo bym wzial 10 mb za 80 zl. Zdrufka z TPSA zycze!

  • 0

    17. ~  2008-06-07 00:04:05  host: azr247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przynajmniej masz jakiś wybór, nie to co ja. U mnie tylko i wyłącznie tepsa i bsa (centrum Wrocławia...)

  • 0

    18.  2008-06-07 06:01:23

    super ceny ma tpsa łacze 6mb powinno kosztować 50 zł a nie 152zł ja płace 150zł ale mam łacze 20mb :D

  • 0

    19. ~asdf  2008-06-08 11:32:16  host: acfx193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakby dawali z kasperskim to bym przedłużał...

  • 0

    20. ~Tom  2008-08-07 23:21:20  host: ejs197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ad.13 licencja jest na jeden komputer. Dzisiaj ściągnąłem ten pakiet i zobaczymy jak to będzie działać (albo i nie)...

  • 0

    21. ~kenny-m  2008-08-27 07:03:54  host: aabi77.neoplus.adsl.tpnet.pl