Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości mBank - zakończenie promocji "Minuty na Bank"

mBank - zakończenie promocji "Minuty na Bank"

orson_dzi 15 Września 2014 23:17

7 1
mBank poinformował o zakończeniu trwania promocji Minuty na bank.



W ramach promocji Minuty na bank można było zbierać minuty na Koncie MOBILE w serwisie transakcyjnym mBanku za transakcje kartami kredytowymi, terminową spłatę kredytu gotówkowego czy kredytu samochodowego.

Jak na razie mBank nie informuje na temat innej promocji, która miałaby zastąpić Minuty na bank.

Źródło tekstu: mBank, wł     

Dodaj do:

Tagi: mbank | minuty na bank

w sumie: 24
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    5.  2014-09-16 00:14:08

    Zastanawiam się na ile jest to decyzja czysto biznesowa (w obecnym stanie prawie nie było jak zdobywać minut, więc tym bardziej ich wartość była symboliczna), a na ile nałożyły się na nią powody systemowe (mBank uparcie wdraża swój nowy system transakcyjny, a moduł obsługujący mobile nie został zmodernizowany). Równie dobrze może to być też początek przygotowań do zwinięcia tego interesu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    6.  2014-09-16 00:17:38

    Ja pierniczę, skąd ten gejbank.pl ? :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7. ~Piotrek  2014-09-16 00:29:19  host: 212-106-16-29.adsl.inetia.pl

    Faktycznie ten gejbank.pl działa!!! :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    8.  2014-09-16 01:06:55

    Ciekawe, co dalej z telefonią mBanku. Zawsze odbierałem ją jako pozytywne zjawisko.
    A co do gejbank.pl: WHOIS wskazuje na osobę prywatną. Prawdopodobnie zadowolony klient...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9.  2014-09-16 01:29:30

    macc: firmowe konta z promocją 50 zł zwracane miesięcznie przez rok za płacenie ZUSu, który i tak trzeba bulić. W relatywnie prostym modelu korzystania żadnych innych opłat. Przestaniesz się wreszcie kompromitować niektórymi dziecinnymi wypowiedziami?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2014-09-16 01:30:25

    BTW, gejBank daje czadu, podaj dalej ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~  2014-09-16 02:51:03  host: apn-95-41-11-68.dynamic.gprs.plus.pl

    Ten bank juz od dawna schodzi na psy i jakby nie darmowe inwestycje w akcje i fundusze juz dawno powiedzialbym mu papa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2014-09-16 03:40:05

    Szkoda. Od dłuższego czasu sprawiają wrażenie jakby chcieli, a nie mogli zakończyć działalności... Miałem tam dość długo jeden z numerów (przeniosłem się jak Gadu AIR padło) i nie narzekałem, ale ostatecznie zniechęcił mnie marazm i opóźnianie ogłoszenia przedłużenia promocji (co pół roku bodajże). Chyba wtedy też (jak się ewakuowałem) podnieśli stawki do Play, a przez dłuższy czas atrakcyjna stawka do Play, kiedy jeszcze MTR byłasymetryczny, ich wyróżniała. KAsując ten program zniechęcą tych, których chyba tylko on jeszcze tam trzymał... Ciekawe, czy to zapowiedź kasacji marki, czy może zmiany profilu na bardziej gimbusiarski - byłoby to w tonie z nowymi "kolorkami" i serwisem...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~  2014-09-16 04:16:36  host: host-176-221-121-208.dynamic.mm.pl

    Powiązanie usług bankowych z telekomem? Jakoś nie mogę i nie mam ochoty przekonywać się do tego. Oferta telekom/banku ma być prosta, niezależna i tania. Ok, zapłacę parę groszy więcej na miesiąc za ofertę niekompleksową i niewiązaną, ale zachowam niezależność i wolność wyboru, zamiast pakować się w "Ein Folk, Ein Reich, Ein Fuhrer" - typowe dla dzisiejszych czasów.
    Idąc tokiem myślenia współczesnych biznesmenów to jedna firma powinna oferować wszystko: od ziemniaków na metry począwszy, poprzez telefon, telewizję, internet, prąd, kredyty i konta, po... mieszkania począwszy. Żałosne. I korzystne tylko dla nich. Dla prezesików tych firm.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~macc  2014-09-16 06:39:25  host: 088156193053.slupsk.vectranet.pl

    [divhashmorex] ja nie korzystałem nigdy z telefonii mbanku ,więc mi to lotto

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    15. ~macc  2014-09-16 07:26:45  host: 088156193053.slupsk.vectranet.pl

    [divhashmorex] sebusy pisał o tym,że korzysta z mbank

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~macc  2014-09-16 07:27:39  host: 088156193053.slupsk.vectranet.pl

    [braymer] już dawno korzystam z klucza

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~macc  2014-09-16 07:30:42  host: 088156193053.slupsk.vectranet.pl

    [planet] nie wiem o czym piszesz o jakich kontach firmowych za 50zł.Nie mam swojej firmy i nie wypisywałem wcześniej tutaj żadnych głupot.Ogarnij się chłopie...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~Caĺm7  2014-09-16 09:28:45  host: n07-06-06.opera-mini.net

    mBank - gej bank? A skąd te określenie? Może mnie kto uświadomić? :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    19. ~Luks  2014-09-16 09:29:19  host: public-gprs517016.centertel.pl

    Może to pierwsza jaskółka współpracy z Orange? ;) Dożynanie watahy...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2014-09-16 10:18:33

    macc: sry, to było do divhasha ;p Mea culpa ;p