Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości mBank: wartość doładowań przekroczyła 16 mln zł

mBank: wartość doładowań przekroczyła 16 mln zł

sirmark 7 Października 2005 14:20

0 0

mBank, we współpracy ze wszystkim operatorami oraz firmą Blue Media, umożliwia zasilanie kont typu pre-paid poprzez internetowy serwis mOBILE.

Obecnie z usługi doładowywania telefonu bezpośrednio z rachunku mBanku skorzystało ponad 130 tysięcy unikalnych użytkowników sieci Heyah, Orange, Sami Swoi, Simplus i Tak Tak. Liczba zasileń dokonywanych w mBanku wzrosła od początku br. o przeszło 330%, a tylko we wrześniu ich wartość przekroczyła 2 miliony złotych.
Zlecając zasilenie telefonu bezpośrednio w systemie transakcyjnym mBanku, Klient wybiera operatora i kwotę transakcji, a następnie finalizuje doładowanie. Każda osoba zasilająca konto telefonu może skorzystać z dodatkowych opcji, takich jak możliwość otrzymywania faktury za doładowanie, lub powiadomień o pojawiających się promocjach.
Usługa doładowania jest dostępna ze stron serwisu mOBILE, bezpośrednio z systemu transakcyjnego lub aplikacji mSIM.

Serwis mOBILE, został wprowadzony do oferty mBanku w czerwcu 2003 roku. To pierwsze tego typu rozwiązanie w Internecie. Do tej pory, sprzedaż i funkcjonalność kart pre-paid oparta była na kodach doładowujących. mBank umożliwił proste i szybkie doładowanie konta telefonicznego. Po dokonaniu płatności Klient otrzymuje SMS informujący o aktualnym stanie konta na podany numer telefonu.

Źródło tekstu: mBank     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~sdz_bez_logowania bo dziwny kom  2005-10-07 19:02:04  host: zsp2.krotoszyn.net

    ee tam i tak wole inteligo.... zdziera bo zdziera cale 99gr ale mam oddzial namiejscu

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-149-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy protestowałbyś/protestowałabyś, gdyby sieć komórkowa chciała zbudować BTS-a blisko Twojego domu?

Telefonem jajka nie ugotujesz - twierdzi gość Marcina Gruszki

 

Zobacz wynik | Opinie (8)

Archiwum Ankiet