Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości mBank sprzedaje startery z wychodzącymi na 370 dni

mBank sprzedaje startery z wychodzącymi na 370 dni

WitekT 19 Marca 2009 18:04

0 0
Od 19. marca w ramach promocji Darmofon w mBank mobile, za 40 zł można nabyć starter z wychodzącymi ważnymi 370 dni i 5 zł na koncie.

Operator promocję nazwał Darmofonem, bo wskazuje, że wydając zarówno za pomocą karty kredytowej, jak i debetowej ponad 3 tys. zł w ciągu 30 dni, można uzyskać 90 darmowych minut miesięcznie wymiennych na 180 SMS-ów. Szerzej o promocji Minuty na Bank pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin promocji Darmofon w mBank mobile (plik PDF; 124 kB).



Źródło tekstu: mBank     

Dodaj do:
w sumie: 57
  • 0

    38. ~  2009-03-19 21:48:44  host: afij245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oferta play jest lepsza, ale po co Wy się kłócicie, że lepiej w Play, bo tam za 5 zł można rok utrzymać telefon? Przecież to żenada czy za 5 zł rok, czy 40 zł. To nie powinien być argument Kto dzwoni za 5 zł rocznie? A nawet jak ktoś dzwoni właśnie za 5 zł rocznie, to jest to zjawisko marginalne

  • 0

    39.  2009-03-19 21:53:51

    @38-przeczytaj uważnie moją wypowiedź @32 ZE ZROZUMIENIEM

  • 0

    40.  2009-03-19 21:55:32

    W Play Fresh nic nie muszę,choć mogę sporo.I to jest piękne...

  • 0

    41. ~lee  2009-03-19 22:12:47  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    tak mbank chyba tez pójdzie we właściwe miejsce ech :( szkoda tych MVNO i nie kiedy bardzo ale money is money... ;)

  • 0

    42. ~V  2009-03-19 23:36:44  host: hyp-g-81.pabianice.msk.pl

    MVNO to tylko folklor, są to dobrze, nie ma - też dobrze. Jedyny wyjątek to Mobilking którego faktycznie szkoda bo goście naprawdę się starali.

  • 0

    43. ~  2009-03-20 00:02:30  host: ddo28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    35. wlo Znowu na dziecięcym forum! Witam! Masz krótką pamięć lub jej brak. Dostałeś rozwiązanie. Podałem Tobie, ale powiedziałeś, że dla dzieci jest, chociaż płaciłbyś mniej. Ale ty za wygodny jesteś na takie rozwiązania. A stwierdzenie "możecie mi zazdrościć" jest dla mnie na pozimie małolata - więc chyba dla ciebie jest to forum. Wyluzuj kolego.

  • 0

    44. ~  2009-03-20 00:08:23  host: ddo28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @38. Stwierdzam u Ciebie kompletny brak czytania ze zrozumieniem. toms ma rację. Play przełamał bariry, które zostały sztucznie stworzone w Polsce. A jak mam pieniądze na koncie to jakim prawem (regulamin o zgrozo!) KRADNĄ (tak tak) mi pieniądze z konta. Bandytyzm W3 czasem sięga dna moralnego. Dziwię się, że ludzie mają klapy na oczach.

  • 0

    45. ~  2009-03-20 00:10:53  host: ddo28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    KRADNĄ oczywiście w Orange i Plusie. Tak tak tego nie robi. (tak tak)-to tylko potwierdzenia dla słowa kradzież było.

  • 0

    46. ~ryś-man  2009-03-20 03:19:07  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    44, toms - dajcie spokój wlo, nie widzicie że facet ma problemy emocjonalne? facet nie trzyma w dyskusji logicznego ciągu, więc ewidentnie ma kłopot ze swoją osobowością. dodatkowo to narzucanie innym tylko własnych "najlepszych" rozwiązań na telefonowanie jasno wskazuje, ze ma jakieś kompleksy. i jeszcze jedno. ponoc wlo zarabia wykorzystując głównie telefon, co powyzej potwierdzil zwrotem "kasa misiu". taki zwrot wskazuje ze ten koleś jest ciagle dzieciakiem, niezaleznie ile tam ma wiosen, nie wspominając, że jednoczesnie niezłym "czereśniakiem". i na koniec jeszcze jedna sugestia. skoro wlo masz tam jakąś tam firme czy warzywniak czy Bóg wie co, to dlaczego tak uporczywie bronisz tego swojego abonamentu, z groszową oszczędnością? czyli gdybyś musiał skorzystać z play-fresh i koszt minuty wzrósłby ci załóżmy 2 gr na minucie, twoja firma leży? 10h*60*0,02=12zl. to słabo trzepiesz tą kasę misiu, skoro 12zl miesięcznie może spowodować twój upadek. dziwne, zeby takiego rekina rynku jak ty, położyło 12złotych??? to tyle, na odpowiedz nie oczekuję, bo nie odpiszę, a jak mi coś uskrobiesz albo mnie obsmarujesz, mam nadzieję że inni forumowicze ci odpowiedzą. papa. PS. a moze wlo ma wlasną działalność, a uslugi świadczy w ramach infolinii Plusowi? co o tym sądzicie forumowicze? :)

  • 0

    47.  2009-03-20 09:15:29

    Play fresh to niewątpliwe przełom. Na tyle duży, że po kilku latach używania TT bez żalu rozstałem się z nim. Najbardziej wkurzająca była konieczność regularnego doładowywania konta, a więc koszty utrzymania numeru. Pomijając MK nic lepszego do tej pory nie było. Jest to doskonała oferta dla tych co nie lubią być związani terminami, fakturami, limitami czy umowami.

  • 0

    48. ~Sim+  2009-03-20 09:27:00  host: 94.254.147.1

    jak zwykle dyskusja została sprowadzona do poziomu na którym dwaj adwersarze oblewają się kubłami pomyj, a czytelnik zainteresowany tematem musi przebrnąć przez kupę gówna. Wlo zbastuj, toms miejscami ma rację.

  • 0

    49. ~  2009-03-20 11:07:04  host: dcq184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ode mnie rodzina i znajomi dostają "darmofresze" z takim samym stanem konta i ważnością. Ale ja biedny jestem i nie muszę zarabiać tak jak bank. A ludziska pewnie załapią się na tę "promocję".

  • 0

    50. ~  2009-03-20 11:09:38  host: gate.alcatel.de

    Do wlo: czy możesz podać wiecej szczegółow odnośnie warunków na jakich udało Ci się zejść z kosztem minuty poniżej 30gr? Jaka to taryfa? Jeśli jesteś klientem biznesowym, który np. wydzwania 3000 minut na msc. to nie można porównywać warunków jakie możesz wynegocjować do co mogą dostać prywatne osoby dzwoniące kilka razy mniej...

  • 0

    51. ~oli  2009-03-20 12:51:20  host: 94.254.232.46

    fresh nie ma sobie rownych

  • 0

    52. ~flanelek  2009-03-20 13:03:38  host: 218-bi1-7.acn.waw.pl

    chyba najwazniejsze co play zrobil to waznosc konta na wychodzace, zaden z trójki nie odwazyl sie na odpowiedz playowi na tym poziomie.

  • 0

    53.  2009-03-20 13:30:34

    Ważność konta na wychodzące + niska stawka do wszystkich + 5gr/min w sieci i stacjonarne-to oferta jak na razie nie do przebicia.Nie potrzebuję więcej.

  • 0

    54.  2009-03-20 13:39:46

    I żeby nie być gołosłownym:zakupiłem 10 starterów Play Fresh i wraz z całą rodziną REZYGNUJEMY z poprzednich ofert.Mam w nosie przenoszenie numerów-wywalam stare sim-y.Po doładowaniu dostaje się 1000 smsów-co pozwoli mi BEZPŁATNIE poinformować znajomych i przyjaciół o zmianie numeru.Naciągaczom mówimy:bye,bye...

  • 0

    55.  2009-03-20 20:49:16

    55, 94.254.156.209 - proszę o nie podszywanie się pod użytkowników i nie używanie wulgaryzmów.

  • 0

    56. ~wlo  2009-03-20 21:03:31  host: 94.254.221.44

    zapewne LuiM

  • 0

    57. ~trhrry  2009-03-23 09:26:59  host: abr197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Olać mBank.

Dodaj swoją opinię