Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości mBank mobile znów sprzedaje złote numery

mBank mobile znów sprzedaje złote numery

WitekT 29 Maja 2007 10:16

0 0
Od 28. maja mBank mobile ponawia akcję, w której klienci, zainteresowani zakupem startera mBank mobile, mogą wybrać również złoty lub srebrny numery.

Złote i srebrne startery kosztują 35 zł. Na karcie znajduje się 10 zł, które można wykorzystać na rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz dostęp do Internetu.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~Templariusz  2007-05-29 10:17:56  host: staticline23090.toya.net.pl

    Mmm... Złoty numer :D

  • 0

    2. ~Longman  2007-05-29 10:29:06  host: ewp197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo fajna akcja, w dodatku dobrze zrealizowana, a ceny numerów umiarkowane. Brawo mBank, przyznam że po starcie- kompletnej klapie o której każdy chciałby chyba zapomnieć, ten MVNO obecnie bardzo się stara.

  • 0

    3.  2007-05-29 10:31:02

    Jak można nazywać numery złote z prefiksem 783.... A po drugie tam nie ma złotychy tylko może srebrne, nie ani jednego np, z dwiema setkami typu 200 300, 500 700, Brak słów.

  • 0

    4. ~  2007-05-29 10:36:18  host: acei82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mobile ma jedna wade.. nie idzie go dolawoac inaczej niz tylko przez przelew. A jesli mialbym potrzebe doladowac w kiosku czy cos to nie idzie.. Bez sensu

  • 0

    5. ~Longman  2007-05-29 10:57:04  host: ewp197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Xavier88, IMO można mówić o złotych numerach. Przyznam, że przed chwilą zamówiłem taki numer 0-783333xxx (dodam, że x to 7, 8 lub 3 właśnie :)). I co, zły numer za 35 złotych? Notabene, właśnie owa znajoma sprawadziła mnie na ziemię - ma konto w mBanku, a nawet nie wiedziała że coś takiego jak mBank Mobile "bo jakoś się dotąd nie interesowałam". Co ciekawe, dziś ma Orange Go, w którym płaci duże rachunki, a znajoma nie jest z tych bogatych i dlatego ma konto w banku wirtualnym. Coś takiego potrafi nauczyć pokory - z jednej strony są ludzie którzy kalkulują każdy grosz, a z drugiej płacą kolosalne rachunki i nie widzą w tym sprzeczności.

  • 0

    6. ~  2007-05-29 11:05:18  host: 82.160.4.8

    Xavier88 - uważam tak samo;) Longman - średnio złoty ten Twój numer, to ja kupując 3 lata temu 2 startery Heyah w kiosku dostałem bez porownania ładniejsze numery, których do dziś używam z kobitą. Jakbyś miał same 3 do końca tu spoko ale raczej to jest mieszanka bez logiki:)

  • 0

    7.  2007-05-29 11:14:21

    Nawet nie takie beznadziejne numery można dostać i ceny polaczen tez rozsadne... a ja i tak wole korzystac z Play :P Ale jak to mówią, de gustibus non disputantum est :)

  • 0

    8.  2007-05-29 11:21:26

    JA to uważam tylko za łote numery z setkami, lub ewentualnie po trzy takie same cyfry, tj 222 555, no i oczywiście prefix też musi być z tych poczxątkowych 500,501,601,602 lub najlepszy 888. Ja właśnie ma 888 i dwie setki i to jest właśnie złoty numer. Przeniosłem go do playa i jest git. pozdrawiam

  • 0

    9. ~  2007-05-29 11:39:06  host: 82.160.4.8

    Xavier88 - ja mam podobnie z tym że te setki po 888 mają dodane 1 na końcu zamiast 0 :)

  • 0

    10.  2007-05-29 12:45:47

    35 zl za numer typu np. 783334455 to duzo nie jest, a numer bardzo prosty ;) moze nie zloty ale srebny napewno, zobaczcie ile sobie opy zycza za takie konfiguracje, nie ma co narzekac

  • 0

    11.  2007-05-29 15:11:22

    Doładowania mBanku widziałem w salonach Play Germanos, więc możliwości doładowań się rozszerzają.

  • 0

    12. ~wos  2007-05-29 17:34:35  host: 83.238.70.51

    Interesuje mnie zupełnie losowy numer. Czy idzie to załatwić i ile to kosztuje?

  • 0

    13.  2007-05-31 13:09:50

    wole mniej wirtualnych operatorów.

Dodaj swoją opinię