Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości mBank mobile w końcu uruchomił przenośność numeru

mBank mobile w końcu uruchomił przenośność numeru

WitekT 30 Lipca 2007 00:33

0 0

27. lipca mBank mobile, po pół roku od momentu startu, udostępnił w końcu swoim klientom usługę przenośności numeru.

Przenosić numery można zarówno do mBank mobile, jak i z mBank mobile do innego operatora. W wypadku odchodzenia od pierwszego polskiego MVNO, użytkownik będzie musiał ponieść opłatę w wysokości 50 zł brutto.




Aby przenieść numer do mBank mobile, należy złożyć stosowny wniosek wraz z pełnomocnictwem w pierwszym mKiosku w Centrum Handlowym "Tulipan" w Łodzi, na ul. Piłsudskiego 94. Wszystkich niezbędnych formalności dopełni za użytkownika mBank mobile na podstawie udzielonego pełnomocnictwa.

Zobacz: regulamin przenośności numeru w mBank mobile (plik PDF; 48 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~Longman  2007-07-30 07:29:48  host: ewu145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Banki to jednak potrafią rozśmieszyć człowieka. Pamiętam jak kiedyś kobieta z infolinii Volkswagen Banku próbowała mnie przekonać że to nie bank wirtualny, bo mają jedną placówkę (a właściwie punkt kasowy), jakieś 300 kilometrów ode mnie w linii prostej :-D Tutaj też ta przenaszalność, jak i sam bank jest wirtualna. Dopóki przynajmniej nie będzie możliwa we wszystkich mKioskach czy jak to się zwie to przenaszalność istnieje tylko na papierze potrzebnym po to aby urząd pani Streżyńskiej przestał się przypierniczać.

  • 0

    7. ~mirekb  2007-07-30 07:34:36  host: blh37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niech lepiej podazda statystyki przenosnosci w koncu grudnia i zobaczymy ilu sie skusilo..mysle ze jak 200osob to i tak dobrze będzie dla mbanku

  • 0

    8. ~salvador  2007-07-30 07:38:18  host: inet20908na-0.eranet.pl

    nie ma ''przenosnosci'' numerow tylko ''przenoszalnosc''

  • 0

    9.  2007-07-30 07:55:28

    Ja będę przenosił swoje złotko do PLAY raczej

  • 0

    10. ~Cooli  2007-07-30 09:35:21  host: inptr-68-2.comarch.com

    Witek, wiadomo coś więcej o internecie w tele2 - promocja 15 m-cy za darmo? Średnia cena 28 zł przy umowie na 3 lata czyli 15 m-cy 0zł i potem 21 po 48 zł http://nt.interia.pl/internet/wiadomosci/news/15-miesiecy-intern etu-za-darmo,952010 I pomyśleć że taniej miało nie być :)

  • 0

    11.  2007-07-30 09:50:43

    z tego co mi Pan na infolinii mówił to można składać wnioski w każdym centrum finansowym mbanku. JA do końca roku się przeniosę do mbanku tylko niech mi się wreście skończy kontrakt w mixie plusa:/

  • 0

    12. ~TEKTEK  2007-07-30 10:06:23  host: rputer.hydral.com.pl

    proponuje mkiost postawić na bieguie to wtedy napewno wszyscy tam pojadą

  • 0

    13. ~bimber  2007-07-30 10:26:33  host: marac.tvsat364.lodz.pl

    wczoraj próbowałem. totalna porażka same wypełnienie 4 (słownie czterech) stron zajęło panience ponad 1,5 godziny. ale przebrnąłem przez to i zobaczymy co dalej ...

  • 0

    14. ~Gal  2007-07-30 10:42:26  host: 213-238-113-75.adsl.inetia.pl

    Jaki bank, taka poziom uslug.

  • 0

    15. ~wiwan  2007-07-30 10:44:53  host: hakone.magma-net.pl

    do 8- w polszczyźnie nie ma przenoszalności

  • 0

    16.  2007-07-30 10:53:41

    yyy a nie mozna tego listownie zalatwic? poslac poleconym...?

  • 0

    17.  2007-07-30 11:00:10

    50 zl??? strasznie drogo! za taka cene nie oplaca sie nigdzie ruszac!

  • 0

    18. ~ds  2007-07-30 11:40:36  host: 213.77.11.50

    @17 - cena jest standardowa jak u innych operatorów. Drogi to jest ewentualnie dojazd do Łodzi :-P

  • 0

    19. ~Woj  2007-07-30 11:55:37  host: asc66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niezorientowanym podpowiem i wyjaśnię. To właśnie w Łodzi mBank ma soje korzenie i siedzibę główną i dlatego zapewne zaczął od swych okolic z tą usługą. Poczekajcie a i u Was się ta dogodność pojawi. Pozdrowienia z Łodzi !!!

  • 0

    20. ~:))  2007-07-30 13:38:17  host: host-81-190-108-229.gdynia.mm.pl

    mBank w stosunku do Play przestał być atrakcyjny

  • 0

    21. ~ja  2007-07-30 13:39:16  host: 88.156.63.21

    "Wkrótce złożenie wniosku o przeniesienie numeru będzie możliwe w mKioskach na terenie całego kraju." - chyba ich pogielo, ze ktos, kto zalozyl konto przez internet, kupil karte sim przez internet, bedzie gdziekolwiek jechal aby zlozyc papiery.

  • 0

    22.  2007-07-30 13:56:00

    16#: oczywiście, że można listownie, tylko żaden z przedmówców nie wpadł na ten istnie banalny pomysł ;)))

  • 0

    23. ~r  2007-07-30 15:39:16  host: chello084010106085.chello.pl

    #18: w Orange chyba nadal kosztuje 61zł? 11zł dopłaty za rezygnację z prestiżu ;-)

  • 0

    24. ~  2007-07-30 19:12:59  host: net1.esko.pl

    no to wreszcie będzie można opchnąć 783-301-301. Zawsze można go przenieść do Play.

  • 0

    25.  2007-07-31 13:30:04

    Czyli tak preniesc numer mozna tylko w JEDNYM miejscu w Polsce. Dodatkowo startery mobile dostepne sa niczym uran - dla wybranych ;)

Dodaj swoją opinię