Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości mBank mobile: płasko, długo lub szeroko

mBank mobile: płasko, długo lub szeroko

LuiN 8 Listopada 2010 17:02

0 0

Od dziś w mBank mobile można korzystać ze starterów: Szeroki, Płaski oraz Długi. Przygotowano także przedłużenie oferty 19 gr/min.

mBank mobile wprowadził zmiany w nazewnictwie starterów w ofercie skierowanej do klientów indywidualnych. Starter Szeroki zastąpi Starter zwykły, w miejsce Startera 19 gr ("przenieś numer na 19 gr") pojawi się Starter Płaski, a Darmofon od dziś przyjął nazwę Startera Długiego. Nowe nazwy odzwierciedlają główne atuty każdego startera:

Szeroki - ponieważ właśnie taki jest wachlarz oferowanych przez ten starter usług dodatkowych. W jego ramach można skorzystać z pakietu internetowego 20 MB gratis lub 100 MB za 5 zł, a także aktywować usługę mZnajomi i otrzymać 200 darmowych minut na rozmowy z pięcioma wybranymi numerami.
Płaski - bowiem płaska jest stawka 19 gr za minutę rozmowy do wszystkich sieci, również do Play. Oferta promocyjna będzie obowiązywać do 30. czerwca 2011 r.
Długi, gdyż okres ważności konta bez konieczności wykonywania doładowań wynosi cały rok, nawet jeśli ani razu nie zostanie zasilone kwotą doładowania.




Dodatkowo, przedłużona zostanie także promocja 19 groszy. Klienci, którzy wcześniej nabyli starter w jednej z promocji 19 groszy, będą mogli korzystać z promocyjnych cen jeszcze do 30. czerwca 2011 roku.

Źródło tekstu: mBank mobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 93
  • 0

    116. ~J  2010-11-09 12:00:04  host: eny138.internetdsl.tpnet.pl

    @114: Nie mówiąc już o USA, gdzie minuta kosztuje chyna 12 zeta... ;)

  • 0

    117.  2010-11-09 12:45:54

    @115 - pakiet internetowy musisz włączać samodzielnie, nie jest aktywowany automatycznie. No i jest to, jakby nie było pakiet :). Nie można wysłać bezpłatnego smsa doładowującego, przy zerowym stanie konta? Czyli - dalej blokują. Druga platformo simplusa - zgiń, przepadnij :))

  • 1

    118. ~T  2010-11-09 13:07:22  host: dynamic-78-8-238-87.ssp.dialog.net.pl

    @117. No oczywiscie i w dodatku konczy sie o niewiadomej godzinie w srodku dnia. Dobija mnie to.

  • 0

    119.  2010-11-09 13:38:06

    Bronię się przed podobnymi sytuacjami nie dopuszczając do stanu konta niższego niż 10 zł. A internetu w tej ofercie używam wyłącznie do przeglądu, np. Telepolis, czy podobnych. Żadnych maili, YouTube, itp. Wolę trochę MB zmarnować, niż płacić z nawiązką za chwilę nieuwagi.

  • 0

    120.  2010-11-09 14:24:26

    @115: Ostatnio można ustawić doładowanie automatyczne, tzn. jak stan konta spadnie poniżej 5 zł konto jest zasilane wcześniej ustaloną kwotą. Jest to aternatywa dla doładowań sms, które jak wspomniałeś niestety nie działają przy zerowym stanie konta. Co do rozliczania danych, racja, ale przecież zawsze można też kontrolować poprzez licznik danych w telefonie. Pakiet kończy się o tej samej godzinie o której był aktywowany.

  • 0

    122. ~sudione  2010-11-09 18:13:02  host: chello089073250085.chello.pl

    Witam serdecznie! Jestem w mBank mobile praktycznie od samego początku na taryfie 19-sto groszowej więc kilka zdań napiszę dlaczego warto, a co mnie martwi: 1. Po 1-wsze zapamiętajcie ludziska. Każda oferta jest inna! Jeden woli mBank mobile, bo stawka najniższa ze wszystkich do wszystkich włącznie z Play'em, GaduAIR - najmocniejszy pakiet internetowy, Play Fresh - darmówka do własnej sieci i mocny pakiet SMS'owy itd., itp. Jeżeli chcecie kogoś przekonać do sieci w której jesteście podajcie jakieś konkretne argumenty, a nie kłócicie się jak w piaskownicy. 2. Po 2-gie o tym rzadko się mówi, ale rewelacyjne w mBank mobile jest to, że nie dostałem ANI JEDNEJ SMS'owej reklamy, żadnego spamu! Raz może dwa ktoś zadzwonił z mBanku z ofertą ubezpieczeniową, ale ładnie odmówiłem i dali sobie spokój.:) 3. Rewelacyjne jest też to, że gdy posiada się konto w mBanku zasilenie konta odbywa się poprzez wysłanie jednego SMS'a pod wybrany numer i wpisuje się kwotę doładowania. Żadnych zdrapek, szukania kiosku RUCH'u, czy szukania dostępu do internetu. Po prostu REWELACJA!:) 3. Cieszę się, że oferta mBanku nie stoi w miejscu i się co jakiś czas rozwija, ale dziwi mnie, że gdy internet w komórkach przeżywa duży progres i jest ogromne parcie na to, mBank nie zdecydował się dorzucić się opcji startera z mocną opcją NET. Zamiast tego kierownictwo wprowadza starter "Długi", który nie wiadomo komu ma służyć jeżeli jego cena wynosi 50zł, a na karcie mamy TYLKO 5zł!:( Przecież w Play'u dostając często starter za darmo mamy rok ważności konta?! Ogólnie pomyłka. Ja żałuje, że mBank mobile tak słabo rozwija internet w swojej ofercie. Jeżeli GaduAIR może, a też jest na nadajnikach Plus'a to czemu oni nie mogą wprowadzić choć podobnej oferty. Mam cichą nadzieję, że operatorzy w 2011 roku będą ostro i zacięcie walczyć na tym rynku. Czego sobie i Państwu życzę.:) POZDRAWIAM SERDECZNIE

  • 0

    123. ~tet  2010-11-09 18:34:04  host: 088156048070.olsztyn.vectranet.pl

    Oferta mbankmobile to gadzet do konta bankowego, ale nieporownywalny z carefourami i beidronkami. Osobiscie zmykam z orange abonament wlsnie do mabanku. faktycznie obsluga (infolinia) do bani, ale w play jest to samo, w biznesowym rowniez. Pozdrawiam

  • 0

    124.  2010-11-09 18:51:30

    122: racja, spamu smsowego w mBm brak.

  • 0

    125. ~User  2010-11-10 17:37:20  host: 95-178-73-10.gorzow.hypnet.pl

    Jak to jest teraz z pakietem internetowym 50MB w taryfie 19gr. Właśnie dzisiaj mi się skończyła i jakoś nie mogę jej aktywować.

  • 1

    126. ~  2010-11-10 22:07:44  host: gaja.tpnet.pl

    @120.viator: Myślałem o uruchomieniu automatycznego doładowania konta, ale dostrzegam tutaj jedno poważne zagrożenie! Może się przydarzyć, że w trakcie sesji internetowej skończy się pakiet darmowych MB i wówczas operator dalszą transmisje będzie taryfikować po po standardowej, wysokiej cenie, co po krótkim czasie opróżni nam konto. Przy włączonym automatycznym doładowywaniu konta zostanie ono doładowane, więc transmisja będzie się odbywała dalej, a cykle doładowań będą się powtarzały tak długo, dopóki nie zabraknie środków na koncie w banku!

  • 0

    127. ~  2010-11-10 22:12:20  host: gaja.tpnet.pl

    @115.~T: Piszesz o billingu on-line: Jak się do niego dostać, gdzie go znaleźć? W systemie transakcyjnym swojego konta w mBanku jakoś go nie widzę !

  • 0

    128. ~znawca  2010-11-10 22:15:51  host: chaos.tpnet.pl

    @127. Billingu off-line (do 7 dni opóźnienia) szukaj na mbankmobile.pl (zaloguj).

  • 1

    129. ~znawca  2010-11-10 22:18:26  host: chaos.tpnet.pl

    @125. Ale jak się skończył? Termin czy transfer? Według regulaminu taryfy 19gr możesz otrzymać tylko jeden darmowy pakiet co 30 dni. Jak przekroczyłeś limit to masz niestety problem, gdyż nie można dokupić dodatkowych :(.

  • 0

    130.  2010-11-11 02:42:44

    Powinna być automatyczna blokada transferu danych, po przekroczeniu pakietu, a tak to zwykłe złodziejstwo. Z daleka od netu w mBanku!

  • 0

    131. ~  2010-11-11 06:35:48  host: t05-09.opera-mini.net

    @123, mBank jak nazwales to gadzet do konta ale dla osób ceniących sobie proste i tanie oferty to doskonała propozycja. Carrefour Mobile odkąd wprowadzil minuty za zakupy, którymi moźna wydłuzyc waznosc konta do 1roku tez wygląda nieźle. W moim przypadku 200min/mc mam za darmo albo za 14zl. Kody z minutami biorę ze sklepu albo na allegro kupuje. Standardowa stawka w CMM to 25gr/min. Dla voice to niezla oferta. Zauwazylem ze w CMM tzw. jakosc połączenia jest lepsza niz w GA. Jest bez niemal idealna chociaz w GA tez jest dobra. Z czego to moze wynikac? MVNO na Plusie są najlepsze

  • 0

    132.  2010-11-11 15:26:07

    A ja powiem tak -> mam tel na androidzie, opere mini, standardowo 10-15 dni w miesiącu korzystam z neta przez tel(bo reszta czasu w domu przez wifi). Jak dla mnie spokojnie wystarcza te 50 mega, przy tym caly czas wlaczony sprawdzacz poczty(4 konta co 5min. sprawdza -> z tym ze ograniczone pobieranie zalacznikow), z neta korzystam praktycznie codziennie przez opere mini, zadnych youtubow itd. wiadomo. Do tego rozmowy 20 gr. a dzwonie gdzie popadnie, bo znajomych mam w kazdej sieci(w play coraz wiecej). I bardzo mi sie to opłaca. Mam równolegle abo w play, ale czesto wystepuje coś takiego "sieć chwilowo przepełniona" czy jakoś tak. Więc szlag mnie trafia wtedy - i musze dzwonic z mbanka. Pozdrawiam.

  • 0

    133. ~u  2010-11-13 08:31:43  host: chello084010138226.chello.pl

    128: Opóźnienie w bilingu nie wynika z winy mBanku. Jak wiadomo jest on operatorem MVNO, a opóźnienie spowodowane jest takim, a nie innym przesyłaniem tych informacji przez Plusa.

  • 0

    134. ~znawca  2010-11-13 16:56:59  host: chaos.tpnet.pl

    @133. To chyba Polkomtel wysyła im te dane na płycie winylowej listem ekonomicznym przez Pocztę Polska ;). Tydzień opóźnienia to dla mnie porażka. Jeszcze gdyby to był jeden dzień to bym przebolał. Tylko nie wiem jak sytuacja wygląda w Simplusie. Jeżeli podobnie to niech się Plus wstydzi. Jeżeli nie, to niech się mBank wstydzi słabej umowy w tej kwestii.

  • 0

    135. ~  2010-11-14 08:45:13  host: z04-13.opera-mini.net

    jak jest teraz z roamingiem w mbanku. Nadal jest 69gr?

  • 0

    136. ~  2010-11-14 17:14:54  host: chaos.tpnet.pl

    @135: OIDP, ta promocja obowiązywała chyba tylko do końca września.

Dodaj swoją opinię