Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości mBank mobile nagradza najwyższe doładowania

mBank mobile nagradza najwyższe doładowania

WitekT 23 Lutego 2007 11:46

0 0
Od 22. lutego do 22 marca będzie trwał konkurs przeznaczony dla nowych i dotychczasowych klientów mBank mobile. Klienci nagradzani są co tydzień, przez kolejne 4 tygodnie. 5 osób, które w danym tygodniu doładują telefon najwyższą kwotą, otrzymają kubeczki mBank mobile.

Dodatkowo, na zakończenie konkursu, zostanie przyznana nagroda główna: telefon Nokia 1600, dla osoby, która przez miesiąc zasiliła swój telefon najwyższą kwotą.


Źródło tekstu: mBank mobile     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~Liwiusz  2007-02-23 11:49:59  host: dov86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To ja już wolę podwójne doładowanie w tak tak. Chcąc wygrać telefon, trzeba załadować mbank-mobile za grube setki złotych, a może i za tysiące, tymczasem telefon wart jest 200zł... Poza tym oferta cenowa połączeń taka sobie. Nikt normalny - kto ładuje za 50-150zł nie weźmie udziału, bo wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś, kto go przebije...

  • 0

    2. ~tf  2007-02-23 11:58:55  host: ahq149.internetdsl.tpnet.pl

    Buahaha, 1600 ? ;-) Ocipieli, Przeciez 1600 to gadzet, to az wstyd taka promocje robic. Mbank w ten sposob chyba swoj target odslania. Zdazalo mi sie w firmie robic konkursy dla klientow i dawalismy im takie telefony tak samo jak smycze firmowe, po kosztach taki telefon wychodzil WTEDY c.a. 240zl

  • 0

    3.  2007-02-23 12:30:16

    zapytam wprost - ile tzreba wydać w doładowaniach żeby sie załapać na kubek albo i może telefon ?? taniej wyjdzie kupić sobie ten kubek i zeskanowac logo mBanku a potem zanieść do punktu usługowego i to wszystko za ok 40 zł:P

  • 0

    4.  2007-02-23 12:31:42

    a doladować konto za jak najwyższa kase wole w TakTaku :P chociaż Mbank też kupiłem,dla ciekawości:P

  • 0

    5.  2007-02-23 12:36:23

    pewnie, że podwójne doładowanie jest lepsze. Na początku się uśmiałem, jak przeczytałem, że kubek mBnak mobile w nagrodzie:)

  • 0

    6.  2007-02-23 12:45:07

    tak sobie pomyslalem, ze w sumie to jest obraza, maja klientow za idiotow, dobrze ze nie kupilem startera mBanku, jeszcze troche i sie przeniose z tego banku

  • 0

    7.  2007-02-23 13:07:35

    heh, jak dobrze, że mam Ere. I nie musze takich opinii czytać ani sieć nie robi mi tak absurdalnych promocji.

  • 0

    8. ~getITright  2007-02-23 16:22:44  host: chello087206213042.chello.pl

    błahahaha :DDD co to ma być ?!? ja rozumiem żeby nagrodą była nokia N93, albo 8800, albo jakiś samochód, albo 5000zł na rozmowy do wszystkich, a nie telefon warty niecałe 200zł, po co doładowywac za niewiadomo ile jak można za grosze tą nokie kupić ?!?? A najlepsze są kubki -reklamówki, na całym świecie rozdawane na prawo i lewo za darmo, bo to w końcu reklama, a u nas można taki kubek... WYGRAĆ i to jest NAGRODA :D Od kiedy m-bank mobile istnieje to każda wiadomość o działaniach tego operatora to totalna kompromitacja, ja niewiem kto tam się zajmuje marketingiem i konstrukcją taryf, sprzedawcy skarpetek ?!? a może cerowaczki pończoch, albo rybacy dalekomorscy ?! :DDD podejżewam że ta firma nie zdobędzie nawet paru tysięcy aktywnych klietntów jak tak dalej się będzie ośmieszać...

  • 0

    9. ~dobi  2007-02-23 17:07:31  host: w3cache.warpol.net

    a mozna dostac deske klozetową i srajtaśme z logo mbanku????

  • 0

    10.  2007-02-23 19:53:11

    Słyszałem że na te akcję mobile wydał cały swój budżet reklamowy. Najwięcej pieniędzy zapłacono oczywiście agencji reklamowej która wymyśliła tą genialną promocje . A tak poważnie to może te nagrody są liczone na odział mBanku a nie na całą Polskę.

  • 0

    11. ~prob  2007-02-24 21:59:30  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    kubeczki;) jacy oni sa pocieszni

  • 0

    12. ~kanadyjka  2007-02-25 18:03:17  host: host-100-128.gprsbal.plusgsm.pl

    jak oni chca rozkrecic te siec robiac takie konkursy????

Dodaj swoją opinię