Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości mBank mobile - 69 gr za minutę w roamingu

mBank mobile - 69 gr za minutę w roamingu

LuiN 30 Czerwca 2010 19:30

0 0
mBank mobile przygotował dla swoich klientów wakacyjną promocję cen roamingu. W te wakacje taniej będzie można rozmawiać przebywając we Włoszech, Grecji, Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Egipcie, Turcji i USA.

Po aktywacji usługi w wyżej wymienionych krajach obowiązywać zaczyna ujednolicona stawka 69 groszy za minutę połączenia - zarówno wychodzącego, jak i przychodzącego. O cenach roamingu innych sieci przeczytać można w tej wiadomości.




Źródło tekstu: mBank mobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 1

    1.  2010-06-30 19:33:23

    wow, to się nazywają atrakcyjne ceny :) Świetna oferta.

  • 1

    2. ~  2010-06-30 19:50:02  host: chello089075042080.chello.pl

    Promocja fajna ale nie na tyle zeby zmieniac opa... badz co badz to tylko wakacyjna oferta

  • 0

    3. ~pduncz  2010-06-30 20:19:35  host: borzoi.net.icm.edu.pl

    Mmm, bardzo sympatycznie. Mam nadzieję że oferta obowiązuje niezależnie od taryfy Mobile? Rozumiem, że "aktywacja usługi" to aktywacja roamingu po prostu?

  • -1

    4. ~ms93  2010-06-30 20:27:35  host: 212.2.99.201

    To wyglada zbyt pieknie... Pewnie bedzie jakas oplata aktywacyjna...

  • 1

    5. ~  2010-06-30 20:35:00  host: t20-02.opera-mini.net

    polkomtelowi zalezy na swoich mvno..plus abo z min za 60gr i p4 72 lub promo na3-6mies..za takie promocje tacy klienci płacą;)proste.mirekb

  • 0

    6. ~  2010-06-30 21:14:51  host: t03-02.opera-mini.net

    Jak się dzwoni przez callback to można. Ale mnie wpienia wybieranie numeru w mbanku.

  • 2

    8. ~malciak  2010-06-30 21:22:45  host: pad038.multi-play.net.pl

    Krótko, 0,69 z Egiptu to cena szokowa!!

  • 3

    9. ~krzysp84@gmail.com  2010-06-30 21:36:42  host: ip-94-42-61-116.multimo.pl

    Brawo mBank Mobile. Korzystam z usług tego MVNO od 8 miesięcy i jestem bardzo zadowolony! :-)

  • 2

    10.  2010-06-30 22:42:07

    #2 No i dlatego że to wakacyjna oferta :) to jak ktoś jedzie do tych krajów na wakacje to warto zmienić. Zresztą o jakiej zmianie piszesz? Kupuje się starter i w drogę :)

  • 1

    11. ~draw  2010-06-30 23:03:24  host: public4373.xdsl.centertel.pl

    mbank, ta siec ma coraz lepszą ofertę. brawo!

  • 0

    12.  2010-06-30 23:18:39

    ta oferta raczej nie jest deficytowa, więc ciekaw jestem gdzie leży granica opłacalności.

  • 1

    13. ~mobile  2010-07-01 01:55:17  host: 212-106-16-66.adsl.inetia.pl

    ZA-JE-BI-ST-A OFERTA! mBank mobile wykosił konkurencję równo. Nie po raz pierwszy. Jako jedyny wprowadził płaską stawkę do WSZYSTKICH sieci na poziomie 19 groszy! Zasięg Polkomtela. SUPER:)

  • 0

    14. ~ms93  2010-07-01 14:18:11  host: public-gprs23416.centertel.pl

    Jest jakis regulamin tej promocji czy co? Z tego newsa za wiele nie wynika...

  • 0

    15. ~ROBO  2010-07-01 15:00:11  host: 87-48-n2.aster.pl

    A wie ktoś może od kiedy ta oferta ma obowiązywać? Dzwoniłem na infolinie ale obsługa w tej sieci to masakra - 3 konsultantów, 0,5H na słuchawce a Pani mi mówi że jak dzwonie do Grecji to zapłacę 2,8pln (sic! - chyba nie wie co to jest roaming ?)

  • 1

    16.  2010-07-01 22:02:14

    mBank mobile taki tani się robi że aż się boję ;P bo mam tam konto :)

  • 1

    19.  2010-07-01 22:09:44

    4. Koszt aktywacji Promocji wynosi 5 PLN brutto.

  • 0

    20. ~damian  2010-07-06 21:01:43  host: user-109-243-250-58.play-internet.pl

    Opłata aktywacyjna jest na miesiąc czy na stałe? w Heyah wprowadzono w całej UE jedną stawkę - 99gr/min. Jest tam znacznie więcej państw, ale mbank obsadził wakacyjne kurorty ;)

  • 0

    21. ~damian  2010-07-06 21:03:42  host: user-109-243-250-58.play-internet.pl

    99gr/min wychodzącego, 59gr/min odbieranego.

  • 0

    22.  2010-07-08 16:56:28

    Nareszcie roaming tanieje. Oferta rzeczywiście podobna do Heyah, tam jest jednak cała UE, tutaj kilka państw UE i najpopularniejsze kurorty wakacyjne. W Heyah nie ma też opłaty aktywacyjnej, ale stawki są trochę inne.

  • 0

    23.  2010-07-25 12:01:57

    No zasadniczo to, co głównie różni tego oferty to zestaw destynacji właśnie. Ja w te wakacje nosa z UE pewnie nie wystawię, więc bardziej odpowiada mi oferta Heyah. Pojechałam do brata do szwablandii i jutro, okazuje się, wymyślił, ze sobie spontanicznie przez Luxemburg do Paryża pojedziemy :) a ja mam problem roamigu z głowy.

Dodaj swoją opinię