Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości mBank mobile: 33 grosze do wszystkich

mBank mobile: 33 grosze do wszystkich

LuiN 5 Maja 2009 10:31

0 0

Od 5. maja mBank mobile obniża ceny połączeń do wszystkich sieci. Według nowego cennika minuta połączenia kosztuje 33 grosze.

Obniżka dotyczy obecnych i nowych klientów mBank mobile w taryfie mobile. Stawka 33 gr brutto dotyczy połączeń do wszystkich krajowych operatorów komórkowych i stacjonarnych oraz połączeń wideo ze wszystkimi krajowymi operatorami komórkowymi.

Dodatkowo, wszyscy klienci mBank mobile od 21. kwietnia mogą bezpłatnie skorzystać z dostępu do Internetu. Dzięki usłudze bezpłatnie przyznawane jest 20 MB transmisji danych miesięcznie. Szerzej o promocyjnym pakiecie internetowym pisaliśmy w tej wiadomości.




Zobacz: aktualny cennik usług mBank mobile (plik .pdf; 144 kB).

Źródło tekstu: mBank mobile     

Dodaj do:
w sumie: 97
  • 0

    78.  2009-05-05 17:56:39

    Oj poczekamy jak Siec Rydzyka wystartuje, i jakie będą mieli ceny? Pewnie i tak bedzię dla MB przymus zakupu!! i ABO po 100PLN/mie i jeszcze darmo radio lub TV będzie można oglądac!!!

  • 0

    79. ~tom  2009-05-05 18:25:09  host: bxy2.internetdsl.tpnet.pl

    59,60 do playa jest na granicy nawet bardzo- na ruchu do play: przychody brutto to 59gr (33gr +mtr26gr)koszt samego MTRu brutto to 69gr czyli na ruchu do playa dokladaja ok. 10gr. Na asymetri play finansuje fresha.

  • 0

    80.  2009-05-05 18:26:40

    tom: nie da się analizować cen detalicznych w powiązaniu z hurtowymi. A jeżeli to robisz, to uwzględniaj w modelu typowego usera przychody z tytułu rozmów przychodzących.

  • 0

    81. ~tom  2009-05-05 18:32:33  host: bxy2.internetdsl.tpnet.pl

    oczywiscie, temat dotyczył stawki do play - jednak co by nie mowic stura ruchu do play rośnie i bedzie rosnac a nikt nie wie jak dlugo play bedzie mial asymetrie.

  • 0

    82.  2009-05-05 18:37:51

    tom: oczywiście, że wiadomo - do 2014 roku, co pół roku asymetria do tego czasu będzie stopniowo malała.

  • 0

    83.  2009-05-05 20:31:17

    P4 podaje ile wydał na pozyskanie klienta pre-paid i post-paid tak jak W3? Jakoś znaleźć nie mogę.

  • 0

    84. ~t  2009-05-05 21:46:07  host: 2i4g.piaseczno.robbo.pl

    jak rozmiecie ten zapis? Dla połączeń krajowych opłata naliczana jest za każdą rozpoczętą sekundę połączenia w wysokości 1/60 stawki za minutę połączenia, w zaokrągleniu do pełnych groszy w górę.

  • 0

    85.  2009-05-05 21:47:36

    t: to, że sekunda połączenia w cenie 29 groszy za minutę kosztuje 1 grosz. 2 sekundy też kosztują 1 grosz.

  • 0

    86. ~danieluk  2009-05-05 22:46:15  host: wap.mobile.project4.pl

    Ruch w bardzo dobra strone ze strony mbanku.

  • 0

    87. ~  2009-05-06 07:34:39  host: f96-046.opera-mini.net

    wchodzę dzis z komorki na mbank i miło zaskoczony widze wersję mbank lajt na komorki. zadowolony wchodzę. loguje sie. widze ile mam środków na koncie, moge sie swobodnie logowac i wylogowac z konta i... to wszystko. nie moge prawdzic ani historii ani zrobic przelewu z konta. mbanku - zaczynacie myśleć i isc w dobrym kierunku ale jesli chodzi o strone tranzakcyjna mbank lajt to jeszcze duzo pracy przed WAMI. puki co wiele rzeczy w wersji na komorke nie działa a szkoda

  • 0

    88. ~Bolek  2009-05-06 10:38:27  host: chello083144090217.chello.pl

    WitekT: Na pewno nie jest tak jak piszesz, bo wykonałem połączenie jednosekundowe w PF i sprawdziłem na portalu historię połączeń. Było: 1 sek, 0 zł.

  • 0

    89.  2009-05-06 11:48:31

    Bolek: a Ty się mnie pytasz o interpretację czy fakty? Ja Ci podałem interpretację, a Twój fakt może świadczyć o jakimś błędzie w systemie billingowym P4.

  • 0

    90. ~ziomek13  2009-05-06 12:09:00  host: azv32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    potwierdzam to co pisze Bolek ze pierwsza sekunda w playu jest za free

  • 0

    91.  2009-05-06 13:23:34

    a czy mbank mobile może mieć coś z połączeń przychodzących?

  • 0

    92. ~madi  2009-05-06 15:11:23  host: afhh19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 79: Ale bzdury piszesz totalne;/ Nikt do niczego nie doklada... poszukaj, poczytaj dowiedz sie i bedziesz wiedzial ze zarowno play fresh jak i mbank zarabiaja na kazdej minucie i to nie tak malo jak sie komus moze wydawac... To ze w3 ustalilo sobie 75gr do playa to nie znaczy ze oni placa tyle... do playa 33gr rowniez moze byc zarobkowe kwestia stawek hurtowych nie detalicznych...

  • 0

    93. ~  2009-05-06 16:29:15  host: 195.116.228.154

    W Plus`ie mam po 29gr/min do wszystkich.

  • 0

    94. ~nick  2009-05-06 23:56:47  host: adre2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to już wiadomo po co mbank wprowadza opłaty za hasła so przelewów...

  • 0

    95. ~  2009-05-09 13:18:06  host: f96-034.opera-mini.net

    do 94: ja mam konto w mbanku i przy przelewach smsem przychodzą mi hasła i ani grosza mi za to nie pobrało do tej pory ani razu. taką nagonke ostatnio na mbank robicie ze za to trzeba placic i za to. a ja mam od lat ekonto i opłat za przelew nie ma. smsy mi bez kosztów wysyłają. karte do bankomatu jak zgubie to za darmo wyślą nową. wiem. teraz powstały inne banki typu allior bank co tez opłat nie ma, tez podobno maja masę darmowych bankomatów a oprocz tego konto jest oprocentowane. ale jak ktos ma najniższą pensje to oprocentowanie konta wogole nie ma znaczenia. a wazne jest by opłat nie bylo.

  • 0

    96. ~  2009-05-10 12:37:19  host: f96-054.opera-mini.net

    93 a ja frajerze mam 29gr do wszystkich sieci nie jak w twoim plusie do wielkiej trójcy, do tego 9gr sms, 1 min za 2 odebrane i konto ważne przez rok na wychodzące. A i dodam że 29gr mam bez żadnych opłat aktywacy, a ty musisz bulic 1,50. I co zatkało?

  • 0

    97. ~nick  2009-05-10 22:26:22  host: dhr138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 95 - zajrz do regulaminu swiadczenia usług i cennika to znajdziesz wiele ciekawych zapisów których nie jestes świadom.

Dodaj swoją opinię