Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości mBank będzie MVNO, niedługo później Inteligo

mBank będzie MVNO, niedługo później Inteligo

WitekT 27 Listopada 2006 16:51

0 0
Jak nieoficjalnie informuje portal Bankier.pl mBank, wirtualne ramię BRE Banku, zostanie operatorem wirtualnym. Umowa z Polkomtelem ma zostać podpisana w pierwszych dniach grudnia, a usługi będą świadczone już od stycznia przyszłego roku.

Portal podał, że mBank zaoferuje swoim klientom nie tylko usługi głosowe, ale również możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu.

Jak dodał Bankier.pl, w ślady mBanku ma niedługo pójść Inteligo. Komercyjne uruchomienie usług jest podobno planowane na początek przyszłego roku. Również ta instytucja podpisze prawdopodobnie umowę z Polkomtelem.


Źródło tekstu: Bankier.pl, ISB     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~  2006-11-27 16:55:21  host: nat-mo4.aster.pl

    Od stycznia? Fiu, fiu... szybcy są.

  • 0

    2.  2006-11-27 16:58:28

    Mam konta w obu tych bankach i pewnie mnie zaczną zaraz bombardować ofertami. Telewizję mam dzięki Cyfrowemu Polsatowi i on tez ma być MVNO, czyli kolejne bombardowanie ofertą :) A z drugiej strony zastanawiam się czy infrastruktura Polkomtela udźwignie operatorów MVNO :)

  • 0

    3. ~Miro  2006-11-27 17:00:16  host: acsv96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To ciekawe, że tak szybko pewnie już dłuższego czasu musieli się przygotowywać bo raczej w tak krótkim czasie nic by nie zdziałali.

  • 0

    4.  2006-11-27 17:06:24

    ja tylko jestem ciekawy jak sobie PLUS poradzi z obsluga ich wszystkich:)

  • 0

    5. ~Miro  2006-11-27 17:14:06  host: acsv96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie na temat: Nie wiem czy wszyscy mają problem z pocztą na WP no przecież ręce mi opadają dzisiaj od rana ciągle "błąd 503" i żeby to był pierwszy raz

  • 0

    6.  2006-11-27 17:17:01

    Oni chyba oszaleli z tymi wirtualnymi :) znów reklama a i tak żaden nie ruszy :-) przecież mbank nawet nie potrafi zrobić serwisu transakcyjnego dla nowych komórek :-)

  • 0

    7. ~Longman  2006-11-27 17:17:14  host: evc150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to trafilo na dwie firmy siebie godne, zarowno technoligicznie jak i w rzetelnym podejsciu do klienta. Przeczytajcie sobie jak dzis wygladalo wdrozenie nowego systemu informatycznego w mBanku http://www.mbank.com.pl/cafe/forum (notabene opiniii byloby wieceje ale forum zamknieto) a opinia o "liderze technologicznym" nie bede pisac bo wszystko juz wiadomo.

  • 0

    8. ~ttt  2006-11-27 17:35:12  host: bzv179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mnie ciekawią dwie rzeczy: 1) czy będzie można zachować numer z prepaida gdy będzie się chciało skorzystać z oferty dowolnego MVNO na prepaida?, 2) jakie telefony będą w ofercie np. w mBanku i Inteligo?

  • 0

    9.  2006-11-27 18:30:29

    widzisz witek potwierdziły się moje informacje które pisałem tu na forum że mBank będzie MVNO w polkomtelu ;)

  • 0

    10.  2006-11-27 18:31:50

    andkra1: a pamiętam, pamiętam... Coś mówiłeś nawet o negocjacjach. ;) Następnym razem będę się pilniej przyglądał komentarzom, bo czasem już nie mam siły i czasu ich wszystkich wertować, a nawet jeżeli - to mózg mi już nie wyrabia z przyswajaniem informacji. ;)

  • 0

    11. ~Przemolog  2006-11-27 19:05:01  host: alj26.internetdsl.tpnet.pl

    tt: IMHO przenośność dotyczy też wirtualnych. Telefonów nie muszą oferować. Zresztą Heyah też w zasadzie nie oferuje (nie licząc tego, co jest na Wyspach w likwidacji - ale te fony i tak są bez smoków, jak w normalnym sklepie :-)). Ale w styczniowy termin mMVNO :-) coś nie bardzawo wierzę...

  • 0

    12. ~MiKO  2006-11-27 22:05:48  host: 82.139.59.155

    Myślę, że styczeń to dobry termin bo za pasem rebranding Ery i wejście P4. // mobiKAR.net - mobile KARAOKE

  • 0

    13. ~ss  2006-11-28 17:48:38  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    mbank ma mega ERROR systemu transakcyjnego na 6 urodziny...

  • 0

    14. ~xxx  2006-11-28 19:10:51  host: efw240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Era Tak Tak wie co robi dając Podwójne Doładowanie widząc co się będzie działo. W końcu kiedyś P4 i jakiś MVNO też w końcu chociaż jakiś jeden ruszy oraz własny rebranding co jest już pewne - trzeba jakoś podnieść wartość firmy tuż przed rebrandingiem tym jakże prostym sposobem. Podobno najprostsze rozwiązania są najlepsze choć zapewne też nie zawsze. Od większych przychodów większa opłata za licencję na używanie logo i wszystko jasne.

Dodaj swoją opinię