Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Max Payne Mobile - legendarna gra dostępna użytkowników Androida [wideo]

Max Payne Mobile - legendarna gra dostępna użytkowników Androida [wideo]

LuiN 15 Czerwca 2012 10:08

0 0

Do Google Play trafiła gra Max Payne Mobile, z grafiką znaną z PlayStation. Nowy tytuł dostępny jest zarówno dla smartfonów, jak i dla tabletów. Co oferuje ponad 1,3-gigabajtowa propozycja ze stajni Rockstar Games?

Zbiegły tajniak wrobiony w morderstwo jest ścigany przez gliny i mafię. Max to człowiek przyparty do muru, walczący w bitwie, której nie może wygrać. Max Payne to dynamiczna gra akcji z niezwykłą fabułą, przedstawiającą człowieka na krawędzi, walczącego o oczyszczenie swojego imienia i chcącego odkryć prawdę o morderstwie swojej rodziny. Przygotuj się na nieoczekiwane zwroty akcji! - czytamy w opisie gry.

Wersja Mobilna na Android została zoptymalizowana do pracy z czterordzeniowym procesorem mobilnym NVIDIA Tegra 3 i obsługuje dodatkowe anizotroficzne filtrowanie tekstur oraz ulepszone efekty oświetlenia, dzięki czemu jest jedną z najlepiej wyglądających obecnie dostępnych mobilnych wersji gry Max Payne.

Nie trzeba jednak mieć Tegry 3 w swoim smartfonie, by móc grać. Lista obsługiwanych telefonów jest długa: Motorola Razr, Razr Maxx, Motorola Atrix, Motorola Photon, Motorola Droid Bionic, HTC Rezound, HTC One X, HTC One S, HTC Evo 3D, HTC Sensation, HTC Droid Incredible 2, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Nexus S, Samsung Galaxy Note, Samsung S2, Samsung Galaxy R, Sony Xperia Play, Sony Xperia S i Sony Walkman Z Series Media Player. Na liście w Google Play pojawił się też HTC One V.




Proponowane przez wydawcę tablety to: Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Asus Eee Pad Transformer Prime, LG Optimus Pad, Medion Lifetab, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 / 10.1, Sony Tablet S, Sony Tablet P, Toshiba Thrive, HTC Flyer i HTC Jetstream.

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Polska cena gry wynosi 12,56 zł. Szukać należy jej pod tym adresem.

Źródło tekstu: Rockstar Games     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 1

    2.  2012-06-15 10:32:40

    ""...najlepiej wyglądających obecnie dostępnych wersji gry Max Payne"" no wydaje mi się, że Max Payne 3 wygląda najlepiej w tej serii :D chyba chodziło o "Najlepiej wyglądającą grę na platformę mobilną" albo "Najlepiej wyglądającego Max Payne na platformę mobilną"

  • 1

    3.  2012-06-15 10:33:52

    2, Paranoia - masz oczywiście rację, już dorzuciłem brakujący przymiotnik.

  • 1

    5.  2012-06-15 10:41:04

    Samsung Nexus S - Tak, Samsung Galaxy S - Nie.. WTF?:D

  • 1

    6.  2012-06-15 10:52:06

    @4 z dna? nie wydaje mi się, ja jestem zagorzałym fanem starych gier, i nie jestem jedynym, ludzie bardziej wolą przypomnieć sobie stare gry, niż grać w denne, casualowe plastiki, a pomysł z konwersja takich gier na telefony jest świetny, oby było więcej takich gier!

  • 1

    8.  2012-06-15 11:11:55

    nikt cię nie zmusza do grania w to. Nie podoba się? Nie zwracaj na to uwagi, ja ostatnio grałem w Max payna chyba 3 lata temu i z miłą chęcią pograł bym w to znów nawet na telefonie, na razie ta moda na konwersje się zaczyna więc jest mało gier, ale z czasem to się zmieni. Poza tym to tak jak mówić po co kupujesz film dvd/książkę skoro już to oglądałeś/czytałeś. Ja np. czytając "Lód" Jacka Dukaja za każdym razem znajduje nowy element, ciekawostkę na którą wcześniej nie zwróciłem uwagi i to mnie zachęca do dalszego czytania. Tak samo jest grami, człowiek lubi sobie przypominać, być zaskakiwanym "o tego nie pamiętałem!" przypomnieć sobie o tych fajnych momentach.

  • 0

    10.  2012-06-15 11:31:19

    A ja tam zagram. Chainfire3D i mozna nadrobic wiekszosc efektow z Tegry ;) W ramach ciekawostki, na razie nie ma na liscie S3 ;)

  • 1

    11.  2012-06-15 12:04:45

    KOTOR albo Gothic by zrobili to w końcu byłby porządny cRPG na urządzenia mobilne.

  • 1

    12. ~  2012-06-15 12:40:28  host: aelv123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I Wiedźmina :-)

  • 1

    13.  2012-06-15 14:12:49

    @12 może za 2-3 lata. Obecnie mój piecyk ma czasem przycinki na max detalach a smartfonom daleko do jego wydajności.

  • 1

    14. ~adam  2012-06-15 14:15:29  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    hmmm myślicie że jak gra pójdzie na HTC One V to można liczyc na to że odpali na lg p920???

  • 1

    15.  2012-06-15 14:30:48

    @14 pewnie. One nie różni się zbytnio od SE Neo V i pokrewnych.

  • 1

    18.  2012-06-15 15:19:53

    Na X10 działa, ale od czasu do czasu lubi się przyciąc. Neo, Neo V i nowsze powinny obsługiwać ją płynnie, ale granie na 4 calach nie należy do przyjemności. Tak, więc najlepszy będzie tablet albo Galaxy S3 :P A jeszcze lepiej jakby miał fizyczną klawiaturę to wtedy w ogóle luksus :) Hehe mój pierwszy komputer miał podobne parametry co X10 a Max Payne chodził wtedy bez zarzutów i zajmował mniej miejsca niż Androidowa wersja :)

  • 0

    22. ~  2012-06-15 16:36:56  host: ip-37-209-134-235.free.aero2.net.pl

    co to jest anizotroficzne? znowu przyjęliście murarza lub piekarza, czyli osobę nie mającą zielonego pojęcia o tematyce, na redaktora IT?

  • 0

    26.  2012-06-15 17:48:18

    Działa na Ainol novo 7 aurora.

  • 0

    27.  2012-06-16 01:08:56

    #22: te, hotelarz, morda w kubel i nie bulgocz, bo jeszcze ktos pala zacznie okladac po kuble ;) Kazdy ma prawo zrobic blad (anizotropowe - happy?), czy LuiN (ktory juz troche w Telepolis pracuje i to bardzo dobrze IMHO), czy ktokolwiek inny.

  • 0

    30. ~  2012-06-17 18:05:43  host: 213-146-59-149.ip.netia.com.pl

    @13, za jakie trzy lata? Ja dzisiaj gram w Wieśka, Dead Island czy Crysisa! A to wszystko na sprzęcie za trzy stówy z Biedronki (android 4.0). Ja nie wiem jak za telefon czy tablet można dać więcej jak kilka setek :o NIE WIEM !! nie chcę nikogo obrażać;> do tego zbliżona wydajność urządzeń za 300 i 3000 złotych, jednak możliwości biedronkowego szajsu są wielokrotnie większe... Usb, 3g, gps, bt, pady, dvbt (usb), karty pamięci i flash, hdmi, tv, streaming, ...

  • 0

    31. ~jaaa  2012-06-18 21:45:56  host: 093105154122.starachowice.vectranet.pl

    http://chomikuj.pl/lukaszeekg/Max+Payne+Wersja+Mobilna

  • 0

    32. ~sowiero  2012-06-20 11:01:24  host: 095160221165.bialapodlaska.vectranet.pl

    Niby podają że na tablecie Goclever r74 działa znakomicie, to u mnie nie widac tekstur postaci, wie ktoś dlaczego ?

  • 0

    33.  2012-06-20 15:11:20

    Dziala idealnie na LG v900 z tegra2. Ach szkoda ze nie mozna spolszczyc :)

  • 0

    34. ~rav  2012-06-21 06:30:30  host: 87-206-28-145.dynamic.chello.pl

    Na Neo V - idealnie. Przeszedłem pierwsze kilka etapów, zero zwolnień, a mimo małego ekranu gra się bardzo fajnie. Działa lepiej niż na moim PC w 2001 ;) Na pewno lepsze niż komórkowe badziewia Gameloftu (np 9MM). To mimo wieku porządna, rozbudowana gra - a do tego ma świetny klimat. Gra mi sie doskonale, wszystkie dialogi przeciwników, efekt etc. zostały nietknięte, sterowanie też (przynajmniej mi) nie przeszkadza. Polecam, zwłaszcza że kosztuje niewiele jak na to, co oferuje.

Dodaj swoją opinię