Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Matsushita zamyka fabrykę

Matsushita zamyka fabrykę

sirmark 3 Czerwca 2004 23:31

0 0

Firma Matsushita Electric Industrial – właściciel marki Panasonic – zapowiedziała reorganizację i konsolidację produkcji telefonów komórkowych w jej japońskich fabrykach.

Produkcja telefonów z fabryki Hanamaki zostanie przeniesiona do innego zakładu w prefekturze Shizuoka. Będą tam produkowane wyłącznie najbardziej zaawansowane modele dla sieci 3G. Podobne praktyki stosuje wiele japońskich koncernów, które w Japonii produkują sprzęt z górnej półki, a pozostała część oferty jest wytwarzana w krajach o znacznie tańszej sile roboczej. Do tych celów Matsushita wykorzysta fabryki w Chinach, Czechach i na Filipinach.
Reorganizacja rozpocznie się od 1 października. W porozumieniu ze związkami zawodowymi firma uruchomiła program relokacji pracowników – część osób przejdzie do fabryki w Shizuoka, pozostali zostaną skierowani do produkcji elektroniki samochodowej w fabryce Matsumoto.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-140-29.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (13)

Archiwum Ankiet