Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Matrix wdraża w Exatelu

Matrix wdraża w Exatelu

WitekT 22 Marca 2005 14:31

0 0

Matrix we współpracy z firmą Intec wdraża aplikacje służące do rozliczeń umów międzyoperatorskich dla firmy Exatel.

MATRIX.PL wykonał na zlecenie operatora telekomunikacyjnego niezbędne testy akceptacyjne, a obecnie wprowadza kolejne 15 umów międzyoperatorskich.
Pierwszy etap projektu, zrealizowany przez firmę Intec Telecom Systems, światowego dostawcę rozwiązań OSS/BSS (systemy wsparcia operacyjnego i biznesowego) we współpracy z MATRIX.PL, obejmował wsparcie wdrożenia systemów mediacji (IntermediatE) i rozliczeń międzyoperatorskich (InterconnecT) oraz 12 umów międzyoperatorskich. Wdrażanie kolejnych umów pozwala Exatel na precyzyjne rozliczanie się z innymi operatorami za przekazywanie i przyjmowanie usług telekomunikacyjnych, m.in. rozmów telefonicznych oraz transmisji danych. Naliczanie należności odbywa się na podstawie rekordów billingowych pobieranych przez system InterconnecT z systemów mediacji.

System wdrażany przez MATRIX.PL umożliwia firmie Exatel przygotowywanie elastycznej oferty cenowej dla innych operatorów, co ma istotny wpływ na generowanie przychodów. Przy coraz bardziej konkurencyjnym rynku telekomunikacyjnym istotne jest by inni operatorzy widzieli korzyść w kierowaniu ruchu telekomunikacyjnego krajowego i zagranicznego za pośrednictwem sieci naszego Klienta - mówi Marcin Zagdański, Kierownik Działu Zarządzania Projektami w MATRIX.PL.

Źródło tekstu: Wirtualne Media, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet