Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Materiały z Discovery w Nokiach

Materiały z Discovery w Nokiach

WitekT 21 Marca 2006 12:41

0 0

Discovery i Nokia poinformowały o nawiązaniu międzynarodowej współpracy, która zapewni klientom dostęp do wysokiej jakości, edukacyjnych materiałów Discovery, standardowo ładowanych do najnowszych i najbardziej zaawansowanych urządzeń mobilnych oraz osobistych urządzeń bezprzewodowych firmy Nokia.

Podczas pierwszego etapu współpracy użytkownicy smartfonów Nokia N92 zyskają dostęp do wyprodukowanego przez firmę Discovery filmu wideo Best of Discovery. Materiały załadowane w urządzeniach Nokia będą prezentowane podczas wielu targów branżowych. Nagranie Discovery to inspirujący i interesujący film pokazujący przyrodę - krajobrazy, zwierzęta i wschody słońca - oraz sceny z życia miast.

Współpraca jest dowodem silnego zaangażowania Discovery w tworzenie materiałów i przedsięwzięć dla nowych platform dystrybucyjnych na całym świecie oraz dążenia Nokii do zwiększania możliwości najnowszych technologii mobilnych celem oferowania klientom doskonałych rozwiązań. Opracowane przez Discovery materiały oferowane w urządzeniach Nokii uzupełniają ofertę dostępnych na całym świecie kanałów telewizyjnych firmy, zwiększając lojalność obecnych klientów i przyciągając nowych.
Współpraca z firmą Nokia, jednym z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw na świecie, umożliwia Discovery udostępnianie klientom wysokiej jakości materiałów w każdym miejscu i o każdej porze. Uniwersalność, użyteczność i elastyczność materiałów Discovery sprawiają, że są one doskonałe do zastosowania w urządzeniach mobilnych - powiedział Donald A. Baer, wiceprezes ds. strategii i rozwoju Discovery.

Discovery to idealny partner do współpracy mającej pokazać światu to, co obie firmy mają najlepszego do zaoferowania - interesujące i oparte na wiedzy informacje w zaawansowanych i nowatorskich urządzeniach. Dzięki tej współpracy będziemy mogli umocnić się na pozycji lidera branży komunikacji mobilnej, odkrywając nowe i lepsze sposoby udostępniania klientom usług informacji i rozrywki oferowanych przez partnerów firmy Nokia - powiedział Ilkka Raiskinen, wiceprezes działu multimediów w firmie Nokia.

Dzisiejsza informacje o współpracy umocni czołową pozycję Discovery pod względem dostarczania wysokiej jakości programów edukacyjnych, umożliwiających ludziom pogłębienie wiedzy o otaczającym ich świecie. Materiały firmy dla urządzeń mobilnych zostały już wykorzystane przez 21 operatorów w 11 krajach i udostępnione bezpośrednio za pośrednictwem portali WAP w Wielkiej Brytanii i Azji, brytyjskiego portalu dla posiadaczy łącz szerokopasmowych, a także uruchomionej usługi wideo na żądanie za pośrednictwem 20 operatorów w 10 krajach.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet