Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Masz za Staż" w ofertach Orange na kartę

"Masz za Staż" w ofertach Orange na kartę

LuiN 21 Lipca 2008 15:07

0 0
Od 21. lipca dostępna jest nowa promocja lojalnościowa dla klientów ofert prepaid Orange - Masz za Staż.

Z promocji skorzystać mogą użytkownicy ofert Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Music na kartę, Orange Free na kartę, w tym korzystających z promocji Zetafon.

W celu wzięcia udziału w promocji, uczestnik powinien w okresie trwania promocji dokonać rejestracji poprzez:

wysłanie SMS-a na numer 401 z hasłem WIECEJ (koszt SMS-a zgodny z aktualnym planem taryfowym użytkownika);
połączenie z numerem *500 i wybór odpowiedniej opcji w ramach menu;
wybór odpowiedniej opcji po zalogowaniu do Orange On-line;
za pomocą menu SIMteligent dostępnego w telefonach użytkowników karty SIM nowej generacji.

Promocja Masz za Staż oparta jest o mechanizm znanej od lat promocji 10% więcej i wprowadzana jest na jej miejsce. Pozwala na otrzymanie dodatkowych doładowań konta, których wysokość uzależniona jest od stażu użytkownika w sieci Orange:

10% wartości doładowania więcej, gdy numer użytkownika jest aktywny w sieci Orange do 12 miesięcy;
20% wartości doładowania więcej, gdy numer użytkownika jest aktywny w sieci Orange od 13 do 24 miesięcy;
30% wartości doładowania więcej, gdy numer użytkownika jest aktywny w sieci Orange od 25 i więcej miesięcy.

Bonusowe środki mogą być wykorzystane na połączenia głosowe i SMS-y w sieci Orange, połączenia z numerami stacjonarnymi, MMS do sieci Orange i transfer danych.

Zobacz: Regulamin promocji Masz za Staż.

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 154
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    136.  2008-07-28 18:42:05

    ziuch ziuch ziuch

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    137.  2008-07-29 10:28:18

    135/rumcajs - jaja sobie robisz? twój komentarz wyłożył mnie na cyce;-D "aż sie trudno doliczyć :)"

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    138. ~kwistas  2008-07-29 17:54:27  host: w3cache.wignet.pl

    elowel dają dają minuty tylko ty ich nie umiesz wziąć, a później się dziwisz jak w tym komentarzu. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    139.  2008-07-30 10:14:12

    kwistas, z całym szacunkikem - ależ nie chodziło mi o to że nie dają w ogóle promocji - jestem piąty rok w IDEA/Orange bo mi pasuje ich oferta i korzystam z większości promocji na karcie POP (pamiętam darmowe weekendy, doładowania promocyjne, zasilenia w Proficie i różniste pakiety) jednak określenie "dali mi mnóstwo minut i smsów, jakieś rabaty - aż sie trudno doliczyć" brzmi jakby pierwszoklasista chwalił się nowym piórnikiem:-) wolałbym przeczytać konkrety.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    140.  2008-07-30 11:18:20

    troche powybajerzyli ta oferte ale i tak jest spoko tak jak ktos gdzies pisal grunt ze daja :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    141. ~maz9  2008-07-30 20:45:23  host: public-gprs53188.centertel.pl

    Ja dzięki temu przeszedłem z simplusa do "orange free na kartę". Teraz nie grozi mi debet po którym musiałem często kartę sim Simplusa wyrzucić.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    142. ~bolek  2008-07-31 13:56:12  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    heh, nie wazne co ile sie daje, tt moze i daje raz na jakis czas ale jak daje to porzadnie i do wszystkich jak wlasnie te doladowania podwojne, nizeli ciagle te same promocje tylko ograniczone czasowo ja jest to u pomaranczy:) oczywisice kazdy wybiera wg swojego miemania

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    143. ~mirekb  2008-07-31 21:58:22  host: inet20908nj-0.eranet.pl

    i zrobia wszystko zeby tylko doladowywac i doladowywac..nawet za tak lipne bonusy sie nie kusze,lepiej znalesc siec gdzie w naszym profilu jest dla nas najtaniej,to trudne dla wiekszosci.czasami rozwiazaniem jest sim z 2 nr lub 2 telefony,i to spotykam coraz czesciej wsrod znajmomych ktorzzy 2 lata temu sie ze mnie jeszcze śmiali

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    144. ~nick  2008-08-01 16:22:12  host: bzo107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    125. ~Zainteresowany - odpowiem Ci - lepszy jest MK. Niby jesteś obiektywny i bezstronny ale nie w tym przypadku. Z tekstem "A jak do tego jeszcze doładuje za 50zł" to już żes dowalił. W MK za 50zł mozna miec aktywne wychodzące przez 15 miesięcy a z tego co napisałeś to trzeba tyle doładować żeby mieć te 30gr/min bez łaski - ale jak długo? 3 miesiące. Więc teraz sam sobie odpowiedz na swoje pytanie "która oferta jest lepsza". Gdybym nie miał związanych rąk chejachem to już dawno bym przeszedł do MK.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    145. ~nick  2008-08-01 16:29:34  host: bzo107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    129. ~kwistas - mi w chejachu starcza kilka zł na 3 miesiące więc mając 20zł w MK i tak tworzyła by sie skarbonka tym bardziej że minuta w MK jest tańsza niż w chejachu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    146. ~maz9  2008-08-01 21:03:03  host: public-gprs109440.centertel.pl

    Mam taryfę "Orange free na kartę". Wcześniej płaciłem 3gr/100KB. Teraz uwzględniając promocję "Masz za staż" zapłacę 3gr/130KB czyli 2.3gr/100KB bo przysługuje mi 30% premii za staż powyżej 25 miesięcy.Cześć

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    147.  2008-08-04 17:54:31

    139 - może kwistasowi chodziło o ostatnie promocje dla Orange go - Minuty Non stop i Pogadaj sobie czy wybrany kraj taniej (to akurat w całym Orange)...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    148. ~malik  2008-08-06 11:35:29  host: dqg144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mysle ze jak najbardziej sie oplaca, przynajmniej mi sie oplaca bo w orange juz jestem tyle czasu ze nie licze tego nawet ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    149. ~5 lat i olany  2008-08-07 15:51:26  host: ip-213-17-168-155.netia.com.pl

    Dlaczego Oranżada nie zrobiła promocji dla wszystkich swoich lojalnych użytkowników?! nie wszystkie plany taryfowe na kartę mogą ucieszyć się z lojalności operatora wobec lojalnego użytkownika:( Pomarańczowo to widzę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    150. ~malik  2008-08-08 13:52:42  host: dpc120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    myślę, że to kwestia czasu... najpierw to wprowadzą, a potem inne... czas pokaże

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    151.  2008-08-17 15:23:47

    150 nie koniecznie tak będzie,bardzo możliwe że Orange wprowadziło masz staż dla tych konkretnie taryf żeby je uatrakcyjnić i dla osób,które przewidują pozostanie w tych taryfach

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    152. ~Clean  2008-08-21 22:52:50  host: dkc129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lipna ta oferta - konto doładowuję co 3 miesiące - gdybym miał doładowywać co miesiąc, to od razu zrobiłbym sobie abonament. Ciekawsza jest promocja "Pogadaj sobie", aktywowałem ją bez żadnego problemu i rzeczywiście działa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    153.  2008-09-02 02:53:47

    A ja nie dam się już naciągnąć na tego typu promocje/oprócz rzecz jasna"Pogadaj sobie"/Swego czasu było dostępne"Potrójne Doładowanie"I co? Potroiłem więc 150zł i dostałem do wykorzystania 300 zł do Orange.Mnóstwo kasy.Żeby przedłużać ważność konta promocyjnego odpaliłem usługę "10% więcej"i gdy kończył się termin ważności w/w konta ładowałem w tym samym dniu 10zł ze stacjonarnego(co uruchamiało promocję),a następnie od razu po potwierdzeniu doładowania kwotą 100zł,bo będąc w Nowym Orange Go nie chciałem płacić wyższych stawek wewnątrz sieci.Problem w tym,że promocja 10%więcej się skończyła i jedynym sposobem przedłużenia ważności środków z konta promocyjnego jest...doładowanie z abonamentu...Jaką więc mam pewność,że za jakiś czas firma nie wprowadzi nowej promocji,pozbawiając użytkowników możliwości przedłużenia ważności konta promocyjnego tak jak to było w opisanym przypadku??Dlatego serdecznie dziękuję ,ale drugi raz nie dam się nabrać.Jeszcze jedno:promocję"30%więcej" uruchamia dopiero doładowanie 25zł,a nie 10zł jak w poprzedniej ofercie.Wesołych Świąt:)