Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Masz pomysł? Nokia pomoże

Masz pomysł? Nokia pomoże

LuiN 3 Września 2009 12:11

0 0

Dziś rusza IX edycja programu "Make a Connection - Przyłącz się!", w którym młodzi ludzie z całej Polski mogą otrzymać dotację od 2000 do 4500 złotych na realizację swoich projektów związanych z rozwojem lokalnej społeczności. Spośród najciekawszych pomysłów firma Nokia wraz z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży wybiorą te, które otrzymają dofinansowanie na ich realizację.

Do udziału w programie mogą zgłaszać się grupy młodzieży w wieku od 16 do 22 lat, liczące co najmniej 8 osób, które mają ciekawy pomysł na działania na rzecz rozwoju swojej społeczności. Grupy, które otrzymają dotację, przejdą bezpłatnie profesjonalne szkolenia z takich jak zagadnień jak współpraca w grupie, planowanie harmonogramu działań i budżetu, rozwiązywanie konfliktów w grupie czy zarządzanie projektem, organizowane przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.
Projekty można zgłaszać do 19. października. Wszelkie informacje o tym jak składać wnioski, zamieszczone są na stronie internetowej http://www.makeaconnection.pl. Zwycięskie projekty zostaną zrealizowane miedzy 1. lutego a 31. sierpnia 2010 roku.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet