Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Martin Mellor nowym szefem firmy Ericsson w Polsce

Martin Mellor nowym szefem firmy Ericsson w Polsce

orson_dzi 19 Maja 2016 09:18

0 1

Martin Mellor, posiadający 23-letnie doświadczenie w sektorze telekomunikacyjnym, został szefem firmy Ericsson w Polsce.

Mellor pracuje w Ericssonie od 2006 roku. Był odpowiedzialny za koordynację obszaru sprzedaży systemów dostępu szerokopasmowego, wsparcia sprzedaży rozwiązań IP dla klientów regionu Europy Zachodniej i Środkowej. Pełnił też funkcję dyrektora ds. technicznych w Europie Środkowej. Wcześniej, w firmie Marconi kierował działem systemów komutacyjnych, prowadząc prace rozwojowe między innymi z zakresu rozwiązań IMS i Softswitch.
Jak na Brytyjczyka przystało, interesuje się krykietem i piłką nożną. Swoją miłość do futbolu przełożył również na grunt zawodowy, angażując się w prace nad projektem stadionu zintegrowanego z Internetem, czyli tzw. Connected Venue, jaki Ericsson zrealizował z klubem Legia Warszawa. Martin Mellor ukończył Fizykę Teoretyczną i Stosowaną na Uniwersytecie w Nottingham.

Jestem szczęśliwy że mogę stanąć na czele firmy Ericsson w Polsce. Posiadam doświadczenie z polskiego rynku . Zawsze ceniłem sobie współpracę z polskimi klientami i pracownikami. Moim celem będzie kontynuowanie rozwoju firmy Ericsson poprzez wspieranie naszych klientów - powiedział Martin Mellor, nowy szef firmy Ericsson w Polsce.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:

Tagi: martin mellor | ericsson

w sumie: 2
 • 0

  1. ~słabo  2016-05-19 14:04:25  host: 5.134.65.198

  typowy prezes w koloni Polska:
  wielki pan z zachodu.
  Swoich dalej dyskryminować , bo koloniści zakazują by pachołek równał się do pana..
  tak nie można to takie prostackie... twierdzą zachodni panowie

 • 0

  2. ~słabo_Why  2016-05-20 10:00:53  host: 87-204-156-83.r-link.pl

  Hmm Ericsson to firma szwedzka a to ten szef to jakis anglik wiec nie rozumim co masz na mysli?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet