Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Marketplace dla Windows Mobile 6.x zamknięty

Marketplace dla Windows Mobile 6.x zamknięty

Q! 22 Maja 2012 09:43

0 0

Od 22. maja użytkownicy urządzeń z systemem Windows Mobile 6.x nie mogą już korzystać z oficjalnego sklepu z aplikacjami, Marketplace. Na co mogą teraz liczyć?

Microsoft poinformował, że dla tych użytkowników sklep mobilny Markeplace nie jest już dostępny. Oznacza to, że nie można już przeglądać jego zasobów, kupować ani pobierać na telefon aplikacji w nim dostępnych.




Aplikacje i gry pobrane wcześniej ze sklepu Marketplace i zainstalowane w telefonie z systemem Windows Mobile 6.x będą nadal działać. Jednak ich ponowne pobranie z tej usługi nie będzie już możliwe.

Mimo to aplikacje dla systemu Windows Mobile 6.x cały czas dostępne będą w ofertach firm trzecich, czyli poza Marketplace. I z tych właśnie źródeł Microsoft zaleca korzystanie.

Źródło tekstu: Microsoft, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~lok  2012-05-22 10:03:33  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    hahahahaha Kupujcie Nokie z Windowsem za 2 lata nic nie pobierzecie hahahaha

  • 0

    2.  2012-05-22 10:05:40

    @1 Udzial WM jest bliski 0 dlatego Microsoftowi sie nie oplaca trzymac tej uslugi.

  • 0

    3. ~Jacek  2012-05-22 10:22:38  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    Ja mysle ze Microsoft zrobil blad odchodzac od WM.Trzeba bylo ten system rozwiajac.Postawic na developerow i zachecac do pisania aplikacji bo ten system naprawde mial duzo wieksze mozliwosci niz android,wp czy ios.Poza tym liczba urzadzen z tym systemem byl naprawde duza.

  • 0

    4. ~jajo  2012-05-22 10:45:26  host: 91.208.106.11

    Microsoft nie odszedł od WM tylko specialnie zablokował dostęp do Marketplace żeby wymusić na użytkownikach aktualizacje swoich użądzeń do 7.5 bo każde bez wyjątku urządzenie dostaje ciągle aktualizacje.

  • 0

    5. ~sda  2012-05-22 10:47:33  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    4. ~jajo jak telefon z procesorem 600mhz uciągnie ten system to jestem księdzem

  • 0

    6.  2012-05-22 10:47:52

    @4 Ale tu jest mowa o Windows Mobile, zadne uzadzenie z WM nie dostalo aktualizacji do WP :) Mylisz fakty :)

  • -2

    8. ~Pablos_  2012-05-22 11:07:32  host: c150-44.icpnet.pl

    danny93, przeczytaj jeszcze raz. Nie aktualizacja softu, tylko urządzeń. Masz sobie kupić nowy smartfon.

  • -2

    9. ~piyoter  2012-05-22 11:14:57  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    A w sklepie androida mozna sobie pobierac aplikacje mając nawet najstarszą wersję systemu. Teraz poczekamy za wprowadzeniem win8, by po paru miesiącach przeczytac podobny news, tym razem o biednych włascicielach telefonów z systemem wp7. pozdrowienia dla BartekGib i divhashmorex (czy jakoś tak)

  • 0

    10.  2012-05-22 11:31:21

    9, dzięki za pozdrowienia. Windows Mobile to stary system (rok 2009,2010) z bardzo marnym udziałem, który zastąpił Windows Phone. Mimo to, tą decyzję Microsoftu nie należy przyjmować z uznaniem.

  • 0

    11. ~dsa  2012-05-22 11:49:28  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    7. ~ zamknij się jak nie ogarniasz zasady działania telefonu. mam styczność z setkami telefonów bo w tym pracuje i jak chcesz mieć windowsa 7.5 na procku 600mhz to Ci współczuje

  • 0

    12. ~Lolek  2012-05-22 13:18:11  host: 212.160.172.70

    Ja współczuje ludziom,ktorzy dali ci orace to raz. Dwa - "zamknij sie" oddaje idealnie poziom twojej inteligencji i frustracji spowodowanej zapewne tym,że znowu chciałbys się wykazać ale cóż....klapa;)rok temu słyszałęm podobne bzdety na temat rootowania WM6.5 i co? połowa Hd2 na pokładzie ma andka ale przecież to było nie mozliwe? Skoro WM7 nie pójdzie twoim zdaniem na 600Mhz to powiedz mi jakim cudem lumia 610 z zegarem 800mhz (wydajnościowo porównywalnym do Omap 600mhz) dźwiga ten system bez problemów? W czym ty siedzisz? TERAZ W BAGNIE I SZYBKO NIE WYJDZIESZ!!!! Nokia N8 chodzi 5x szybciej niz nokia 500 gdzie o ile wiesz "ZNAWCO" nokia 500 ma słabszy aparat,mniej wbudowanej pamięci a również symbiana? Co za cap;)

  • 0

    13. ~Lolek  2012-05-22 13:19:22  host: 212.160.172.70

    re: "prace"

  • 0

    14. ~  2012-05-23 01:13:46  host: 213-146-48-219.ip.netia.com.pl

    10.divhashmorex, nie wprowadzaj ludzi w błąd! " Windows Mobile to stary system (rok 2009,2010) " absurd! WP to się zgodzę, ale nie WM. Z powodzeniem do dnia dzisiejszego używam PDA na WM 2003 SE bo jest na niego ogromna ilość oprogramowania. Na WM 2005 także. To już prawie 10 lat! Oba wspomniane przeze mnie systemy po dziś dzień są tym czym Windowsy na komputery stacjonarne. WP od początku było skazane na porażkę. Kafelki? No przepraszam bardzo.

  • 0

    15.  2012-05-23 08:06:09

    @12 bo Symbian na GPU stoi a Nokia 500 tego niema. A przeciętny telefon z WM6 nie ruszyłby WP7. Nie tylko taktowanie procesora się liczy, ale jego wydajność a to dwie różne rzeczy. Do tego WP7 wymaga układu graficznego, odpowiedniej ilości RAM. Czyli wszystkiego czego znaczna większość telefonów z WM6 niema.

  • 0

    16. ~  2012-05-23 08:29:57  host: z44-01.opera-mini.net

    maniiiek jesteś królem telepolis!

  • 0

    17. ~Swojak  2012-05-23 09:16:39  host: user-164-127-31-20.play-internet.pl

    iOS górą na zawsze :) M$ jak widać "dba" o swój wizerunek mając klientów we ... głębokim poważaniu :D

Dodaj swoją opinię