Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Marka Sony Ericsson uhonorowana

Marka Sony Ericsson uhonorowana

sirmark 5 Maja 2004 14:19

0 0

Sony Ericsson w tegorocznym badaniu The Most Trusted Brand 2004 organizowanym przez Reader's Digest został uhonorowany nagrodą Srebrnego Godła i Certyfikatem Marki Godnej Zaufania w kategorii "Telefon Komórkowy".

To już czwarte, przeprowadzone wśród prenumeratorów Reader's Digest, ogólnoeuropejskie badania dostępnych na rynku marek w zakresie ich percepcji i oceny przez konsumentów. Marka SONY ERICSSON uzyskała najlepsze oceny wśród osób, które ją wybierały w kryteriach jakościowych.
Sony Ericsson zwyciężył w 3 (na 4) kryteriach jakościowych:
Jakość – Sony-Ericsson - 4,55 (max. ocena 5,00)
Zrozumienie potrzeb klienta – Sony-Ericsson - 4,56
Silny wizerunek – Sony-Ericsson – 4,62

Badanie Trusted Brand 2004 zostało przeprowadzone pocztą, w 18 krajach europejskich, na próbie 37 000 osób (średnio na kraj około 2 100). Opracowanie wyników badania zlecono IDA Independent Data Analysis Ltd. w Londynie.

Źródło tekstu: Sony Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-93-19.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet