Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Marek Niechciał nowym prezesem UOKiK

Marek Niechciał nowym prezesem UOKiK

WitekT 6 Kwietnia 2007 22:07

0 0
4. kwietnia Marek Niechciał został nowym prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Zastąpił na tym stanowisku Cezarego Banasińskiego, którego premier odwołał w marcu.

Niechciał pracował m.in. w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, Gazecie Wyborczej, w Państwowym Urzędzie Nadzoru Ubezpieczeń oraz Urzędzie Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych. Ostatnio był zastępcą dyrektorem ds. gospodarczych w Departamencie Komitetu Rady Ministrów w KPRM.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~pasio  2007-04-06 22:14:28  host: 82.160.246.178

    Niechciał, a został:P

  • 0

    2. ~  2007-04-06 22:14:37  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    Niechciał a prezesem został ;-D

  • 0

    3.  2007-04-06 22:47:31

    niechciany kandydat czy jak? ;)) W koncu jest prezes bo to przeciez on a nie urzad wystepuje we wszelkich sprawach/sporach. Bedzie mial kto zajac sie regulaminem PTC...

  • 0

    4. ~xxx  2007-04-06 22:55:49  host: een196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już taki jeden był: "Nie chcem ale muszem" przyjęło się i tak zostało :)

  • 0

    5.  2007-04-06 23:28:55

    Ja nie wiem czy w tytule nie ma błędu? Może pownno być: "Marek niechciał ZOSTAĆ nowym prezesem UOKiK" ;))

  • 0

    6. ~  2007-04-07 00:21:18  host: p09-12.opera-mini.net

    He he,mam dokładnie takie same skojarzenia jak nr1: nie chciał,ale został. :D

  • 0

    7. ~  2007-04-07 00:26:56  host: aaf54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niechciał ale musiał brać :D

  • 0

    8. ~jatopisze  2007-04-07 07:23:38  host: public-gprs24705.centertel.pl

    Marek nie chciał, ale Niechciał bardzo chciał i prezesem został

  • 0

    9.  2007-04-07 08:59:42

    To Maciarewicz jeszcze nie doniósł do premiera, że pracował w Gazecie Wyborczej:)

  • 0

    10.  2007-04-07 12:43:23

    A jaki to ma związek z tekstem? I pisze się Macierewicz, a nie Maciarewicz...

  • 0