Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Marcowe TOP5 w sieci mPunkt

Marcowe TOP5 w sieci mPunkt

WitekT 8 Kwietnia 2007 11:07

0 0

mPunkt opublikował listę najlepiej sprzedających się w marcu telefonów w swojej sieci.



Najlepiej sprzedającymi się telefonami bez umowy były:
1. Nokia 2310 i Nokia 1600
2. Nokia 1100
3. Nokia 2610
4. Nokia 1112
5. Samsung SGH-C130 i Nokia 6030.


Najlepiej sprzedającymi się telefonami z umową sieci Plus były:
1. Sagem my501X
2. SonyEricsson K510i
3. Samsung SGH-X520
4. Samsung SGH-E250
5. SonyEricsson K310i


Lutowe TOP5 sieci mPunkt publikowaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: mPunkt     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7.  2007-04-08 13:42:46

    Jeśli o Samsungi chodzi, nie dziwię się że sprzedaje się ich trochę więcej niż zwykle. Spowodowane jest to agrsywną polityką tej firmy; promocje, wszędobylska reklama itd. Nokia wciąż jedzie na wyrobionej marce - niestety, dłużej już się tak chyba nie mda, szczególnie iż ich komórki słynące z jakości wykonania coraz częściej już takie nie są a dodatkowo dochodzi prądożerność. Dziwi mnie brak K750i (mimo wszystko nadal bardzo ceniony model) oraz pierwsze miejsce Sagema (kto by przypuszcał??). Ktoś ma jakieś dane jak to jest w pozostałych sieciach? :)

  • 0

    8. ~  2007-04-08 13:51:21  host: aclq14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A po za tym to całe allegro, to jak próbowałem sprzedać komórkę to gościu mi kasy nie wpłacił, i ponownie musiałem aukcje wystawić. To co byś liczył że sprzedałem dwie komórki ?

  • 0

    9.  2007-04-08 13:59:06

    8-pozostaje ci dać temu burakowi negatywa i jest udupiony :]

  • 0

    10.  2007-04-08 14:00:25

    a po tym rankingu widać,że coby nie mówić/pisać to Nokia rządzi i już :]

  • 0

    11. ~PLANET  2007-04-08 14:23:58  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Polska krolestwo low-endu...

  • 0

    12. ~  2007-04-08 14:48:29  host: aclq14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    9 olek_sype dałem mu negatyw, ale to nie o to chodzi w tym rankingu o którym pisał 3 elo, takie transakcje by widniały .

  • 0

    13.  2007-04-08 15:01:48

    olek_skype - widze, że tak jak ja "WIELKI FAN NOKII" ;D Nokia rUleZ !!

  • 0

    14. ~Mazer  2007-04-08 16:50:31  host: acpg130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Są dobre Nokie i złe Nokie, ale to co plebs kupuje bez umowy to aż się nie da patrzeć. komu to oni biorą? Pięcioletnim dzieciom? Obrzydliwe namiastki współczesnego telefonu. I nie piszcie że "Nokia rządzi". Bo może n73 i n95 rządzą. Ale 1600, 1100 i 2310? To są ZŁOMY i jeśli ktoś o tym nie wie, to po prostu nie zna się na telefonach i tyle. I niech pisze co chce, jego prawo. Ośmieszy się tylko. Nokiarze Moherowi...

  • 0

    15. ~blom  2007-04-08 17:19:57  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    ale macie problem, każdy używa tego co mu pasuje proste

  • 0

    16. ~blom  2007-04-08 17:21:52  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    14 oh... szkoda słów.... życie cię nauczy...

  • 0

    17.  2007-04-08 17:25:06

    Widzę, że zawiązała się tu dyskusja na poziomie GOL-a :D

  • 0

    18. ~r  2007-04-08 17:58:02  host: chello087207181018.chello.pl

    #14: a co? Niby z 1600 to się nie da zadzwonić? Nie da się wysłać? To jaki to złom? Po prostu prosty telefon. Wyobraź sobie, że nie wszyscy potrzebują oglądać filmy w komórce. Są tacy, to nie żart, którzy telefonu potrzebują po to aby czasem zadzwonić. I tacy ludzie nie kupią telefonu za 2-3 tysiące. Bo nie potrzebują i basta.

  • 0

    19. ~r  2007-04-08 18:00:20  host: chello087207181018.chello.pl

    jak widać zdecydowana większość uzywa telefonu do dzwonienia bądź esemesowania. Gdyby było inaczej ranking wyglądałby zupełnie inaczej

  • 0

    20. ~r  2007-04-08 18:02:12  host: chello087207181018.chello.pl

    #17: to chyba nie tak źle? Pewnie jest tak dlatego, że ludziom się nie chce wchodzić na GOLa nawet żeby podyskutować hehe

  • 0

    21.  2007-04-08 18:38:29

    #14: przesadzasz chłopie

  • 0

    22. ~eli  2007-04-09 01:03:32  host: ip-83-147-187-14.dub-3rk2.metro.digiweb.ie

    14, czy dorownujesz juz intelektualnie n95 czy tez jestes jeszcze na pozimie n93 ?

  • 0

    23.  2007-04-09 09:21:27

    ~Mazer - myślisz,że wszyscy potzrebują telefonu co najmniej N 93 ?? ~Orange - no,tak ,lubię Nokie :)

  • 0

    24.  2007-04-09 09:23:59

    14 - tylko nie mocherowi:P

  • 0

    25.  2007-04-09 10:59:59

    #14 - ok zgodze się z tym że bywają złe Nokie, tak samo jak bywają złe Samsungi, Motorole, SE. Ale porównaj sobie w jakości z pozostałymi markami. Nokia zawsze była solidną firmą, a ludzie lubią jak coś jest solidne i tanie. Kupują 2610 albo 1600, bo im nie potrzebny aparat 3,2 mpix albo MP3. Oni potrzebują telefonu do dzwonienia i ew. SMSów. Nie każdy musi mieć wszystko najlepsze.

  • 0

    26. ~Jural  2007-04-09 21:38:02  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Jak sądzicie czy 990zł w MM to dobra cena za N72 ? Opłaca się kupować ten telefon ?

Dodaj swoją opinię