Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Marcinkiewicz wydzwaniał po nocy

Marcinkiewicz wydzwaniał po nocy

WitekT 23 Listopada 2006 15:10

0 0

Sztab Kazimierza Marcinkiewicza przeprasza wszystkich warszawiaków, których w nocy obudził telefon z nagranym głosem kandydata PiS na prezydenta stolicy. Błąd firmy telemarketingowej spowodował, że od 21 do 6 rano taki telefon mógł obudzić około 10 tysięcy osób.




Szef sztabu Kazimierza Marcinkiewicza Konrad Ciesiołkiewicz wyraził ubolewanie i pokorne przeprosiny wobec wszystkich, których prywatność naruszono. Każda z osób otrzyma też przeprosiny od firmy Telebridge. Jej wiceprezes Rafał Kulpiński wyjaśnił, że to odkryty dopiero rano błąd pracownika spowodował, iż system nie skasował godziny i telefony z głosem Kazimierza Marcinkiewicza odezwały się w nocy.

Źródło tekstu: gazeta.pl     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~jojo  2006-11-23 15:20:49  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Tak to jest, jak się chce za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę.

  • 0

    4. ~Zeebro  2006-11-23 15:23:54  host: dpcr-202.ac.tuniv.szczecin.pl

    Całkowity brak profesjonalizmu,nie zapłaciłbym takiej firmie za takie spapranie wizerunku! Przez to można wybory przegrać...

  • 0

    5. ~ttt  2006-11-23 15:43:50  host: cbp206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na pewno dzisiejszej nocy w godzinach między 21 a 6 będą telefony z przeprosinami :-)

  • 0

    6.  2006-11-23 15:50:27

    i czemu tu sie dziwic? caly dzien chlopak zajety, wiec jak wracal do domu to dopiero lapal za sluchawke i dzwonil! :-D a ze o tak poznej/wczesnej porze? no coz - moze stracil poczucie czasu? :-P

  • 0

    7. ~rollo  2006-11-23 16:39:09  host: apn-100-189.gprsbal.plusgsm.pl

    pewnie telemarketerzy maja nocne taryfy - a my mamy "Tanie Państwo" - tak więc nocne telefony to tylko realizacja tego programu :P

  • 0

    8. ~dziadman  2006-11-23 16:59:02  host: msb8.orange.pl

    a ja sie zastanawiałem co za menda dzwoni o 3:40 rano ale nie chciało mi sie z łóżka podnieść. Teraz troche żałuje - miał bym pretekst rano żeby pojechać i gada ubić !!

  • 0

    9. ~ACR  2006-11-23 20:29:52  host: ela10.internetdsl.tpnet.pl

    a ja mam blokadę połączeń anonimowych i musze przyznać że znacznie ograniczyło to liczbę telefonów od telemarketingowców

  • 0

    10. ~noname  2006-11-23 21:50:03  host: efr172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Serial p.t. "Jak w jedną noc stracić 10000 głosów wyborców" hehe :) albo podnosisz deskę sedesową a tu wyskakuje kandydat.

  • 0

    11.  2006-11-23 22:06:26

    *** ~noname - podnosisz deske, a tam kandydat lapie Cie za tylek albo za ja.. kas inna czesc ciala! :-P

  • 0

    12. ~rompa  2006-11-23 22:55:36  host: apn-99-42.gprspla.plusgsm.pl

    a to mendy jedne normalnie no!! Człowiek sobie śpi sobie spokojnie, a tu dzwoni ci taka menda jedna z drugą i cię budzi. i krzyczą przez słuchawkę: Jes, jes jes!! co za kraj, ludzie pod tory się rzucają, listonosze listów nie roznoszą a te mendy dzownią po nocach jak jechowe i namawiają cię do głosowania. A niech się bujają!

  • 0

    13. ~jojo  2006-11-23 23:20:05  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    O przepraszam bardzo "rompa", nie kłam! To wprawdzie nie portal religijny, ale Świadkowie Jehowy nie wydzwaniają po nocach. Ty chyba w Polsce nie mieszkasz!

  • 0

    14. ~rollo  2006-11-23 23:46:52  host: apn-100-189.gprsbal.plusgsm.pl

    gdyby to byli świadkowie Jehowy to by powiedzieli - "glosuj na nas bo będzie Armagedon" - zresztą politycy też często tak lubią mówić :)

  • 0

    15. ~ASSSSS.........  2006-11-23 23:53:01  host: aaye162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cytat ze strony UKE: 3. Odbierasz telefon i słyszysz nagrany z automatu głos, namawiający Cię do zadzwonienia pod podany numer, zakupu usługi, etc. ? – Postaraj się zapisać lub zapamiętać numer telefonu lub nazwę firmy i skontaktuj się z Urzędem Komunikacji Elektronicznej, gdyż używanie automatycznych systemów wywołujących bez Twojej wyraźnej zgody jest naruszeniem prawa. Czy te 10 tys. już się zgłosiło?

  • 0

    16. ~jojo  2006-11-23 23:56:21  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Spyatj Ich, a nie Nas. ;-)

  • 0

    17.  2006-11-23 23:57:20

    15: nie dam głowy, ale wydaje mi się, że marketing polityczny pod to nie podlega - o ile jest wykonywany za dnia.

  • 0

    18. ~rollo  2006-11-24 00:09:03  host: apn-100-189.gprsbal.plusgsm.pl

    marketing to marketing :) a i zyskać dużo można :)

  • 0

    19.  2006-11-24 00:12:23

    rollo: marketing to marketing, a marketing policztyny to inaczej agitacja - i taka jest moja wersja, wysoki sądzie! ;) hehehe... oczywiście bawię się słowami, ale z tego, co pamiętam, to jest to wyłaczone spod kar. O ile mnie pamięć nie myli, to wyniknęło to przy telefonach Olejniczaka po całej Polsce w zeszłorocznych wyborach...

  • 0

    20. ~ja  2006-11-24 07:24:34  host: 80.50.94.118

    Rozumiem że ta firma TELEBRIDGE już nie istnieje!

  • 0

    21. ~rollo  2006-11-24 10:51:29  host: apn-100-186.gprsbal.plusgsm.pl

    to zależy który kandydat wygra :D. WitekT: a ciekawe to jest ? Byc moze jest to poprostu jakis ślepy broadcast tak jak wrzucanie ludziom w skrzynki makulatury wyborczej - wtedy nie są przetwarzane dane osobowe.

  • 0

    22.  2006-11-24 11:10:27

    rollo: chyba masz rację. Poza tym w grę nie wchodzą żadne pieniądze, które klient miałby potencjalnie wydać.

Dodaj swoją opinię