Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Manifestacja pracowników TP

Manifestacja pracowników TP

WitekT 29 Kwietnia 2005 18:49

0 0

1. maja dojdzie w Warszawie do manifestacji związkowców z Telekomunikacji Polskiej w obronie miejsc pracy.

Nie możemy zaakceptować polityki France Telecom polegającej na pogłębianiu w Polsce bezrobocia i braku inwestycji, które będą wspierały tworzenie nowych miejsc pracy - poinformowali związkowcy w komunikacie.

Związkowcy domagają się, by zarząd TP podjął z nimi rozmowy, które doprowadziłyby do odstąpienia od zwolnień grupowych. Widzimy konieczność przeprowadzenia specjalnego audytu firmy, który wykaże, czy zwolnienia są konieczne - zaznaczono w komunikacie.
Według związkowców z TP, w manifestacji 1. maja mają wziąć udział także związkowcy z Poczty Polskiej.

Rozmowy między zarządem spółki a stroną związkową dotyczące osób, które mają zostać zwolnione, a nie zdecydowały się na dobrowolne odejście z pracy, są zaplanowane na 9. maja.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet