Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Małgorzata Socha w reklamach Play [wideo]

Małgorzata Socha w reklamach Play [wideo]

WitekT 14 Lutego 2013 12:17

2 6
Małgorzata Socha dołącza do reklam Play. Będzie promowała nową ofertę Play Online - Formułę WWW. Do tej pory w reklamach wystąpili Wojewódzki, Stuhr, Dygant, Różczka i Prokop.

Zobacz: Formuła WWW, czyli Play Online z bezpłatnym przeglądaniem stron.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Czy reklamy Play z celebrytami wyróżniają się na tle reklam telekomów?

Zdecydowanie tak
34.94%
Raczej tak
16.32%
Raczej nie
16.95%
Zdecydowanie nie
27.82%
Nie mam zdania
3.97%

Wszystkich głosujących: 478



Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:

Tagi: formuła www | małgorzata socha | play

w sumie: 52
  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    42. ~bax17  2013-02-14 19:17:32  host: user-94-254-208-219.play-internet.pl

    Dobra reklama_dobra firma bynajmniej takie zalozenie, jak wyjdzie sie okaze narazie do przodu

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    43. ~robbie  2013-02-14 19:26:31  host: 86.85-237-180.tkchopin.pl

    jestem w play ponieważ podczas podpisania umowy ich przedstawiciel zapewnil mnie ze moge bez przeszkod pracowac na plusowym roamingu. tak bylo przez 1,5 roku do wrzesnia 2012. od tego momentu moj GS2 sam najpierw traci możliwosc transmisji danych w sieci plus a pozniej sie z niej wylogowuje i loguje sie w PLAY . Robi to automatycznie bez mojej zgody. Zapyta sie ktos ze co z tego... a to ze zasięg tej sieci to porazka więc roaming jest koniecznoscia. Oczywisie Play nie widzi problemu a reklamacje zbywa ...... TYLKO KRE....N I IDIO....A PRZECHODZI DO PLAY a te wszyskie pożal sie gwazdy niech zobacza czy poza ich warszawka maja zasieg.....

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    44. ~Słoneczny  2013-02-14 19:37:03  host: 89-78-26-69.dynamic.chello.pl

    @38 A cóż takiego oni robią czego by inni nie robili? Zerknij na stare reklamy Idei, Ery, Heyah... - Kayah, Saleta, Wojewódzki, Figurski, Mann. To wszystko już było lata temu, gdy było trzech operatorów. Norma w każdej branży, która zaczyna dojrzewać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45.  2013-02-14 20:35:27

    Fajna lala ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46.  2013-02-14 22:44:05

    Wszystko dobrze ... Ale kto to kurde jest ta Socha!!??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~  2013-02-15 06:01:58  host: v28-05.opera-mini.net

    46, to pewnie kolejna osoba znana z tego, ze jest znana. Twarzy nie kojarze a reklama slaba. Play nigdy nie mial dobrych reklam. Z Wojawodzkim tez idiotyczna. Dygant podobnie. Jedynie Stuhr wypadl niezle.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~  2013-02-15 08:09:30  host: 193.109.212.76

    czy działa wam play24?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~  2013-02-15 08:16:21  host: 193.109.212.76

    od 2 dni mam: Kod Błędu: 1743869

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    53. ~andrzej  2013-02-15 12:26:49  host: CMPC-084-205-022-019.CNet.Gawex.PL

    Jak to jest, że na telepolis każda nawet najmniejsza informacja o Play jest od razu na stronie głównej, a jak T-mobile zmienia ofertę dla klientów na korzyść to jakoś tu cicho. Każda informacja o T-Mobile jaka się tu pojawia to wprowadzenie opłat za usługi itp, a o powiększeniu pakietu minut w abonamentach (od 15.02) to nic nie ma. Pozdrawiam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54.  2013-02-15 12:35:27

    kurde, wszyscy piszą w komentarzach a na żadnym portalu nic nie ma?? to co w końcu z tym T-mobile? zmienili coś czy nic???

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~  2013-02-15 12:36:25  host: v39-14.opera-mini.net

    43,Polska to nie tylko Warszawa ale skąd miałbyś o tym wiedzieć.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56. ~  2013-02-15 12:39:44  host: 082139036155.radom.vectranet.pl

    troche minut dodali ale stawek nie zrównali nadal

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57. ~  2013-02-15 12:42:01  host: v39-14.opera-mini.net

    47,Stuhr wypadł sztywno,ale ogólnie te reklamy PLAY są całkiem dobre,dużo lepsze od reklamy T Mobile w której Nowicki opowiadał o swoim samochodzie,znakomych,jak sam oglądał mecz itp,czy jakieś wychwalanie się zasięgiem kiedy Plus ma lepszy. PLAY pokazuje w reklamach,że ma poczucie humoru i oprócz tego reklame oferty,a jak komuś źle w PLAY to zawsze można zmienić sieć na którąś ze starszych i mieć gorzej niż w PLAY.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58. ~  2013-02-15 12:44:20  host: v39-14.opera-mini.net

    52,tak? a to dziwne bo coraz więcej firm ma numery w PLAY,coraz więcej ludzi przechodzi do PLAY,więc swoje opinie wygłaszaj tam gdzie znajdą się tacy żeby w nie uwierzyć.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59. ~  2013-02-15 12:47:50  host: v39-14.opera-mini.net

    53,a kiedy T Mobile pójdzie śladem Plusa i obniży ceny do PLAY ? bo ludzie nie wybierają O i T dlatego,że do wszystkich chcą mieć taką samą cenę po minutach z abonamentu też,ceny MTR są obniżone więc T Mobile zarobi też na niższych cenach minuty do PLAY.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60.  2013-02-15 12:55:44

    @59 zdecydowana wiekszosc osob, ktore znam nie przekracza abonamentow ;) podejrzewam tez, ze bardzo duzo osob nawet nie wie jaka na stawke po wykorzystaniu tegoz wiec zakladanie, ze ludzie nie wybieraja tych sieci przez cene minuty do play po abonamencie jest troche na wyrost. w dalszym ciagu najpierw liczy sie w miare tani lsniacy nowy telefon, a potem dopiero mysli sie o tym, czy dokonano dobrego wyboru uslug...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61. ~User  2013-02-15 13:03:29  host: host-89-230-146-28.inowroclaw.mm.pl

    Najlepsze, najbardziej zabawne reklamy, takie z przymrużeniem oka, miał kiedyś Plus - z udziałem kabaretu Mumio. Obecne (np. ,,oba ma") - wręcz żenujące. Co do Play (której to sieci jestem abonentem) - reklamy są niskiego lotu, a głupawe miny Kuby Powiatowego, za które bierze ogromną kasę strasznie mnie irytują.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62.  2013-02-17 22:16:25

    W sobotę byłem w punkcie Plusa umowę podpisać... Dobre pół godziny czekałem aż rodzina (tata, mama, córka i syn) roziążą problem co im się bardziej opłaca. W grę wchodziły 2 jakieś telefony i xix. Ile się wyliczanek nasłuchałem... tu 30 zasileń po 40 to tyle a tyle, tu 24 po 50, albo 36 po ileś tam jeszcze... Oba telefony kosztowały po ok. 300 albo 350 zł zależnie od oferty zasileń - jedno, dwa zasilenia... W końcu zapadła decyzja, umowa przedłużona... Wycodzą, córka pyta - a czy będę miała bezlik esemesów? No nie - w tej ofercie nie ma tej promocji... Ale ja muszę! No to zostajemy w tej ofercie - wycofujemy umowę... A telefon? Nie będzie... A to trudno, telefon najważniejszy...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63. ~Julia  2013-02-21 22:05:05  host: 87-206-209-164.dynamic.chello.pl

    Reklama rewelacja... Jedyna którą mam ochotę przewijać, żeby zobaczyć jeszcze raz ;) Nie mam zastrzeżeń większych do play ale tylko dzięki temu że mąż ma do mnie darmowe połączenia. Bo inaczej bym po płynęła bez pakietów których w play na kartę nie mogę załadować, do tego zasięg który na szczęście już się poprawił. Za telefon płacę ok 20zł miesięcznie i świetne są pakiety sms do wszystkich sieci przy doładowaniach więc nie mam co narzekać :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    64. ~marta  2013-11-09 12:45:49  host: 92-63-44-104.ip.mgk.pl

    czy w soboty można podpisywać umowy na telefon w play ???

Dodaj swoją opinię