Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Małaszyński zareklamuje nową ofertę Play

Małaszyński zareklamuje nową ofertę Play

Piszemy o tym pierwsi WitekT 25 Marca 2014 13:29

7 25

28. marca Play zaprezentuje nową usługę bądź ofertę, pojawi się także nowa osoba ją reklamująca.




Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że nową osobą będzie aktor Paweł Małaszyński.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: paweł małaszyński | play

w sumie: 63
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~  2014-03-25 19:50:22  host: 93.154.163.110

    Nolimit do wszystkich za 9 zł/mc :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~buka  2014-03-25 20:25:16  host: 212.160.172.83

    @ PlayBoy, czyli gorzej nie będzie? ;P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53. ~PlayBoy  2014-03-25 20:39:56  host: host-81-190-218-42.wroclaw.mm.pl

    # tzn. będzie jeszcze lepiej:) (trochę zaplątałem się w swej krótkiej wypowiedzi:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54. ~buka  2014-03-25 20:50:52  host: 212.160.172.83

    ja tam jestem zadowolona, ale właśnie po 28 przedłużam umowę i mam nadzieję na lepsze warunki ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~PlayBoy  2014-03-25 20:52:12  host: host-81-190-218-42.wroclaw.mm.pl

    no to jutro możesz potuptać to najbliższego salonu:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56.  2014-03-25 20:53:20

    Nowsza, znaczy niestety droższa. Niczego przełomowego się nie spodziewam. Raczej kolejny zabieg, żeby pod jakimś pretekstem, coś podrożało.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57.  2014-03-25 21:05:00

    Ojej, co za porażający news......zaraz zaraz a gdzie podziało się Mumio co to przeszło do Play? Czyżby się poznało na tej sieci i szybciutko chciało wrócić z powrotem do Plusa ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    58. ~4G (4 x Gorsze) LTE  2014-03-25 21:27:17  host: user-94-254-194-110.play-internet.pl

    Podobno następny w kolejce aby przejść do Play czeka już Wiktor Janukowycz - na Ukrainie nie ma czego szukać, a Putinowi ta kukiełka także przestaje być już potrzebna... :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59. ~hans  2014-03-26 10:40:17  host: user-46-112-28-84.play-internet.pl

    @55 - żadnych niespodzianek w salonie Play...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60. ~  2014-03-26 10:54:58  host: ip-84-39-161-128.free.aero2.net.pl

    @59, poczekaj, daj im się tego nauczyć, przecież pracownicy muszą dzień w dzień przyjść, ogarnąć salon, obsłużyć porannych interesantów, a dopiero potem siadają do lekturki nowości...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61. ~hans  2014-03-26 11:00:31  host: user-46-112-28-84.play-internet.pl

    @60 - siedzieli i się nudzili, nic nie wiedzą o nowościach, ale... zobaczymy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62. ~buka  2014-03-26 14:54:50  host: 212.160.172.84

    ja skorzystałam i jestem zadowolona ponad 200zł zostało w kieszeni xD. Niech się jeszcze jakość połączeń poprawi i będzie dobrze;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63. ~tomasz0765  2014-03-26 21:29:27  host: user-94-254-211-47.play-internet.pl

    Dzisiaj otrzymałem w salonie oferte bez tel za 35 zl bez limitu rozmowy i smsy plus 750 mb jak dla mnie bomba

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    64. ~tomasz0765  2014-03-26 21:34:15  host: user-94-254-211-47.play-internet.pl

    Wiele wpływu ma podejście konsultanta. Ja z jednym współpracuje od roku i polecam znajomym i rodzice. Jak na razie wszyscy sa mega zadowoleni mimo zmieniających sie ofert czasem na lepsze czasem gorsze. Pozdrowienia dla pracownika salonu na bielanach wr. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    65. ~db play  2014-03-26 22:26:22  host: 078088217096.kielce.vectranet.pl

    Faktycznie jest nowa oferta dla indywidualnych przedłużających umowę. Całkiem syta moim zdaniem

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    66. ~  2014-03-27 13:53:34  host: 81.219.84.18

    @tomasz0765 Warto dodać, że taka oferta jest przy przedłużaniu umowy :) Ale oferty dla nowych czy przenoszących numer są też bardzo dobre :) Przeszłam kilka miesięcy temu z orange i jestem mega zadowolona. Drugi numer mam w plusie i tylko odliczam kiedy umowa mi się skończy bo ich oferta jest beznadziejna

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    67. ~gosc  2014-03-27 15:09:47  host: 241-175.telgam.pl

    Ja tam nie mogę znaleźć nic nowego w ich ofertach dla przedłużających. Ceny kilku modeli telefonów spadły, ale oferta się nie poprawiła. Liczę na to że jutro pojawi się coś nowego.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    68. ~taaaa  2014-03-27 18:36:24  host: 87-99-45-253.internetia.net.pl

    @67 jeżeli nie zauważyłeś żadnych różnic dla przedłużających umowę to masz jakiś naprawdę problem. Dla przykładu opcja napisana powyżej te 35 zł... nowy klient za coś podobnego zapłaci 59zł......... Ale w sumie żadnej różnicy bo bez limitu a cena to tutaj nie odgrywa żadnej roli prawda...-.-

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    69. ~gosc  2014-03-27 19:35:26  host: 241-175.telgam.pl

    @68 U mnie w salonie zaproponowali mi dokładnie to samo co mogę wybrać na stronie Playa, czyli rozmowy bez limitu, ale już bez sms za 30zl + 10zl za 750MB. Ja może doprecyzuję że chodzi o ofertę dla klienta indywidualnego. Ale dziękuję za traktowanie mnie z góry jak debila, to zawsze jest miłe.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    70. ~myszka  2014-03-28 17:41:14  host: 109.231.48.149.koba.pl

    HE JA HEJ JA LUBIĘ TAKIEGO PLEJA!:)

Dodaj swoją opinię