Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Makiety K800i przed klubami

Makiety K800i przed klubami

WitekT 4 Października 2006 12:02

0 0

sonyericsson k800iPrzed wejściem do najbardziej obleganych klubów na terenie Polski pojawiły się wielkie makiety telefonów SonyEricsson K800i z ekranem LCD.

Kamery zainstalowane w klubach przekazują relacje na żywo z przebiegu imprez. Obraz pojawia się na wyświetlaczu K800i. To właśnie dzięki wizualizacji multimedialnych funkcji telefonu SonyEricsson K800i przechodnie będą mogli zobaczyć, co się dzieje w danej chwili w środku Klubu i nie przegapią okazji do dobrej zabawy.

Naszą najnowszą "klubową" akcję z K800i skierowaliśmy do młodych, kreatywnych ludzi, lubiących zabawę i wesołe towarzystwo albowiem to właśnie oni najbardziej docenią multimedialne funkcje telefonu Sony Ericsson K800i - powiedział Marcin Mikucki, Marketing Manager Sony Ericsson Polska.
W akcji wezmą udział najmodniejsze kluby w największych miastach polski: Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Szczecinie i Łodzi. Akcja będzie trwała w każdym klubie podczas jednego weekendu między 22. września i 15. października. Daty akcji w każdym z klubów nie są przypadkowe - w klubach mają miejsce w tym czasie takie imprezy jak urodziny klubu (Piekarnia), czy koncerty (Novika w Krakowie, Oddział zamknięty w Łodzi, Boney M i Touch and Go w Szczecinie).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: SonyEricsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet