Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Majowe promocje biznesowe w Play

Majowe promocje biznesowe w Play

WitekT 15 Maja 2009 15:29

0 0

18. maja Play wprowadza nową promocję biznesową - Majowa Taryfa dla Firm. W ramach promocji, klient otrzymuje 50% zniżki na abonament przez 9 miesięcy.

Promocja dotyczy dwóch planów taryfowych: Firmowa 50 oraz Firmowa 100 i przeznaczona jest zarówno dla nowych klientów, którzy od 18. maja zawrą umowę, jak również dla klientów przechodzących z innej sieci. Przez 9 miesięcy klient oszczędza 225 zł w taryfie Firmowa 50 i 450 zł w taryfie Firmowa 100. Efektywnie minuta połączenia wewnątrz sieci kosztuje 1 grosz, a do wszystkich sieci odpowiednio 15 groszy i 13 groszy netto.




Dodatkowo klient otrzyma bezpłatny pakiet minut na połączenia głosowe oraz wideo do Play i na numery stacjonarne:
Firmowa 50 - 1500 minut,
Firmowa 100 - 2000 minut.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~Józiek z gór  2009-05-15 19:11:18  host: ip-89-174-120-68.multimo.gtsenergis.pl

    Co jest kurna molek. Dla mnie to jest pogorszenie oferty. Tydzień temu wziąłem ulotkę, gdzie było przy firmowej 100 - 3000minut do Pley i stacjonarnych i dodatkowo 100 minut do wszystkich czyli razem 480minut do wszystkich i równolegle 3k minut do play/stacjonarne. Chciałem na tą ofertę przenieść jedną słuchawkę z Orange.

  • 0

    13. ~  2009-05-15 21:21:09  host: f96-047.opera-mini.net

    Oferta dobra,ciekawe jak z cenami fonow-obstawiam podwyzke.za2lata play bedzie tak kminil jak w3 bo wtedy bedzie juz mial 5mln 'aktywnych kart sim' i bedzie w4..korzystajcie bo dla biznesowych zrobia jak mixowcom mixture-to kwestia czasu,krotkiego.mirekb

  • 0

    14. ~mimi  2009-05-16 15:18:40  host: 193.120.116.185

    czy play posiada darmowe rozmowy we firmie? To jest podstawowe pytanie.

  • 0

    15.  2009-05-17 19:00:54

    Na załączonej tabelce w .jpg-u jest inna liczba dodatkowych minut do play (2000 i 3000) od podanej w tekście (1500 i 2000).

  • 0

    16. ~Jurek  2009-05-17 21:05:05  host: aael182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No właśnie Witek, jak to jest gdzie jest prawda: w tabelce czy w tekście? A może to jest tak, że: w Firmowa 50 dostaje się 2000 + 1500 minut a w Firmowa 100 dostaje się 3000 + 2000 minut?

  • 0

    17. ~  2009-05-18 15:50:00  host: dpq229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play na wiosnę się obudził z firmą, a czy to nie jest przypadkiem najbardziej dochodowy segment? Już chyba wszyscy z W3 dali ofertę dla firm, sam wybrałem Orange z pakietami minut i to co oferuje play jakoś do mnie nie trafia. A mogliby zabłysnąć wprowadzając coś konkretnego a tu takie bonusiki 9cio miesięczne. Niby spoko ale wole jasne klarowne oferty które znalazłem w pomarańczy.

  • 0

    18.  2009-05-18 15:51:17

    17: najbardziej dochodowy jest DUŻY biznes, do którego Play nie ma startu - i długo jeszcze mieć nie bedzie,.

  • 0

    19. ~Jurek  2009-05-18 21:35:26  host: aact47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    18: co z odpowiedzią na 16?

  • 0

    20.  2009-05-18 21:39:30

    Jurek: wg regulaminu dostępnego na stronie Play, grafika była nieprawidłowa - już ją usunąłem.

  • 0

    21. ~  2009-05-18 22:19:47  host: aact47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witek: he, he... według regulaminu to wcześniej było tak, że: np. firmowa 50 upust 50% abonamentu na 6 miesięcy i 2000 min (play i stacjonarki) a od dzisiaj jest: firmowa 50 upust 50% abonamentu na 9 miesięcy i 1500 min Nijak nie widzę tu polepszenia oferty, no chyba, że źle dedukuję, liczę

  • 0

    22.  2009-05-19 14:30:30

    tak jak witek mówisz, duży biznes nie jest dla playa, jeszcze zwyczajnie nie są na to gotowi, trochę czasu jeszcze upłynie zanim się zbliżą do Orange która przewodzi temu segmentowi. Ale cóż oferty pomarańczowych są po prostu przemyślane i trafne, tak jak chociażby ta ostatnia z pakietami minut wewnątrz i poza sieć.

  • 0

    23. ~enter27  2009-05-22 19:00:08  host: idd18.internetdsl.tpnet.pl

    Panowie pracuje w play i w temacie postu jest błąd. Klient otrzymuje w firmowej 50 i 100 odpowiednio 2000 i 3000 minut do play i na stacjonarne, dodatkowo minuty te schodzą już równolegle z minutami do wszystkich wiec ta oferta jest naprawde ciekawa. PS. co ma takiego przemyslanego ORANGE skoro oni dają minuty do prawie wszystkich bo nie do PLAY i nie dają zadnych minut na stacjonarne??? Ludzie poczytajcie najpierw troche i porównajcie oferty operatorów a potem sie wypowiadajcie. Proces odbierania klientów konkurencji trwa i w I kwartale tego roku odbiliśmy najwiecej klietów, głownie biznesowych którzy juz mają dosyć płacenia za niewiadomo co operatorom W3.

  • 0

    24. ~Ircys  2009-05-23 22:47:40  host: aaen131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    enter27: nie ma błędu, informacja jest tylko niedoprecyzowana. W wersji podstawowej (cennik oferty nowa play dla firm) w firmowa 50 dostaje się 500 minut a w firmowa 100 1000 minut. W promocji majowej dostaje się DODATKOWO(!): Firmowa 50 - 1500 minut, Firmowa 100 - 2000 minut co wychodzi: odpowiednio 2000 i 3000 minut do play i na stacjonarne czyli dokładnie tak jak Ty podałeś. Jako pracownik play powinieneś wiedzieć takie rzeczy.

  • 0

    25. ~enter27  2009-05-24 11:51:53  host: idd18.internetdsl.tpnet.pl

    Ircys: w wersji podstawowej Firmowej 50 i 100 oraz w promocji majowej dostaje sie to samo! Czyli 2000 i 3000 minut. Różnica jest tylko w rabacie na abo bo w podstawce jest 6 miechów rabatu a w majówce 9. W regulaminie obu promocji jest jednak napisane ze klient dostaje odpowiednio 1500 i 2000 minut. Kolejne 500 i 1000 klient dostaje poprostu od tak w prezencie od Playa.

  • 0

    26. ~  2009-05-25 08:47:03  host: aaeq113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    enter27: ależ o tym właśnie mówiłem, przy czym te 500 i 1000 minut wcale nie jest, tak jak to piszesz "od tak w prezencie" tylko wynika z "cennika nowa play dla firm" !

  • 0

    27.  2009-05-25 10:37:49

    Słuchaj enter27 - a dlaczego w umowie bez telefonu minuty są tylko do Play a nie na stacjonarne?

  • 0

    28. ~enter27  2009-05-28 15:58:09  host: idd18.internetdsl.tpnet.pl

    piokuk... te minuty są także na stacjonarne numery. Mimo że to nie jest zapisane w regulaminie to właśnie tak jest. Niedawno podpisałem tą umowę z bratem i jak dzwoni na stacjonarne to schodzi mu z pakietu 2000.

  • 0

    29. ~sylar  2009-05-31 13:20:42  host: aaho238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do kiedy trwa ta promocja?

  • 0

    30. ~Yankess8  2009-05-31 16:47:30  host: public-gprs125925.centertel.pl

    enter27: porównując oferty pamiętaj, że Orange ma to do siebie, że można korzystać z bogatego pakietu usług. Dobrze dobrany plan+usługi+promocja i oferta Orange jest najlepsza. To jest oferta dla świadomych użytkowników komórek. A jeśli chodzi o ten pakiet minut to jedyny plus, że jest też na stacjonarne bo to, że do Play to niema znaczenia przy takim udziale jaki P4 ma w rynku biznesowym.

  • 0

    31. ~tom  2009-07-04 22:06:56  host: adka50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przechodzę do Play od 25 lipca. będę miał firmową 100, ( 3000 min play, stacjonarne i 380 do wszystkich) Czy tak faktycznie będzie że będę mógł wykorzystać 380 do wszystkich i 3000 do Play ? Czyli razem 3380 minut ??

Dodaj swoją opinię