Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Majowa edycja "Szef Salonu Poleca" w Orange

Majowa edycja "Szef Salonu Poleca" w Orange

WitekT 1 Maja 2007 21:16

0 0
Od 7. maja w Orange pojawi się nowa edycja promocji Szef Salonu Poleca.

W nowej edycji do kupienia będzie Samsung SGH-E250 wraz z taryfą składającą się z ofert Wszyscy i na Wszystko 10, Orange i Stacjonarne 25 oraz Wieczory i Weekendy 30. Na ostatnią ofertę oferowany będzie rabat 50% przez 12 okresów rozliczeniowych, czyli przez pierwszy rok trwania umowy abonament będzie wynosił 50 zł, a przez kolejny - 65 zł.

Zobacz: szczegóły majowej promocji Szef Salonu Poleca.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19. ~abc  2007-05-02 00:51:11  host: aatw108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja nie narzekam na Oryndża - ostatnio zakupiłem na firmę SE k510i: abonament 27zl, tel za 60 zl, 40minut do wszystkich + 40 minut do Oryndża, 0,67 gr za min. To chyba nie jest drogo

  • 0

    20. ~zdunek  2007-05-02 07:59:17  host: host-89-228-65-70.olsztyn.mm.pl

    ja mam orange premium 100 i większosc znajomych mam w orange, w związku z czym płacę po 40 gr. za minutę i mi to jak najbardziej odpowiada. dla każdego jest inna oferta i nie ma co tu dużo dyskutować. jeden woli erę, inny plusa, itd.

  • 0

    21.  2007-05-02 08:14:19

    ja tylko nie rozumiem tej durnej nazwy "szef salonu poleca" skoro to Orange poleca :/ ale w końcu to Orange :]

  • 0

    22. ~  2007-05-02 08:59:53  host: db129.arreks.com.pl

    No i trzeba tłumaczyć: "szef salonu poleca" autor tego hasła miał na mysli szefa salonu orange. Czy juz jest jasne?

  • 0

    23.  2007-05-02 09:24:29

    za 115zł mam 1120' na orange, a w przypadku innej sieci 320' kalkulujac: 115zł/1120 min to mam 10gr z wszystkimi w Orange 24h/d!!! na inne sieci 115zł/320' 36gr. Orange jest drogi tak?? Mnie tu niczego nie brakuje i jestem naprawde zadowolony. A przedluzenia tez mozna dostac kosmiczne, wszystko zalezy od ARPU (i handlowca) Powiedzcie mi tylk, ze ktos w planei za 40zł daje N70 za 1 zł?? no wlasnie

  • 0

    24. ~Darox  2007-05-02 09:33:01  host: edp139.internetdsl.tpnet.pl

    Z tego co wiem to podpisała w salonie :-(, ale nie zaszkodzi, że ich opierdzieli, bo wprowadzili ją w błąd, tą pokretną reklamą. A przy podpisywaniu umowy nic o tym nie powiedzieli - chociaz może w regulaminie o tym jest. Chwyt marektingowy w stylu Orangutana. @20: Ja miałem Megę 350 i 3 lata temu to była bardzo dobra oferta. Teraz też mam Premium 100, gdzie ceny są gorsze niż w Medze (przy najmniej te w pakiecie), a przeszedłem ze wzgledu na usługi dodane. I jak nie będzie jakieś zmiany cen (przede wszystkim poza sieć) to powiem w listopadzie ORŻNĄĆ by by. Ja znajomych nie układam wg tego do jakiej sieci należą - dzwonie do wszystkich równo i widzie że chyba nam z Orangutanem coraz bardziej nie po drodze.

  • 0

    25. ~tomiix  2007-05-02 09:35:05  host: aaac252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szef Salonu Orange poleca najdroższe stawki na rynku i to już nie tylko poza siec ale także we własnej sieci jest już drożej jak u innych poza sieć np NTP25 już od 55 gr. Obawiam sie ze zbytnie opóznianie obnizek w Orange w pewnym momencie spowoduje duzy odpływ klientów.

  • 0

    26. ~Darox  2007-05-02 09:40:42  host: edp139.internetdsl.tpnet.pl

    @S!D możesz zdradzić co to za plan. Ja płace srednio ponad 200PLN/mc i nie mogę nic wiecej niż 40gr do Oryndz i 65gr do pozostałych. Oczywiście nie biore pod uwagę, że np. do 3osób można mieć np.1200min za jakąś kwotę, bo jest to ograniczone do kilku numerów i można miec to u innych operatorów. Ja to robisz, że masz 10gr w Orangutanie, bo ja znam tylko "kluczowych klientów" (duze firmy) ktore dostają taką cenę.

  • 0

    27. ~Darox  2007-05-02 09:43:38  host: edp139.internetdsl.tpnet.pl

    cd.... nie mówiąc o tym, że taki klient (duża firma) dostanie taką stawke wewnątrz sieciową od każdego operatora. Mówmy o stawkach dla normalnych klientow. A tutaj Orangutan ma najgorsze stawki.

  • 0

    28. ~Darox  2007-05-02 09:52:05  host: edp139.internetdsl.tpnet.pl

    Weźcie pod uwagę to, że coraz wiecej osób wędruje do innych operatorów ze swoimi numerkami, uruchamiają sie inni operatorzy. Coraz trudniej jest mieć przyjaciół w swojej ukochanej sieci. A w łoryndz na to czekają, żeby wydoic takiego zawodnika odpowiednio wysokimi stawkami poza siec.

  • 0

    29.  2007-05-02 10:16:10

    Darox, a do kogo Ty masz pretensje w związku z tym, że Twoja koleżanka wzięła Plan na rozmowy? Jak się nie czyta co się podpisuje....

  • 0

    30. ~roger  2007-05-02 10:37:02  host: acpx226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak ktoś ma dużo znajomych w orenzadzie to w planie na rozmowy nie wyjdzie zle bo w najnizszym abo, chyba 35zł ma minute za 39 groszy w sieci i na stacjonarne, takze w sieci może rozmawiać dośc sporo za nieduzą kase

  • 0

    31.  2007-05-02 11:18:44

    30.06.2007r. - data końca mojej umowy w Orange... Już odliczam dni :D Najlepsze jest to, że w programie "Propozycja Orange" dają mi gorsze telefony po gorszych cenach niż mój xD Sądzę, że w Plusie aż tak wielkich zmian nie będzie (Era pozostanie najatrakcyjniejsza - oni też mają wprowadzić niedługo zmiany). Takwięc: Witaj Era!

  • 0

    32. ~kanceludek  2007-05-02 12:39:37  host: bzx72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niby wszyscy tak jadą po orange, a jednak wg wyliczeń uke, w tej sieci wcale nie jest najdrożej. lepiej wypada era, a gorzej plus. mam znajomą w siedzibie orange w katowicach i powiedziała, że teraz się nie opłaca brać abonamentu, bo latem ma wejść jakaś nowa i lepsza oferta. plan na rozmowy nie zachwyca, ponieważ oferta pewnie była przygotowywana, zanim było wiadomo, co zaoferuje play. teraz mam nadzieję, że to będzie odpowiedź na play'a.

  • 0

    33.  2007-05-02 15:53:59

    nie spodziewałbym się od"orżnij" porażających obniżek, ostatnie zmiany jakie wprowadzili wyszły tylko na gorsze(wprowadzili limity w darmowych numerach)

  • 0

    34. ~hmm  2007-05-02 19:20:29  host: 212.122.214.223

    @S!D nie kłam że inne sieci dają za 115 zł tylko 320 minut wewnątrzsieciowo. Orange to chora sieć która promuje tylko rozmowy wewnątrz tak jakby świat poza nią nie istniał. A chodzi oczywiście o maksymalizację zysku i naciąganie naiwnych klientów. Robią to od czasu zmiany marki.

  • 0

    35. ~hmm  2007-05-02 19:22:02  host: 212.122.214.223

    A o telefonach jakie dają w Orange to powiem jedno: najdroższe w stosunku do stawki abonamentowej i poza tym najbardziej zacofane technologicznie.

  • 0

    36.  2007-05-03 09:14:50

    Wszyscy operatorzy mają te same modele - więc "najbardziej zacofane technologicznie".

  • 0

    37. ~milo  2007-05-06 18:50:10  host: 87-205-196-135.adsl.inetia.pl

    Wszystkie sieci dają podobne telefony i w podobnej cenie. Trudno żeby rozdawali je za darmo.Co do Orange to ich plan na rozmowy wydaje mi się ciekawy. Dużo dzwonie do pomarańczy i w niedużym abo miałbym dość sporo minut, może nawet to wezme

  • 0

    38. ~  2007-05-10 19:24:32  host: 212.2.101.28

    orange to najgorsza siec w jakiej jestem a raczej byłem bo w czerwcu już uciekam od nich i całe szczęście. jak widzę ich oferty to mi się wymiotować chcę. w tej chwili gdy numery mogą migrować to ja jako klient nie powinienem sie domyślać z jakiej sieci jest ten numer tylko mieć swobodę tak jak jest to w PLAY. Nie wiem kto z nimi podpisuje umowy chyba tylko rogacze i jelenie.

Dodaj swoją opinię