Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mailowe reklamy Tele2

Mailowe reklamy Tele2

WitekT 27 Października 2004 13:21

0 0

Artegence opracowało kampanię mailingową promującą nową usługę dial-up firmy Tele2. Usługa Tele2 ma umożliwić tańszy dostęp do Internetu posiadaczom modemów.

Przygotowana przez Artegence kampania promocyjna dla Tele2 miała za zadanie głównie przekonanie odbiorców, że nowa usługa operatora jest tańsza od analogicznej usługi TP SA, a samo zawarcie umowy jest proste i nie nastręcza problemów.
W tym celu przygotowano trzy alternetywne drogi kontaktu - klient może pobrać wszystkie niezbędne dokumenty z Internetu, może zamówić wysyłkę materiałów pocztą na swój domowy adres, lub podać swój numer telefonu i godzinę, w której oczekuje na kontakt ze strony Tele2. Projekt serwisu www, na którym można zostawić dane lub ściągnąć materiały, również został wykonany przez Artegence.

Artegence realizowało już projekty m.in. dla Ery GSM i Polkomtela S.A.

Źródło tekstu: biznesnet.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet