Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Magneto kontra Symbian

Magneto kontra Symbian

sirmark 24 Kwietnia 2005 07:15

0 0

Przełom trzeciego i czwartego kwartału tego roku to przewidywana data wypuszczenia przez Microsoft nowej wersji systemu operacyjnego dla smartphone`ów - Magneto. Jak przewidują dwaj czołowi analitycy Gartnera, Nick Jones i John Girard, producent najpopularniejszego dotychczas systemu Symbian powinien liczyć się z poważnymi kłopotami na rynku.
Oczywiście taka sytuacja będzie możliwa w przypadku, gdy Magneto - zgodnie z zapowiedziami Microsoftu - będzie pozbawiony wszystkich dotychczas wykrytych błędów i luki, a także nie okaże się dziurawy w innych miejscach. Jeżeli tak się stanie, to obydwa systemy operacyjne z punktu widzenia funkcjonalnego będą do siebie bardzo podobne, a sukces rynkowy będzie w dużej mierze zależał od strategii marketingowej producenta. A tu, jak wiemy, gigant z Redmond rzadko oddaje pole konkurentom. Można się spodziewać, że Microsoft będzie przedstawiał swój produkt jako "oczywiste" rozwiązanie dla klientów korporacyjnych.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet