Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Magdalena Gaj już oficjalnie Prezesem UKE

Magdalena Gaj już oficjalnie Prezesem UKE

WitekT 1 Lutego 2012 20:54

0 0
Od dziś nowym Prezesem UKE jest Magdalena Gaj. Jej wybór na to stanowisko zatwierdził właśnie Senat w tajnym głosowaniu.

Przypomnijmy, że wcześniej tę kandydaturę zatwierdził Sejm, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości oraz tej wiadomości.

Nowej Prezes UKE życzymy sukcesów w pracy na rzecz konsumentów i całego rynku telekomunikacyjnego.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • -1

    1. ~congress  2012-02-01 21:07:38  host: ip-78-30-108-108.free.aero2.net.pl

    W tym roku nie będzie obniżek, tak będzie cały czas póki nie wejdziemy do strefy euro.

  • -1

    2. ~playowiec  2012-02-01 21:08:13  host: ip-78-30-123-84.free.aero2.net.pl

    A dlaczego w tajnym?

  • 0

    3. ~  2012-02-01 21:32:09  host: z46-01.opera-mini.net

    No to Solorz moze sobie teraz robic co chce

  • 1

    4. ~w  2012-02-01 21:36:09  host: 178-37-84-177.adsl.inetia.pl

    @2 dlatego, że taki tryb przewiduje ustawa.

  • 0

    5.  2012-02-01 22:37:44

    patrzymy się na rączki ;) Magdo Telepolis paczy !!!

  • 0

    6. ~ala  2012-02-01 23:18:53  host: public-gprs144418.centertel.pl

    Witek - Kiedy idziesz na kawę i ciacho?

  • 0

    7.  2012-02-02 03:06:00

    czekam na moje 20% obnizki

  • 0

    8. ~  2012-02-02 04:58:15  host: dda12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak obniżą do Play o 20% (nic pewnego) to będziesz miał zniżkę.

  • 0

    9.  2012-02-02 08:47:00

    No to co? Jakiś wywiadzik "na otwarcie" Telepolis zrobi z nową panią szeryf?

  • 0

    10.  2012-02-02 08:53:38

    wlo: no trzeba będzie. :-)

  • 0

    11.  2012-02-02 12:45:33

    nie wiem czemu, ale mam wrazenie, ze dobrze to juz bylo.

  • 0

    12. ~Słoneczny  2012-02-02 16:03:35  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    Bardzo dobrze, to już było. Teraz będzie już tylko dobrze. :)

  • 0

    13.  2012-02-02 17:04:41

    Witek - w moim imieniu zapytaj o cyfrowe radio. Telewizja cyfrowa mnie nie bardzo interesuje, za to radio jak najbardziej ;-)

  • 0

    14. ~a_lex  2012-02-02 20:07:29  host: 91.222.57.138

    Mnie też interesuje, wlo ty pewnie wiesz - na czym to się będzie odbierać? Są jakieś telefony które to obsługują? I jakie będą stacje?

  • 0

    15. ~  2012-02-02 20:08:53  host: 213-238-95-16.adsl.inetia.pl

    do 10 - w wywiadzie zapytaj o to czy zamierza naprawić kwestie w których Streżyńska nawaliła, i nie odpuść w przypadku zdawkowej odpowiedzi.

  • 0

    16.  2012-02-03 17:42:43

    14. - nie wiem ;-) ja jestem generanie uzależniony od radia, z tym, zę "normalnego" radia, jak będzie lepiej odbierać w komórce niż to co teraz jest dostępne to zapewne też częściej będę słuchał. Teraz nie kiorzystam, bo nie używam kablowych słuchawek np. a i z nimi "antena" jest zwykle słaba ;)

  • 0

    17.  2012-02-03 17:53:23

    Kilka lat temu pokazały się odbiorniki cyfrowe pamiętam, dyskusja była... Ale na dyskusji chyba się skńczyło, bo rzeczywiście nie ma na ten temat informacji. Generalnie nie narzekam na jakoś radia, bo mam dobre radio z dobrą anteną ;-) Jednak w przypadku używania przenośnego... takiego z anteną teleskopową... no tragedia w wielu miejscach niestety.

  • 0

    18.  2012-02-03 17:59:55

    Na pewno testy były, bo pamiętam, doskonale dyskusję w "moim" radiu ;-) Nawet chyba rozdawali odbiornki w ramach jakiegoś konkursu, tyle, ze do wykorzystania były tylko w bodaj dwóch "lokalizacjach" w Polsce. Ale od dawna nic więcej nie słyszałem na ten temat niestety.

Dodaj swoją opinię