Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mądalski odchodzi z Netii

Mądalski odchodzi z Netii

WitekT 14 Września 2006 08:54

0 0

Netia poinformowała o złożeniu rezygnacji przez prezesa spółki, Wojciecha Mądalskiego, z pełnionego przez niego stanowiska ze skutkiem na dzień 13. września.

Rezygnacja Wojciecha Mądalskiego zamyka czteroletni okres pełnienia przez niego stanowiska Prezesa Zarządu. Wojciech Mądalski był kluczową postacią w procesie zarządzania Netią po restrukturyzacji jej zobowiązań, która miała miejsce w latach 2002-2003 i znacząco przyczynił się do wzrostu i rozwoju spółki. Wojciech Mądalski odegrał kluczową rolę w utworzeniu spółki P4, przyznaniu jej czwartej w Polsce licencji operatora telefonii komórkowej oraz w niedawnym podpisaniu umowy dotyczącej roamingu krajowego pomiędzy P4 a Polkomtelem.

Rada nadzorcza Netii zwróciła się do Pawła Karłowskiego o objęcie funkcji pełniącego obowiązki prezesa zarządu. W chwili obecnej Paweł Karłowski piastuje stanowisko głównego dyrektora zarządzającego ds. komercyjnych Netii oraz członka zarządu.
Powołując Pawła Karłowskiego rada nadzorcza wynajęła jednocześnie firmę rekrutacyjną, która ma pomóc we wskazaniu osoby, która na stałe przejmie obowiązki prezesa zarządu. Paweł Karłowski będzie jednym z kandydatów, którzy będą rozważani na to stanowisko.

Paweł Karłowski powiedział: Z chęcią przyjmę wyzwanie umocnienia pozycji Netii jako wiodącego alternatywnego operatora w Polsce na liberalizowanym obecnie rynku usług telekomunikacyjnych, co przyczyni się do zwiększenia konkurencji oraz poszerzenia oferty zarówno dla klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Netia posiada znakomity potencjał rynkowy oparty na strategii rozwoju zarówno usług telefonii stacjonarnej jak i komórkowej, a także dysponuje zasobami ludzkimi i środkami finansowymi niezbędnymi do realizacji tej strategii.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~amu  2006-09-14 09:39:40  host: 150.254.124.223

    I dobrze, że z ludziem się pożegnali... Nie umiał wybudować ani jednej stacji bazowej P4. Tylko zwoływał konferencje prasowe i nic. W netii są po 18 najdroższe w kraju rozmowy międzymiastowe (26 gr, przy 24 w TPSA) itd. Jedynie internet i wimax się jakoś rozwija.

  • 0

    2. ~in-plus in-minus  2006-09-14 12:17:41  host: duy63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niestety stawianie stacji wymaga dużo wazelinu. Musiał zrezygnować, bo chłop by się zajechał. ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-76-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet