Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Maciej Stuhr w nowych reklamach Play [wideo]

Maciej Stuhr w nowych reklamach Play [wideo]

WitekT 6 Czerwca 2013 16:06

3 7
Maciej Stuhr wraca do reklam Play. W nowej odsłonie promuję taryfę Formuła M.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy



Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:

Tagi: maciej stuhr | play

w sumie: 34
  • 0

    15. ~Dell  2013-06-06 16:53:14  host: 81.219.84.18

    @1 Bo reklamy innych operatorów są mądre i kształcące. Np po obejrzeniu reklamy Nju IQ skacze odrazu o 10pkt (w górę) @8 Calm-nie chciałbyś chyba tego. Większość osób odwiedzające to forum pewnie by się niewypłaciło (nie żebym twierdził, że są głupi)

  • 1

    16.  2013-06-06 16:54:42

    Kiepska 'edycja' reklam.

  • 1

    17. ~Nokia  2013-06-06 16:57:32  host: ip-185-4-212-113.free.aero2.net.pl

    Jakby reklamy coś wnosiły do dziąłania sieci i ich oferty beznadziejne myślenie.

  • 0

    18. ~Calm7  2013-06-06 17:05:07  host: v55-13.opera-mini.net

    15). Chodziło mi o taką głupotę reklamową - za jakie grzechy karzą niewinnych takim chłamem? A ci z portalu, netu - to pikuś, jednostki. A taka kampania reklamowa ma kierownika itp, dużo ludzi nad tym siedzi, wymyśla, składa, kontroluje i wypuszcza na światło dzienne. PS. Reklama NJU może nie podwyższa iq, ale jest z "jajem" i za każdym razem ją oglądam i słucham co pitoli ziemniak pod nosem - po co? A bo mnie rozśmiesza :-)

  • 1

    19. ~  2013-06-06 17:12:13  host: gw.casus.com.pl

    tragedia... i do tego stuhr "aktor".

  • -1

    20. ~lol  2013-06-06 17:23:41  host: 91-231-53-194.holicon.pl

    mi sie wydaje ze nju mobile podchodzi do gustu i da sie lubic, reklamy play sa troche sztywne. ale polecam ja stad zasieg w t-mobile hehe

  • 1

    21.  2013-06-06 17:37:43

    Chyba najgorsza reklama w historii Play

  • 0

    22.  2013-06-06 17:42:14

    Dodam, że jak ja mam być tym klientem co na tej reklamie gość gadający przez nos jak jakiś ufoludek to bez przesady. Minęli się z sensem tej reklamy. Cała ta ich nowa reklama to jedno wielkie nieporozumienie. Podpatrzyli Orange z reklamą serca Pliiiiiiiiiis, (chyba pamiętacie) jak serce się przypalało w gofrownicy, tylko że Play-owi nie wyszło.

  • 1

    23. ~lol  2013-06-06 18:13:31  host: 91-231-53-194.holicon.pl

    a szczur to szczur hehe

  • 0

    24.  2013-06-06 18:23:19

    Myślałem, że Wojewódzki i głupie reklamy z nim to największy badziew jaki można było zrobić, ale widzę, że reklamy z tym aktorzyną są jeszcze gorsze.

  • 0

    25. ~  2013-06-06 19:44:33  host: 77-255-247-199.adsl.inetia.pl

    Te reklamy są jak zasięg play słabe i beznadziejne

  • 0

    26. ~haha  2013-06-06 20:04:04  host: ip-37-209-131-209.free.aero2.net.pl

    To ten przygłup od "pod Cedynią przywiązywaliśmy dzieci jako tarcze i to jest super", pasuje jak ulał do reszty polskojęzycznych "celebrytów".

  • 0

    27. ~eurochild  2013-06-06 20:42:53  host: 89-69-42-136.dynamic.chello.pl

    trochę strzał w stopę bo wychodzi, że tzrzba klientów błagać by byli w play

  • 0

    28. ~hopla  2013-06-06 21:11:13  host: host-119-160.mt.pl

    Debilna reklama. Nie wiem o co ich chodziło w tej reklamie ale na pewno pozytywnego oddźwięku to ona mieć nie będzie.

  • 0

    29. ~Octopus  2013-06-06 23:20:29  host: host-37-190-145-233.dynamic.mm.pl

    Dobry aktor .. ale reklama w pleju .. szkoda . trochę żenada.

  • 0

    30. ~  2013-06-07 00:10:36  host: user-31-174-185-110.play-internet.pl

    samo życie. chyba ktoś z salonu reżyserował to, bo niektórzy klienci są jak jak ten z reklamy! bez siekiery się nie da :-D ale polacy to gbury więc nie zrozumieją sarkazmu. a pewnie połowa z was zachowuje się jak ten klient :-D znaFcy :-P

  • 0

    31. ~Calm7  2013-06-07 07:44:49  host: V37-07.opera-mini.net

    30). Czyli mam rozumieć, że Wy, sprzedawcy z salonu Play, zrobicie wszystko, byle wcisnąć ofertę, nawet takiemu klientowi..? :-P Wam to się w głowach poprzewracało!

  • 0

    32. ~  2013-06-07 07:49:25  host: ip-151-248-41-224.free.aero2.net.pl

    Aaaach, więc tak kończy niezły kabareciarz, marny aktor, a z wykształcenia psyfolog... Hehehe. SŁABE, wydawać na niego kasę abonentów? Quo vadis, Play?

  • 0

    33. ~Roll  2013-06-07 20:03:11  host: 81.219.96.135

    Lepiej by pozwolili na przenoszenie numerow z Play do RBM, a tak ludzie migrowac beda do NJU Mobile... i moze nie beda wracac do Play/RBM

  • 0

    34. ~@152  2013-06-10 14:50:52  host: ip-94-42-226-82.multimo.pl

    Maciej jest w play? ja widząc takie reklamy, po zakończeniu okresu zastrzeżonego chyba już w play nie będę. gruszka - opamiętajcie się - ile to kosztuje? mniej reklam więcej dobrej oferty. wstyd teraz się przyznać, przez te reklamy, w jakiej sieci ma się telefon. wstyd! wiem, ze ludzie nawet reklamowany kał kupią, ale za dużo tego kału niestety macie w ofercie!

Dodaj swoją opinię